Да се оплачем... 2024

  • 894 791
  • 14 319
  •   21
Отговори
# 90
  • някъде по морето
  • Мнения: 813
Честита Нова година!
Да е мирна и честита, да се изпълнят всички желания!

# 91
  • Мнения: 4 976
Честита Нова Година! Да е здрава, спокойна и успешна в начинанията за всички!

В новогодишната нощ за първи път се сблъсках с толкова чевръст персонал. А си изгубил чинията от поглед, вече я няма. Това, че е пълна, нямаше значение - да си ял  На вталяване ми е късметът.Wink

Кот е изживял стрес от бомби и гърмежи. Беснял е както никога досега, когато е оставал сам. Сега спи блажено.

# 92
  • Мнения: 3 288
   Честита 2024! Божее, кога дойде и тя...
   На всички пожелавам да е по-хубава от предишната, по-здрава и по-смислена!
   Благодаря ви за компанията, за подкрепата и добрите съвети, когато съм имала нужда. Нека пак да си пишем тук, но основните ни оплаквания да са за счупени нокти и токчета и умора от много пътешествия.
   Жаки, голям стрес сте изживели, като на филм. Не ви е било весело, но представи си за малката Жаки какво приключение е било! Щом тя така го приема, всичко е наред. Ще си го спомняте и разказвате дълго. Че колко деца са били на Нова Година в самолет, сами.
   Специални благодарности на полу-адашката Clo-Camille, затова, че още в първия час на Новата година е помислила за нас, да си имаме тук уютно местенце да си пишем и оплакваме на воля. Да си жива и здрава, Clo Heart

# 93
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 769
Първия ден мина прилично. С приятелка и децата на ледената пързалка. Ако не бяхме завършили с дюнери щеше да е перфектно! Оплаквам се, че съм и видимо преяла. Жалко за една година борба с кг. Е, не съм на стартова позиция, ама сигурно 3 поне са се настанили около талията ми.

# 94
  • Мнения: 22 541
Днес не съм мръднала никъде. Опитах да спя след обед, главата ме заболя още повече.

Като чета из фейса и чувам познати, всички хукнали по улиците да търсят какво да ядат. Чак се чудя как не се наядоха тия хора по празниците.
Ама лошо няма де, други изкарват пари с хорската лакомия.
Сори ако засягам някого.

Оплаквам се, че утре ме чакат куп отчети на работа и сигурно до обяд няма да мога да приключа. Отделно цялата останала работа.

# 95
  • Мнения: 5 079
Аз не знам хората куде побират храната като цяло. Аз снощи се наядох с питка и салата. Всичко останало беше напълно излишно, ама се насилих да опитам.

# 96
  • Мнения: 14 473
За много години и бъдете здрави!
Дай боже да няма от какво да се оплаквам.

# 97
  • Мнения: 8 709
Да почна с оплакванията в новата година 😄. Първо - преядох (вече няколко дни така). Второ - ММ явно го е ударила критическата и на моменти е нетърпим.

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 16 594
И аз имам от какво да се оплаквам,даже да крещя,но...ще си замълча! Иначе ще стане страшно!😱

Днес дояждаме пържоли,баница. Направих кекс и юфка,по желание на децата. За утре спагети с мънички кюфтенца искали.

Утре работен ден ли е?🤔

# 99
  • Мнения: 3 288
   Ние сме си у нас. Две вечери в почти напълно непозната, доста голяма компания. Само двама от двадесет познавахме. Всъщност, си прекарахме чудесно. Трябват и нови запознанства от време на време, иначе се капсулира и окопава човек, затъва в рутината. Бяхме с малката, децата бяха всичките момчета, разнородни като възраст. Възхитих й се - умее да намери общ език с всякакви хора, на всякаква възраст. Много е социална, много оправна, много адаптивна, обикновено е душата на компанията. Изключително полезни качества са това. И голямата се прибра сега. Беше на гости в Германия - два дни път, един ден купон, че утре е на работа. Радвам й се и на нея. Сега й е времето за такива неща. Уморена, неспала, но доволна.
   А утре ще имаме обедни гости... Но ще се пазарува и готви сутринта. Днес, почивка. Home sweet home Simple Smile.

# 100
  • Мнения: 35 200
Утре е работен ден, да.

# 101
  • Мнения: 2 667
За много години!
Да сме здрави, всичко останало са бели кахъри.
Цял ден спах. Цял ден!
Първи януари  е нулев ден..
 Зануляваме старото за да започнем нещо ново.
Това си е лично мое верую за успокоение, че на Васильовден нищо не се прави.
Честит празник на имениците.
Да сте живи и здрави!
Преди сто години и сурвакари минаваха да ме поразбудят, много отдавна ги няма.
Но аз минававам със сурвачката да ви суррвакам.
Благодаря за темата! ❤️

# 102
  • София
  • Мнения: 6 293
Не ми се работи особено, но от друга страна добре е, че ще ходя на работа утре. Последните 10 дена си бях основно вкъщи, аман от готвене и ядене. Сигурно съм качила поне 3 кг. Имах нужда да си почина, ама нещо ми писна и това.

# 103
  • Мнения: 1 892
За много години, здраве и късмет през новата година на всички. По малко причини за оплакване да има и повече любов.
При нас мина сякаш по тихо от предни години, все повече хора само гледахме. Имаме едни съседи малко по нагоре, само те прекаляват както всяка година, над час без да спират. Мм се бъзика че нормалните хора събират за почивка, а те за ракети 🤣

# 104
  • Мнения: 39 702
На мен ми е идеално. Гледам пак Белият лотос. До мен ММ гледа друг сериал на НВО. А дребната оттатък Гринч.
Спокойно ми е. Само мисълта за работа утре малко ми разваля рахата.

Общи условия

Активация на акаунт