Да се оплачем... 2024

  • 808 443
  • 13 171
  •   4
Отговори
# 11 280
  • Мнения: 18 713
И ние с детето гледахме прогнозата за времето - ще вали точно в почивните дни, а ние имахме такива планове...

# 11 281
  • Мнения: 1 037
И ние не сме правили планове - утре е ден 21 от чакането на варицелата за детето. Засега няма пъпки, въпреки сигурността на дерматолога и педиатърката, че съм го заразила. Но като нищо ще цъфне точно накрая и за Великден.

# 11 282
  • Мнения: 22 499
Следващата година, колкото и да мразя да ходя някъде на такива празници, ще взема да резервирам някой хотел и това е.
Вместо да си почина, аз се напрягам отсега.
Накрая ще си останем вкъщи, и наистина ще си почивам.

# 11 283
  • Мнения: 35 179
Оле, развалят Тарлата ли? Ама ние си идваме на 3 и искам Тарла.
Търлата е до 01.05 Ще има май само динозаври , но не знам до кога
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 30 апр 2024, 10:18 от PeacockLove

# 11 284
  • Мнения: 39 571
Eс, зариби ме да ходя до Солун. Питах домочадието дали е навито за една разходка по Великден и все още сме на кантар. Зависи от лудницата.

# 11 285
  • София
  • Мнения: 6 141
При мен изгря слънце, както се беше смръщило мислех, че ще се изсипе....Та може и да не е толкова зле по празниците. И на мен ми се ходи в Солун,. но няма да е сега. Изнягвам да ходя, когато са така струпани почивни дни. По натам. Оферирах и една позната, майка на съчуеник на шерката, тя е навита.
Събудих се със зверско главоболие. Пих хапче и ми размина засега. А пък малкия звъни, викали и крешщяли децата по физическо и сега му пищели ушите. Flushed Сутринта мрънкаше, че не му се ходи и сега май се чуди как да скатае. Казах му да поизчака поне до обяд. Дано не е начало на разболяване....

# 11 286
  • Мнения: 24 640
Шефката ми се обади да ми пожелае хубави празници, а аз очаквах, че ще се видим да обсъдим условията за работа. Не знам какво да мисля вече, но ми е притеснено от неясната ситуация

# 11 287
  • Мнения: 8 643
Преди малко видях прогнозата за времето и се зарадвах, че нямам планове за почивните дни....

# 11 288
  • Мнения: 5 525
Ами то планове и ние нямаме, но ще пътуваме при майка ми и някак не ми се стоеше вътре.

# 11 289
  • София
  • Мнения: 14 793
Следващата година, колкото и да мразя да ходя някъде на такива празници, ще взема да резервирам някой хотел и това е.
Вместо да си почина, аз се напрягам отсега.
Накрая ще си останем вкъщи, и наистина ще си почивам.
Събираш багажа и на Рибарица.😃 Хем ще ти сготвят чудно агнешко, хем си почиваш, хем разходка. Една година там изкарахме Великден и се получи перфектен празник, без съсипия от готвене и роднински сръдни. И за тази година го замислям, този път за Олимп, стига ММ да успее да се прибере дотогава.

# 11 290
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 104
Следващата година, колкото и да мразя да ходя някъде на такива празници, ще взема да резервирам някой хотел и това е.
Вместо да си почина, аз се напрягам отсега.
Накрая ще си останем вкъщи, и наистина ще си почивам.
Събираш багажа и на Рибарица.😃 Хем ще ти сготвят чудно агнешко, хем си почиваш, хем разходка. Една година там изкарахме Великден и се получи перфектен празник, без съсипия от готвене и роднински сръдни. И за тази година го замислям, този път за Олимп, стига ММ да успее да се прибере дотогава.
Линк за хотела в Рибарица, ако е хотел, де Grinning

# 11 291
  • София
  • Мнения: 14 793
ВПД Рибарица. За външни посетители цените са по-различни, но може да се пита на рецепция.

# 11 292
  • ново
  • Мнения: 6 040
Рибарица не е оферта за лошо време, поне ВПД-то де, иначе хотелите със спа стават.
Май само аз се радвам на лошото време 😀 За мен е истинска почивка.

# 11 293
  • Мнения: 39 571
Честно казано и аз си пускам един сериал, гушкам кучето и ще ставам само да вц-то и хладилника.

# 11 294
  • София
  • Мнения: 6 141
Рибарица не е оферта за лошо време, поне ВПД-то де, иначе хотелите със спа стават.
Май само аз се радвам на лошото време 😀 За мен е истинска почивка.
О и аз обичам да вали и да си чета. Но децата не са на това мнение. Simple Smile Да сме живи и здрави, събота след като боядисаме яйцата обикновено ги пращам при свеки, хем още едни яйца боядисват, хем каката да помага с козунаците и да се учи да меси (че моите ги меси хлебопекарната). Simple Smile Ще видим.

Общи условия

Активация на акаунт