Да се оплачем... 2024

  • 908 898
  • 14 568
  •   15
Отговори
# 12 750
  • Мнения: 337
Много са красиви абитуриентите на Димис и Деспина.Много късмет и успехи им желая.

# 12 751
  • Бургас
  • Мнения: 16 621
Прекрасни младежи Дими,Деспина!
Попътен вятър им желая!🍀

Изчетох ви. Бяха ми де насъбрали 25-30страници.
Времето не ми стига вече....

# 12 752
  • Мнения: 10 723
Ми сигур вече на плаж ходиш, та затуй 😎

Боли ме корема, тежко ми е, повръща ми се. Народа си легна и спят вече, на мен не ми се спи, а подозирам че утре ще са ранобудни. Влязох да видя сина дали си е сложил пердетата, че аз му ги махнах като излезе днес, да я огрее малко слънце тая пещера. Той може да си седи цял ден на пердета и на лампа. Та по този повод минах на проверка, да не би да му блесне утре рано-рано и да се събуди. Уморен е и спи дълбоко, целунах го, за момент се сетих какво малко момченце беше, което се губеше в леглото и завивките ❤
Целувате ли “тайно” децата си? Макар, че аз и явно му се радвам, когато позволи ☺😍

# 12 753
  • Бургас
  • Мнения: 16 621
Оххх,Коте,да беше плаж,та да ме ожалиш 😂
Натисна ни работата яко и плажа вече само го гледаме 😞

Утре ще има пресни снимки ☺️
Сезона започва,а аз искам да е вече октомври....
Ръката продължава да си ме боли,въпреки хаповете,които пия... Голям зор ще е!😞

# 12 754
  • Мнения: 269
Деспина, честит ти абитуриент и на теб! И той и девойките са много хубави.

Димис, тази идилия, която описваш, че се познавате града, родителите, децат, ей за такова нещо мечтая. Да се чувствам спокойна и сигурна.

Относно мъжете и участието им в дома, от опита ми на повече от 20г връзка, мъжете са, както си ги научиш. Късно го разбрах и горчиво съжалявам. Ама пусто да се доказвам, че съм по-по-най, мога всичко и мога сама. Борба за тиквения медал. Смазах си здравето и нервите с деца и мъж и безкрайно угаждане и домакинстване. Напоследък не готвя като преди и не чистя като преди, гледам да си полегна Simple Smile
ММ ги изкара с колелата. Ама щерката отиде със скандали и разправии, вече не иска да кара колело. Малкият не дава да се облече, тича полугол, големият не помня вече за какво недоволстваше. ММ се нацупи като дете, нямало да излиза,  развалило му се насторението. Нейсе цяла вечност,  докато се поуталожат нервите  и успея да ги изтикам да излезнат. След 3 часа си дойдоха, аз реанимирах през това време, седях си просто ей така в тишината.
След 3часа се върнаха, ММ заяви да не искам нищо повече от него, изпълнил си бил норматива за деня. Децата почват да се карат и бият, ама непрестанно, аз крещя от безпомощност, а той гледа безучастно от дивана. Е как ще ме слушат, като той гласно заявява, аз бях дотук, 3 часа колела, изпълнил си задълженията…После що съм нервна, ми как няма да съм. То не става да наблюдаваш от дивана безучастно как децата ти се трепят, а майката не може да ги озапти.

# 12 755
  • Мнения: 10 723
Ама те може и навън да са се трепали и той затова да реанимира... Знаеш ли колко е тегаво да се как се кара колело по дете, ако не слуша. Ние   сме излизали с колелета и тримата, ама мъжът ми обикаляше със сина. По принцип той го извеждаше и на разходки и игри.

# 12 756
  • Мнения: 269
Ама те може и навън да са се трепали и той затова да реанимира... Знаеш ли колко е тегаво да се как се кара колело по дете, ако не слуша. Ние   сме излизали с колелета и тримата, ама мъжът ми обикаляше със сина. По принцип той го извеждаше и на разходки и игри.
С колелата слушат, знам, защото аз често карам с тях Simple Smile Ако не бяха слушали, щеше да ми звъни на всеки 2 минути и да ги върне след 20 Simple Smile
 Вкъщи се трепят ей така от скука и проклетия, за да вдигна ръце и да ги оставя по телефоните.
Недоволствам от реакцията му/по-скоро липсата на такава, аз съм до тук, оправяй се.

# 12 757
  • Мнения: 3 632
Чудесни младежи! Успех в бъдеще. Да им върви в живота и в любовта. А на майките - да се гордеят с прекрасните си деца!

# 12 758
  • Мнения: 1 890
Чудесни младежи! Даса живи и здрави и много щастливи!
Момичета,стягайте ги тез мъже! На времето майка ми казваше...един мъж както го научиш първите години,после да не си дошла да ми се оплакваш!
Мъжа лежащ на дивана,бих му наготвила веднъж в седмицата и...аз си изпълних норматива..,същото с пране гладене и прочие.

# 12 759
  • при него
  • Мнения: 1 263
Аз определено не съм гуру във възпитанието, даже доста бях разглезила моя син, което ни донесе доста проблеми. По-лошото, което правех, беше, че когато мъжа ми заемеше по-твърда позиция да му се кара, аз заставах между двамата и заемах отбранителната позиция на детето. Научих детето, че за всичко има оправдание и няма последствия. Много лошо. Промених поведението или поне много се боря.

# 12 760
  • София
  • Мнения: 6 200
Е някои сме изпуснали първите години за възпитание на мъжете, а и дърти магарета как се превъзпирават?
Много кашлях тая нощ....май трябва утре да се завлека при личната да ме преслуша. А как не мога баш сега да отсъствам. Не че не мога да работя от вкъщи ама е по-тегаво. А и шефката ме е планирала за едно събитие от сряда до петък, уффф. Дано се осеферя.

# 12 761
  • Мнения: 1 011
Димис, тази идилия, която описваш, че се познавате града, родителите, децат, ей за такова нещо мечтая. Да се чувствам спокойна и сигурна.

Градът ни е спокоен, има хубав парк край реката, но всички градове със забележителности са далеч за еднодневно екскурзия например.  Благородно завиждам на хора, които за час път могат да стигнат до някой водопад, пещера или язовир.
Иначе за децата - няма драма с ясли и градини. До първи клас може детето всяка година да е в различна детска градина.
Някои не харесват тази организация с баловете, но за нашия град е като развлечение.
От утре съм на работа. Кога свърши тази отпуска не разбрах.

# 12 762
  • при него
  • Мнения: 1 263
Дидка, аз съм изпуснала много. Писала бях, за детския психотерапевт, който насочи проблема към мен и от тогава се боря. И книги си купувам и чета. Понякога ги целя полезни и взимам съвети и така. И аз съм изпадала в истерии от безсилие, крещяла съм. Знам колко е гадно, мислиш че правиш най-доброто, а са ти се качили на главата, защото си доброто магаре и очакват да им решаваш всичките проблеми. Децата (а и възрастните) трябва да знаят, че трябва да си носят последствията. Не говоря за наказания или бой, а за последствия. Пример, поредните загубени цветни моливи (тя мама винаги ми купува нови). Отиваме в магазина, виждаме цената, съответната сума вместо за джобни, отива за моливи. Ама то Еди-кой-си ги бил взел и не ги бил върнал (оправдание)… Ти си там, ще се научиш да преценяваш дали и на кого ще си даваш нещата…

# 12 763
  • Мнения: 8 730
Деспина, много хубави деца. Абитуриента е чудесен. Да е здрав и да сбъдва мечтите си.

# 12 764
  • Мнения: 1 732
Имам пример пред себе си, моя много добра приятелка. Съвсем наскоро си говорихме, заедно са с мъжа си дълги години, до преди буквално няколко месеца всичко си разделяли по равно като домакинска работа, деца, той е взимал активно участие както си е редно. Но от едно известно време започнал да се скатава, да казва за повечето неща, че са женска работа, как в неговото обкръжение мъжете не "помагали" вкъщи. Та моята приятелка е изумена и се чуди къде са й сменили мъжа. И тя го стягаше в началото, всичко беше наред с години, ама...😃

Общи условия

Активация на акаунт