Да се оплачем... 2024

  • 914 227
  • 14 658
  •   22
Отговори
# 10 965
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 387
Бирата ще я пропусна, че и антибиотици пия (заради катетъра), а и на другите хапове пише, че не е ок алкохола. Аз съм от тези, дето и от боза се напиват.

# 10 966
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
Вземи си безалкохолна бира.

# 10 967
  • Мнения: 13 086
Свекървата гледала някакво здравно предаване говорели за някави специални чорапи за разширени вени, но не обикновени компресиращи, а се били правели за всеки пациент. И за незарастващи рани били показни. Не успяла да запише името им. От сутринта ми е пратила 10 съобщения по темата. В ескалиращ вид😅
Ако някой е чувал и знае какво ще е туй чудо да казва, че работата е натопорчена.
Засега сме на - синът ми не се вълнува от здравето ма майка си, но това на мен се праща де😅
А аз нямах никаква възможност да и отговарям баш тази сутрин.

# 10 968
  • София
  • Мнения: 29 191
Не може ли да върне назад предаването и да види фирмата?

# 10 969
  • Мнения: 269
   Лютиче, сетих се за бабата на един близък, която почина на 102. Като била на 90 и малко, внукът й я питал защо не ходи в близкия пенсионерски клуб. "Ами какво да правя аз там, чедо. Те млади хора се събират там."
И баба така ни разсмиваше. Бабче, айде да те водим на Виена! Ооо, иска ми се, ама да бях по-млада на 85 Simple Smile Живя прекрасно до 101:)
И аз се жалвам, че съм на 42 и се амортизирам вече. ММ вика, че след 5г ще ми се иска да съм на 42 Simple Smile
Да се оплача, от 3 дни чистя основно и не смогвам… примързява ме, а и се изморявам, та гледам да приседна…

# 10 970
  • Мнения: 13 086
Не може ли да върне назад предаването и да види фирмата?

Нейната тв няма тази опция, а и да имаше тя нямаше да може да се справи.
С телефона имаме вечно изпълнения, добре че там има един млад съсед та помага, иначе щеше да е чудо. На 83 е вече свекърва ми, да е жива и здрава. Техниката не и е сила. За жалост и на сина и така😅

# 10 971
  • Мнения: 4 834
На коя програма го е гледала - мога до седмица назад да връщам на повечето.
Компресиращите чорапи точно с предварително измерване се купуват от специализираните магазини.

# 10 972
  • UK
  • Мнения: 2 887
И аз да се оплача, от както минах 40те, започнах да се чупя.

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 14:46 от GreenP

# 10 973
  • Мнения: 5 434
С телефона имаме вечно изпълнения, добре че там има един млад съсед та помага, иначе щеше да е чудо. На 83 е вече свекърва ми, да е жива и здрава. Техниката не и е сила. За жалост и на сина и така😅

Майка ми е тотал щета по отношение на техниката. Интелигентна жена,  с виШу, ни телефон, ни телевизор, ни пералня... абе, ужас ви казвам. Всеки ден някой тича да оправя нещо. Не може и не може...

# 10 974
  • UK
  • Мнения: 2 887
Моите свекъри са така, а сега станали касиери на блока и помолиха ММ да им помогне със сметките, той взе че им направи един Excel spreadsheet да им смята сумите. Сега всеки месец са едни разправии, все нещо забравили, все нещо натиснали, друго изчезнало. Чудя се как има нерви да се занимава, все пак сме на 3000 км. Така веднъж ме пита дали може да даде киндъла, който беше на мама, на баща му, казах му категорично не, няма как и това да обяснявам вечер през вайбъра.

Оххх само 9 градуса е при нас днес, голям студ.

# 10 975
  • София
  • Мнения: 39 948
Всички възрастни хора около мен използват обикновени телефони с копчета.
Редовно "оправяме" телефона на една приятелка, която е с 4г по-голяма от мен. Днес, за мой срам, казах на сина ми да слезе да помага Simple Smile Трябваше да ѝ сложим рингтон с ZEDGE, но никога не съм го използвала. Поне рингтона намерих Joy
Моята майка уж беше по-напредничава, но смартфони не използва. 1во били излишни и 2ро не се справя с тях. Телефонът ти бил нужен да ти се обадят и ти да се обадиш. До известна степен е права.

# 10 976
  • Мнения: 6 969
Аз пък не смятам, че възрастните хора трябва да имат телефони с копчета. Светът се развива и който не ползва новите технологии е "зад борда". Да по-трудно е за възрастни хора, но с желание от страна на деца и внуци се получава.

# 10 977
  • София
  • Мнения: 29 191
Майка ми е на 84 и от години е със смартфон, спокойно може да връща предавания по телевизията, които я интересуват, търси и намира информация в гугъл, праща ми линкове във вайбър.... Свекърът ми беше по-възрастен и без проблем се оправяше с предишния ми лаптоп, с телевизията...
От друга страна, познавам по-млади, които са избрали да не разбират от нищо и всичко да им е сложно.
Не е до възраст.

# 10 978
  • Мнения: 6 969
milenaka, майките ни са връстнички, да са ни живи и здрави. И моята се оправя прилично....е, понякога търси "помощ от приятел", но е рядко.

# 10 979
  • София
  • Мнения: 29 191
Същата работа.
Скоро ѝ обяснявах как да сменя камерите, за да си прави селфи Joy
Научи се.

Общи условия

Активация на акаунт