Да се оплачем... 2024

  • 772 058
  • 12 627
  •   20
Отговори
# 75
  • Мнения: 827
Да ни е спокойно през новата година, да имаме повече радости и по-малко тъга! Flowers Four Leaf Clover

# 76
  • Мнения: 4 797
ЧНГ 🎉🎉🎉
Да е здрава, мирна и спокойна за всички!
Да сме по- разумни, по- човечни, по- щастливи!
 На именниците- весел празник и много късмет да им носи името💐

# 77
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 649
Честита Нова 2024 година! Да бъде по-добра от предишната!

Нямах търпение да оставя 2023 зад гърба си, през която ми се случиха най-лошите и най-хубавите неща. Има баланс във всичко и в перспектива човек осъзнава логиката.

Оплаквам се, че имах пълна организация за Новата година и в последния момент се тръшнах с ковид. Посрещнахме семейно и скромно накрая.
Който е с ковид - какви лекарства пиете (освен антибиотици)? Аз кърмя и почти нищо не смея да пия, отвреме - навреме парацетамол и витамин с и това е. Авирон не искам да пия. Мечтая за един аспирин и дъъълъг сън.

# 78
  • Мнения: 827
Който е с ковид - какви лекарства пиете (освен антибиотици)? Аз кърмя и почти нищо не смея да пия, отвреме - навреме парацетамол и витамин с и това е. Авирон не искам да пия. Мечтая за един аспирин и дъъълъг сън.

Може още витамин Д (детрикал например), цинк, кверцетин.
Аз нищо не пия при вируси, най-много някой Упсарин и топъл чай с мед. Обикновено вдигам температура и не я свалям с хапчета докато не преборя вируса.

# 79
  • Мнения: 10 593
Като витамини Цинк Селен и вит. Д по отделно, при следващото ми боледуване изписа ЗинСеД, т.е. същото.
Аз специално съм вземала аспирин протект и много за главоболие пиех, защото много ме болеше главата, също единия път беше със зверска болка в гърлото, имах усещането, че е отворена рана и пръсках и смучех Ангал. Такава болка в гърлото за 45 години не помня да съм имала. Второто и третото боледуване от Ковид ги преборих без антибиотици - само с Изопринозин и витамините.

# 80
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 517
Честита 2024 година!
Повече пълнота в душата,по-малко по телата!
Толкова приятно си изкарахме у дома.Вече не съм пристан за всички,които ги мързи да си готвят,а са стиснати да си закупят храна и се "тропват" наготово.След горчив опит по заведения отказахме покана за празнуване на "луксозно"  и опънали кълки  по диваните  посрещнахме 2024 на маратон с The Crown.

# 81
  • Мнения: 2 086
Здрава и мирна година!

# 82
  • Мнения: 4 797
Емералд вирус е, макар и по- особен. Наливай се с много течности - лимонов сок подсладен с мед и добавен джинджифил, пилешка супа, чайчета. Топла баня и много почивка, ако можеш да си я осигуриш поне 2-3 дни, ако няма облекчение- консултация с лекар.

Последна редакция: пн, 01 яну 2024, 15:44 от ccvet

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 16 420
Жаки,докато те четох, си представих филма ,,Жаки на летището,, тип ,,Сам в къщи,,. Радвам се,че всичко е минало и е при вас.
Честити да са имениците!

# 84
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
Честита ни Нова година! Дано е годината, в която ще затвори кутията на Пандора от последната високосна година и да сме здрави да се радваме на мир, любов и успехи!

Ние изкарахме добре, тийнът се разсърди в 1ч, защото не му позволихме да отиде сам при приятели, в отдалечен квартал с автобус и малко след това се прибрахме. Имам усещането, че предстои дълъг период от време, в който няма да има НГ партита, на които сме заедно 4мата, пилетата растат страшно бързо и са нетърпеливи да отлетят от гнездото. 🥹

# 85
  • Мнения: 185
Оплаквам се от момичетата/жените! Не отделят време за мен....

# 86
  • Мнения: 35 153
Здрава и мирна година за всички!
Днес реших цял ден да съм в леглото и да мързелувам. От утре започва въртележката. Много неизвестни има занапред. Дано всичко се разреши по най- добрият начин и да няма големи сътресения тази година в живота ни. Опитвам се да не го мисля, но не отричам, че много ме е страх.

# 87
  • Мнения: 22 479
Аз както си почивам, изпрах една пералня, измих няколко тави, измих мивките в кухнята и тоалетната,  но сега вече лягам да поспя, че утре съм на работа.

Оплаквам се, че от сутринта ме боли глава.

# 88
  • Мнения: 551
За много години , щастие и здраве да има във всяка къща ☺. И да се оплача от един възрастен човек , който така ми вдигна нервите , чакаме с малкия автобуса и си пее детето , и въпросния ми вика вече , кажете на лигавото си дете да млъкне не съм длъжен да го слушам , пък не е да кажеш , че е викало , и аз нали съм си малко устата му викам , като не сте длъжен да го слушате , отдръпнете се настрани и за капак такава майна получих . Отвратително отношение и то от човек на възраст

# 89
  • Мнения: 13 022
Кривак! Щом на пеещо дете не може да се зарадва смятай колко е празен отвътре!
В самолета пред нас имаше една малка Елза, с екип и върху него роклА, чухме песничката поне 68 пъти, напълни ми душата и ме върна години назад!
Даже пях с нея😂❤❤❤

Общи условия

Активация на акаунт