С термин Септември 2024

  • 23 470
  • 696
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 5 603
Съжалявам, ХейХей. Cry

# 616
  • Мнения: 147
Съжалявам за случилото се, наистина е тежко ! Но св случва и то при първа бременност не много рядко, хубавото е че след 2/3 месеца отново ще можете да започнете опитите. В този период си почини психически, подготви тялото си като засилиш имунитета и хубава храна и препоръчвам да се не спира мета фолиева киселина! Вярвам, че това ще е един лош спомен и ще си имате здраво бебче, когато то си реши! Успех и горе главата, не се затваряйте вкъщи със собствените си мисли! Навън с приятели и близки и говорете за това, как се чувствате! По-леко ще преминете и по-бързо ще забременеете, вместо да давате превес на болката!

# 617
  • Sofia
  • Мнения: 5
Penelopa, пожелавам всичко да е наред при вас! Изпращам много положителна енергия!
Heyheyy, много съжалявам за случилото се! Cry
Пожелавам Ви бързо възстановяване и с нови сили да се получат нещата леко, безпроблемно и с Божията помощ!
За съжаление първите месеци са много нестабилни и такива неща се случват. Хубавото е, че съвсем скоро ще можете да започнете отново с опитите и вашето бебче ви чака вече някъде там!
Прегръдки и бъдете силна! Всичко ще си дойде на мястото! Heart

# 618
  • Мнения: 313
Исках да ви попитам ,сега почивате ли повече ? Тренирате ли ? Пътувания променхте ли нещо в живота си ?

# 619
  • Мнения: 5 603
Не вдигам тежко. Иначе работя, гледам детето, утре ще пътуваме, другия месец планираме почивка. Естествено няма да влизам в басейни и парни бани, но като цяло всичко си е същото.

# 620
  • Мнения: 313
Предната бременност ходих 3 пъти в седмицата на плуване.  Ще видим този как ще бъде,но и при мен нищо не е спряло или да се е променило поне за сега

# 621
  • Мнения: 3 813
Мен това с неходенето на спа басейни и бани много ми тежи. Около Пловдив има много, беше ни любимо семейно занимание през зимата. Даже седмицата преди да ми закъснее бяхме на Хисаря.
Иначе всичко си правя, тренирам пилатес, отделям повече време за разходки пеш. Въглехидратите съм намалила, за да не качвам ударно кила в малките месеци. По едно време го бях закъсала със съня, но в последно време е по-добре. Иначе всичко по старому, имам често моменти, когато забравям, че съм бременна.

# 622
  • Мнения: 379
И аз обичам да ходя на басейни и спа, даже ни се наложи да отменим едно пътуване като разбрахме. Спрях тренировките защото са много интензивни и АГ, каза че не са подходящи (Аз ги бях спряла още като видях теста де). Минах на разходки след работа. Моя мъж не ми дава да вдигам тежко, пази ме и ме глези повече от обикновено, чак му казах че после ще му е трудно да ме отучи.

# 623
  • Мнения: 313
Това е много мило , аз също не правя толкова тежки тренировки само пилатес ,плуване и с леки тежести. Предстои ми пътуване само с детето за 9 дни при моята майка в Германия.  За първи път ще летя само с детето и ще интересно. 😂

# 624
  • Мнения: 83
Здравейте дами, за съжаление като отидох на преглед миналата седмица 9+5 сърчицето беше спряло, ходих и на друг лекар и положението беше същотото, направиха ми аборт. Не исках да ви натъжавам, но започнахме заедно затова исках да ви споделя. Пожелавам ви на всички пухкав финал, а аз ще гледам да се възстановя по-бързо и дано скоро нещата пак да се получат и да гушнем здрави бебчета.
Съжалявам за случилото се, знам как се чувстваш, на мен ми се случи същото в 8 седмица и 6 дни. На 7.02 тидох на преглед, но се оказа, че вече няма пулс и на 8-ми ми направиха кюртаж... Сега чакам да излезе генетичния анализ на абортивния материал.Сили и кураж ти желая.А на всички момичета от групата желая лека и безпроблемна бременност ❤️

# 625
  • Мнения: 203
Момичета, в 10с+1ден съм и ме приеха за задържане, може ли да е че вчера вдигнах една 10л туба с вода 😭😭детето е 12кг и не съм спряла да го вдигам. Има леко отлепване, но не на плодния сак, нещо друго казаха, бебето е добре слава богу.

За първи път ми се случва да лежа за задържане, работи нали😭

# 626
  • Мнения: 313
Криси ,не мисля, че е от вдигането . Какво ти казват лекарите ? 12 кг не са много.
Всичко ще бъде наред, мисли позитивно 🙏❤️

# 627
  • Мнения: 5 603
Мимето, съжалявам!

Кристина, напълно възможно е да е от вдигането. Аз не вдигам никакво тежко. Работи, ноо ще трябва да лежиш после, най - вероятно. Стискам палци!

# 628
  • Мнения: 379
mimeto999, съжалявам!

Криси, според мен в момента е важно да си спокойна. Довери се на лекарите и следвай препоръките им. Изпращам ти позитивна енергия!

# 629
  • Мнения: 18
Криси, аз също лежах за задържане , лекарите ще направят всичко възможно, сега от 1м насам само лежа и ставам единствено до тоалетната, аз също вдигах пране, прахосмукачка, столчета.... но наистина трябва да се пазим поне до 12та седмица🌸 всичко ще бъде наред, не се притеснявай❤

Общи условия

Активация на акаунт