?Въпроси всякакви за СО? 2024

  • 222 602
  • 6 320
  •   1
Отговори
# 5 475
  • Мнения: 10 762
Заварява си на частно след работа пък иначе си работи в завода.. . Какво изобщо е заварчик.. Rolling Eyes Laughing
При нас тези най ги кътат, най-трудно се намират, най-много пари взимат (от механиците) и най-големи претенции имат. Всички движат час-маг, постоянно са с извънредни и болнични (заради час-мага)...

# 5 476
  • Мнения: 6 890
Е щом работи по 12 ч 6дни в седмицата значи взема голяма заплата и няма нужда от "бизнес"... Що се пънеш и го тикаш. Ти си прави бизнеса и си се развивай. Като нищо ще станеш независима и щебиеш шута на мрънкалника вместо да му търпиш претенциите...

# 5 477
  • here and now
  • Мнения: 4 346
Като направи бизнес и не може ни болничен, ни отпуск да вземе, дойдат му на проверка от ... където се сетиш..., наеме си някой, който реши и той да си прави собствен бизнес на 6-ия месец....
Ще дойдеш пак да се оплакваш, ама от друго...

# 5 478
  • Мнения: 7 554
То ако всички бяха с бизнеси в тая държава  кой ще работи?
Изобщо не ти гарантира добър доход  собствения  бизнес ,а често малките фирми биват изядени от големите акули.

# 5 479
  • Мнения: 3 177
Частен бизнес особено в сферата на услугите се гради с години. Хората трябва да те научат какво можеш и да те търсят. Авторката може да се възползва от майчинството и ако има възможност да работи почасаво, също допълнително обучение и/или квалификация. Нормално е и мъжът да недоволства ако работи толкова и то физически труд.
Иначе другата двойка са пресни влюбени, без проблеми. Нормално е да са по различни.

# 5 480
  • София
  • Мнения: 35 332
Най- лесно се гради бизнес с тесни познания в занаята, ама много лесно.
Багеристи, машинисти, строители, специалисти в изграждане не отоплителни системи, пречиствателни, фец, помпени системи, строителни и довършителни работи.

Ми за 12 часа на 1500 лв и аз бих ревала, баси зора за нищо. Мъж това.

# 5 481
  • here and now
  • Мнения: 4 346
Най- лесно се гради бизнес с тесни познания в занаята, ама много лесно.
Багеристи, машинисти, строители, специалисти в изграждане не отоплителни системи, пречиствателни, фец, помпени системи, строителни и довършителни работи.

Ми за 12 часа на 1500 лв и аз бих ревала, баси зора за нищо. Мъж това.
Лесно е за теб, защото имаш и други познания и качества, които багериста няма Wink

# 5 482
  • София
  • Мнения: 35 332
Ох, сладка!
Значи, много хубави познания си имат откъм ценови клас, кво им пука, че мога да говоря спокойно за философия, литература, история. Взимат ли ми парите - о, да! Тия дни също.
Тия дни и мебелисти със средно и бояджии с основно!
Защото могат да си ме позволят Wink

Бонус жокер - 9 пъти офисната ми средна за София заплата. Пука им!

Последна редакция: пт, 19 апр 2024, 07:37 от Ms.Gorgeous

# 5 483
  • here and now
  • Мнения: 4 346
Горджи, говоря за административно -счетоводната част и други знания и умения, които те не притежават.

# 5 484
  • Мнения: 13 833
Нещо не ми се вярва наемен работник да работи по 12 часа 6 дни в седмицата и това за средна заплата. Или работи по-малко, или получава повече, или освен на трудов договор поработва доста и на частно.
С такъв график като неговия, и аз да съм, и аз ще очаквам да ми е сготвено и изчистено, като се прибера от работа.

# 5 485
  • София
  • Мнения: 35 332
Горджи, говоря за административно -счетоводната част и други знания и умения, които те не притежават.
Па, аз като ги притежавам та к’во Joy
Баш моя надник се насажда три пъти в тоя на багерист на машиносмяна. Днес може да сколаса и с три.
Казвала съм тук триста пъти, че пари без висше съм изкарала. С него ходя на работа за кеф Joy

# 5 486
  • here and now
  • Мнения: 4 346
Горджи, говоря за административно -счетоводната част и други знания и умения, които те не притежават.
Па, аз като ги притежавам та к’во Joy
Баш моя надник се насажда три пъти в тоя на багерист на машиносмяна. Днес може да сколаса и с три.
Казвала съм тук триста пъти, че пари без висше съм изкарала. С него ходя на работа за кеф Joy
Можеш да си го позволиш.

# 5 487
  • София
  • Мнения: 35 332
Така е, не го крия. Ама от славната ми заплата ще имам един посредствен живот.
Като оня с 12- те часа.
И да не го правим на въпрос, но аз съм жена. Не лежат един милион неща на моите плещи, щото ала- бала, но точно мъже с плещи искаме.

# 5 488
  • София
  • Мнения: 1 037
все е недоволен, все ми намира някакви кусури, обикаля след мен и почва - Това не си прибрала, днес не си сготвила, не си изчистила еди кво си…
не съм пропускала и седмица да не му натяквам
Лика прилика сте си, значи Simple Smile

И аз си мислех същото, докато четях. Единият натяква за домакински дейности и битовизми, другият - за неналичието на собствен бизнес. Но пък така е справедливо - ако само единият натякваше на другият, щеше да е гадно по отношение на онзи, на когото му натякват. Сега са наравно.

# 5 489
  • Мнения: 1 468
Всички движат час-маг, постоянно са с извънредни и болнични (заради час-мага)...
Извинете, какво значи час-маг?

Общи условия

Активация на акаунт