Бачорски и златната ябълка - Тема 8

  • 29 611
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 19 592
Рени и Антон снощи са били в някаква хижа май или по-скромен ресторант, пак яка чалга и кючеци беше пуснала Андреа. Много цигания, много нещо. Но явно хората си ги кефи и си се забавляват, хубаво е, че са заедно семейно.

# 91
  • Мнения: 1 790
Рени и Антон снощи са били в някаква хижа май или по-скромен ресторант, пак яка чалга и кючеци беше пуснала Андреа. Много цигания, много нещо. Но явно хората си ги кефи и си се забавляват, хубаво е, че са заедно семейно.
Защо ли реших да отворя и да видя?! 😂😂 Ако мислите, че Даниел и Наска са имали селски изпълнения ви призовавам да видите тези сторита! Горките деца, които се отглеждат в такава чалгарщина!

# 92
  • Мнения: 803
Даньо е с коч компания в Турция, ама Наска, за да го варди е помъкнала родата, че и приятелката с носа. Очевидно мъжете са били с идеята да се размажат от пиене по мъжки. Бая се бяха омазали още при влизането в бусчето.

Стана ми мъчно как се подиграват с чантичките от сергиите, при положение, че техният гардероб също е оттам. Ако е самоирония - грам не се разбира.

Все повече си мисля, че Емели е щастливка, че прекарва малко време с баща си. Вижда и другата страна, където празнуванто може да е културно и нормално. Много сладко се гушка в приятеля на Емилия, очевидно я предразполага с добро отношение.

# 93
  • София
  • Мнения: 6 501
Теорията че една жена( извън семейството ) развежда мъжа е чудесно самоуспокоение и оправдание хем да си го прибереш при възможност, хем да избягаш от отговорност за състоянието на връзката си.

# 94
  • Мнения: 19 592
Даньо е с коч компания в Турция, ама Наска, за да го варди е помъкнала родата, че и приятелката с носа. Очевидно мъжете са били с идеята да се размажат от пиене по мъжки. Бая се бяха омазали още при влизането в бусчето.

Стана ми мъчно как се подиграват с чантичките от сергиите, при положение, че техният гардероб също е оттам. Ако е самоирония - грам не се разбира.

Все повече си мисля, че Емели е щастливка, че прекарва малко време с баща си. Вижда и другата страна, където празнуванто може да е културно и нормално. Много сладко се гушка в приятеля на Емилия, очевидно я предразполага с добро отношение.


Каква самоирония, Танаска каза, че такива чанти и без пари не би погледнала. Смолянската випаджийка и модна икона! И покупките от Капалъ чарши не си ги показаха, може би за да помислим, че от модни бутици са пазарували. Компанията беше пиянска и неприятна за мен, такова оливане не ми харесва. Още повече си представям баба и дядо с Дани сами в хотелската стая на Нова година, върха. Моите родители и тези на мъжа ми абсурд да ги поставя в такава ситуация, а и те никога не биха приели.

# 95
  • Мнения: 7 828
А не може ли да са компания приятели и за това Атанаска да е взела приятелката си ?
На родителите може да не им пречи , сякаш нямате познати , които не си оставят децата на родителите и празнуват .😀

# 96
  • Мнения: 19 592
А не може ли да са компания приятели и за това Атанаска да е взела приятелката си ?
На родителите може да не им пречи , сякаш нямате познати , които не си оставят децата на родителите и празнуват .😀
Оставяла съм и аз, но в дома им, не в хотелската стая. Не им пречи да, сами в стаята с малко дете пред телевизора с турски програми, топ. То всяко слугуване си има граници. Според мен де, аз вече писах, че в моето семейство това не може да стане.

# 97
  • Мнения: 5 163
Компанията е обичайната, всички тагнати мъже освен Йордан винаги са без жени. Даже Даниел ги рекламира като свободни и да апелира да им пишат.

# 98
  • Мнения: 7 828
На тях явно не им пречи , всяко семейство си решава , много хора и с бавачка пътуват , препдполахам , че щом бабата има желание да гледа детето е по-добър вариант от бавачка .
Аз имам приятелки , на които майките отказват да гледат децата , така че си е до човек и до желание , Атанаска явно има късмет с майка .

# 99
  • Мнения: 19 592
На тях явно не им пречи , всяко семейство си решава , много хора и с бавачка пътуват , препдполахам , че щом бабата има желание да гледа детето е по-добър вариант от бавачка .
Аз имам приятелки , на които майките отказват да гледат децата , така че си е до човек и до желание , Атанаска явно има късмет с майка .
То всяко семейство си решава така е. Но тук го коментирам като нещо, което не ми харесва лично на мен. Не знам какъв късмет има Атанаска с такава майка, аз уважавам майка си и нейният начин на живот и празнуване и не бих и причинила подобно нещо. Сега ако зетят паралия и е приоритет, може и бабата и дядото да вземат другия път да помагат на Насето. Цялата рода при парите на Данко. Жалка работа!

# 100
  • Мнения: 7 828
Не искам да звучи като заяждане , но както казах имам познати с такива майки , не е само до пари , има баби , които искат да помагат . Първо внуче и е на жената , пишете сякаш на сила са я вързали да го гледа .

# 101
  • Мнения: 9 036
Според вас за какво са се развели Старият Бачор и Олга? Напивал ли се е?

# 102
  • Мнения: 2 995
Няма лошо да го гледат , те двамата да са свободни да празнуват . Все пак са решили да вземат и детето , а не да заминат двамата .

# 103
  • Мнения: 19 592
Според вас за какво са се развели Старият Бачор и Олга? Напивал ли се е?
Според мен е ходел по жени и може и насилие да е имало, нещо Атанас спомена в един епизод, че майка му е криела всички ножове някъде си в къщата в Абдовица, а него го е било страх...

# 104
  • Мнения: 2 000
Според вас за какво са се развели Старият Бачор и Олга? Напивал ли се е?

Според мен, Олга просто се е събудила сърдита на слънцето, че изгрява от изток един ден. Обвинила е Йордан и събрала парцалите и децата в колата. Вероятно под влияние на красотата да отглеждаш 4 деца сама, а мъжа ти да върти бизнеси и да не се вясва много вкъщи и скандалите произлизащи от това седене вкъщи.  

Йордан казаха е правил опити да се съберат, но тя сърдитата е била твърдо решена децата да израснат в мизерия из ресторанти, заради нараненото си его.
И чак и на децата се сърди в продължение на години.
Рени не харесвала, щото майка й на изписването не дала да се снима с букета, дето донесла Олга.... и край, и син няма вече Fearful

Тази жена ме остави без думи просто с поведението си и как е съсипала живота на децата си. Особено Рози, дето още й върви по гъза....

Толкова ми се повдигна от поведението й, че още не съм разбрала на Атанаска що е сърдита Laughing

Последна редакция: вт, 02 яну 2024, 00:09 от sd.ad

Общи условия

Активация на акаунт