ХАЛИТ ЕРГЕНЧ и БЕРГЮЗАР КОРЕЛ във филмите и в живота, някога и сега; 49

  • 46 128
  • 735
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 23 392
Цитат
Гласувах с открит финал,
защото ми се иска да ги гледам пак.
Да напишат сценарий за поне още четири епизода.

Бирсен и тя иска втори сезон. Grinning
Написала е под един положителен коментар за сериала в нейния профил:

Всичко в сериала е много шик.
На нас, журналистите, ни пуснаха предварително линк за сериите.
Изгледах ги два пъти.
Диалозите са много добри.
Екин Аталар е фиксирала проблемите прецизно.
Много искам да има продължение.






Аз, честно казано, не искам втори сезон.
Не защото не желая да изгледам още 4 серии, или четири по четири.
Но някои неща трябва да си останат такива, каквито са.
Не знам дали сценаристката ще успее да напише за втори път сценарий на същото ниво.

===========

От Prime Video Amazon започнаха да подгряват публиката.




 



Днес са снимали интервю с журналистката Ясемин Шефик.


Последна редакция: пн, 19 фев 2024, 12:55 от varna_2

# 301
  • Мнения: 9 772
"Сякаш няма утре" много лесно може да се адаптира в театър Blush Друг е въпроса, че Халит и Туба живеят в чужбина и няма как да играят в театър.  Вероятно ще се намери начин да играят по- рядко и да пътуват, но ще е трудно и за двамата...

# 302
  • Мнения: 23 392
От интервюто с Ибрахим Селим.


Ибрахим: Романтичен мъж ли си?

Халит: Да.

Ибрахим: Има ли нещо конкретно, което се променя в теб, когато си влюбен?

Халит: Има, да.

Ибрахим: Какво?

Халит: Аз. Целия. (смее се)

Ибрахим: Сериозно?

Халит: Да, любовта тотално ме променя. Но ако трябва да дам пример за някаква конкретна промяна ... Например, никога не съм мислил, че ще имам деца. Но любовта промени това. Сега имам три. HeartHeartHeart



Последна редакция: пн, 19 фев 2024, 15:26 от varna_2

# 303
  • Мнения: 9 772
Цитат
Халит: Да, любовта тотално ме променя. Но ако трябва да дам пример за някаква конкретна промяна ... Например, никога не съм мислил, че ще имам деца. Но любовта промени това. Сега имам три. HeartHeartHeart

Blue Heart Purple Heart Yellow Heart Green Heart Heart

# 304
  • Мнения: 23 392
Хубаво клипче зад кадър с Туба и Халит, публикувано от гримьорката на сериала.

Написала е:


Подготовката за 17-те дни, които не искахме да свършват.




https://www.instagram.com/p/C3iBt7iIh0v/












Гала вечерта за сериала на Берг е днес.

Бирсен писа, че ще прави интервю с Берг, Серкан Алтунорак и Джанер Джиндорук.
Днес бяха заснети още две интервюта.

Журналистката от едното пусна фрагмент  с думите:


Oчаквайте скоро в предаването "Ne yapsak" разговора, в който с много смях и настроение поговорихме за сериала "Възел"



https://www.instagram.com/p/C3iITW6ol3X/






С журналиста от Хабертюрк




Със Серкан


Последна редакция: пн, 19 фев 2024, 18:44 от varna_2

# 305
  • Мнения: 9 772
Варна за всички новини и преводи





# 306
  • Мнения: 23 392
Уау!

Ще имаме и фотосесия с Халит и Туба!
Heart

Пуснаха клипче.
Щракнах някои снимки от него, не са с хубаво качество.


https://www.instagram.com/p/C3iIXJ9o58w/
















# 307
  • Мнения: 5 713
Цитат
Ще имаме и фотосесия с Халит и Туба!

Много се радвам !
И предишната им фотосесия беше различна, интересна, загадъчна.





Бергюзар е голяма сладурка.
Ще чакаме още снимки и репортажи.

# 308
  • Мнения: 23 392

Галата започна.

Берг е много елеганта.
Руткай е страхотен стилист.
Той прави стайлинга и на сериала на Халит и Туба.

Момичета, слагам само няколко снимки.
Повече утре, защото сега всичко, което излиза не е с хубаво качество.
Утре ще ги пуснат по медиите.









# 309
  • AMS
  • Мнения: 6 443

Привет и благодаря за преводите!!!
"Сякаш няма утре" много ми хареса!!!
Успех на Берг и на целия екип!!!


# 310
  • Мнения: 9 772
И приятелите на Берг са тук Blush



Дива   Flowers Hibiscus благодаря за гифчетата, видяхме роклята на Берг в пълният ѝ блясък Blush





Последна редакция: пн, 19 фев 2024, 21:21 от Lilims

# 311
  • Мнения: 23 392
Успях да чуя Серкан в едно клипче.
Каза: “Ние всички харесваме криминални истории и психологически трилъри. Особено Бергюзар е голям експерт по тази тема. С нея играем съпруг и съпруга. Проблемна връзка. Любовта ни започва от студентските години, но след това нейната кариера тръгва стремглаво нагоре и това се отразява на динамиката на брака ни.”





# 312
  • Мнения: 7 101
Добър вечер, момичета!Two Hearts

Чудесен ден Понеделник - наситен с новини, снимки, видеа, репортажи...
Благодаря Ви!
Flowers Bouquet

Успех на Берг и на целия екип!



"Просто искам да знам истината" Bergüz & Serkan 🥰.


Селфи споделено от Серкан и Берг



Бергюзар, Серкан и Джанер !



Берг и Бейза




Прекрасен екип



Прекрасна е Берг!


И нейните приятели!


Гала вечер на екипа на "Възел".


Лека нощ!

Последна редакция: вт, 20 фев 2024, 00:57 от HELEN60

# 313
  • Мнения: 23 392
Добро утро!
Благодаря за хубавите неща, които сте сложили от гала вечерта.
Много е хубава Берг. Heart
Всички бяха в много добро настроение.
Очакваме първите серии в петък.

============


Преведох интервюто с Халит, Туба и режисьорката Зейнеб Гюнай за Haberturk.
Всички интервюта на Халит и Туба и на Берг и нейните колеги ще бъдат преведени, но ще става стъпка по стъпка.
Имаме материал до края на годината. Grinning

Нестандарният формат на сериала риск или предимство беше за вас?


Зейнеб: И двете, защото и тримата излязохме от зоната си на комфорт. Да снимаш сериал от 120 минути само с двама актьори, намиращи се на едно място през цялото време, от професионална гледна точка беше напускане на зоната на комфорта за всички нас. Но в дързостта да го направим имаше и любопитство, и адреналин. Оставихме настрана страховете си и се концентрирахме върху себе си и удоволствието, което може да ни донесе едно подобно приключение. И целият период на снимки премина много приятно за всички ни. Поне за мен беше така.  Аз и като зрител, и като режисьор се интересувам от темите, които повдига сериалът около отношенията между мъжете и жените. Затова за мен работата по проекта беше удоволствие. Мисля, че публиката също ще хареса сериала.


Туба за теб какво преживяване беше?


Туба: Много различно от всичко, което съм правила досега. Мисля, че беше голям шанс да се срещнем в общ проект. Защото и тримата вкарахме в работата един типичен за децата дух- имаше игра, имаше го ентусиазма, който те проявяват, когато откриват нещо ново, създават нещо ново. Това важи за целия екип, всички бяха много запалени. Имахме 50 души, които бяха готови на всичко, за да се получи проектът.


Халит: Имаше ли 50 души?


Зейнеб: Не, по-малко бяхме. Много скромен екип бяхме.


Туба: Случи се нещо много интересно. Десет дни бяхме снимали само в апартамента на Магнолия. И дойде ред на сцена извън него. Всички бяхме толкова объркани, като риби на сухо. Казвахме си: „Къде дойдохме ние? Защо сме тук? Защо не сме в нашата си къщичка?“ Беше ни трудно, чувствахме се не на мястото си. Със сигурност мога да кажа, че за мен това беше професионално преживяване, което ме обогати, което ми даде възможност за израстване. Всичко, което се случва между Хакан и Магнолия се случва в една сцена, една нощ. И зрителят не биваше да губи това усещане. А реално ние снимахме, а в края на деня всеки се прибираше у дома, връщаше се към личния си живот, правеше някакви си свои неща и след това се връщаше и трябваше да започнем от същото място без да се усети това прекъсване. Зейнеб има огромна заслуга, по изключителен начин постигна единството и хармонията между сцените. Аз когато гледах сериала, нямаше нито един момент, в който да си кажа  „аха, тука са отрязали сцената, тук са спрели и започнали наново“. Всичко изглеждаше като една сцена. Защото Зейнеб не ни оставяше на мира, докато не успеем да уловим същия дух, същата енергия, същото настроение на сцената, с която сме приключили предния ден.


Въпрос: Г-н Халит, вие играете политически репортер. На мен като журналист ми е интересно как гледате на тази роля.


Халит:  Сериалът повдига проблем, с който се сблъскват много журналисти. Може да останеш без работа, може да те пратят изведнъж да правиш неща, които са под нивото ти. И всеки трябва да намери своя път, за да остане в професията. Хакан като политически репортер, което се приема за по-високо стъпало, робува на доста предразсъдъци. Зрителят става свидетел на неговото пътуване до смекчаването на тези предразсъдъци. Среща се с човек, който е много далеч от неговото обкръжение и е интересно да се наблюдава докъде го отвежда тази необичайна среща. Аз също ще кажа, че беше изключително удоволствие да се работи със Зейнеб. Винаги съм искал да работя с нея. Репетициите, периодът на подготовка мина много хубаво. Не само четохме диалозите, но работихме лице в лице. Само аз със Зейнеб, само Туба със Зейнеб, след това тримата заедно. Разигравахме сцените, имахме разговори с оператора, със сценаристката. Друг е въпросът, че при истинските снимки се родиха нови неща, не това, което бяхме репетирали. За мен тези 17 дни ще останат може би едни от най-приятните в професионалния ми живот. Винаги ще имат много специално място.



Въпрос: Диалозите между двамата са много хубави. Имаш чувството, че си разменят шахматни ходове. Хакан първоначално е снизходителен, гледа високомерно на Магнолия, но мисля, че получава много добри уроци от нея.



Туба: За съжаление, винаги пристъпваме към другите с предразсъдъци. Те идват от това, че всеки си има своята история, своето разбиране за света. Но когато опознаеш човек по-дълбоко, започваш да го виждаш по различен начин.


Въпрос: Двамата са много различни. Често в сериала се повдига темата за истинското и фалшивото.


Зейнеб: Да, виждаме как всеки от тях дефинира истинското, как разбира духа на времето. Разговаряйки изваждат наяве нещата, които таят в себе си, които са потиснали в душите си.


Въпрос: Всеки се превръща в огледало за другия. Постепенно, колкото и да го отричат, усещат, че имат доста сходни неща.



Халит: Разнищват много теми, всеки изважда картите си на масата, разговарят…


Туба: Повече спорят. Нещо като философски спор. Изваждат темата и започват.


Зейнеб: Виждаме как двама души, които изглеждат много различни, гледат се с предубеждение, разголвайки душите си, показват, че всъщност са си много близки. И това за мен като човек винаги е носило надежда. Искам да вярвам, че наистина е така.


Въпрос: И още един момент. Темата за това, че винаги се опитваме да се представим на другите в идеалния вариант, в положителна светлина, за сметка на истината.


Халит: Това е нормално, защото гледаме на себе си от един ъгъл и виждаме само това, което искаме да видим.


Зейнеб: Тук се проявява и духът  на времето. Модерното време, което защитава Магнолия. Всеки днес си изгражда някаква самоличност. Доколко е истинска, доколко е фикция. Може би, ако сме в крак с духа времето, истинска е самоличността, която си създаваме в социалните медии. Но Хакан и ние, предишното поколение, не можем да приемем това.


Туба: И аз съм с вас. (смеят се)


Зейнеб: Точно с това се забавлявахме най-много, защото в истинския живот и тримата сме на страната на Хакан. И трябваше да си напомняме „Я да погледнем нещата през очите и на Магнолия.“


Туба: И често си казвахме: „Това момиче всъщност има право. Прозряло е някои истини“


Въпрос: И двамата живеете в чужбина. Децата ви учат там. Това дава ли ви по-голяма възможност да  избягате от постоянния интерес. Мечтаете ли си да се потопите в анонимност. При Магнолия го има този проблем. Тя е постоянно преследвана.


Халит: Ние започваме от един малък кръг. Като деца ни познават родителите ни, приятелите, близките. Но за обществото си анонимен. Когато станеш известен, по каквато и да е причина, тази анонимност изчезва. Постоянно си на показ. Животът в чужбина дава донякъде възможност да избягаш от това. Да, нашите сериали се гледат и там, има хора, които ни познават, но все пак съществуват местенца, където може да се чувстваш спокоен. В Турция този лукс го нямаме. А мисля, че всеки човек иска да може да остане насаме, да остане сам със себе, дори когато е сред много хора.





Последна редакция: вт, 20 фев 2024, 11:54 от varna_2

# 314
  • Мнения: 5 713
Варна, благодаря за превода на интервюто!

Работили са по проекта с професионализъм и удоволствие.
Добър екип, който създаде нещо различно и много хубаво.

Дано и сериалът на Берги да ни хареса.

Общи условия

Активация на акаунт