Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 142 - януари 2024)

  • 125 901
  • 1 718
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 268
Късмет на всички през 2024г.!
Аз имам спешна нужда от телефон, падна ми се като късмет от баницата. Сега остава и да ме зарадват от някоя игра с него.

# 61
  • Мнения: 1 066
Честита Нова 2024 🫶
Пожелавам ви здраве,здраве и пак здраве!
Страхотни награди имаше миналата година,нека и тази да са пак така и много повече.

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 16 477
Късмет на всички през 2024г.!
Аз имам спешна нужда от телефон, падна ми се като късмет от баницата. Сега остава и да ме зарадват от някоя игра с него.
И аз се надявам на телефон и лаптоп от някоя игра! 🙏🍀
Пожелавам ти го! На мен също!🙏

# 63
  • Мнения: 205


Нека и новата година ни носи желаните награди и пожелавам от сърце на всички - да спечелят това, което им трябва най-много и от което имат нужда.

И от сърце искам да благодаря на emli Heart , че размени наградата си от Queen`s с мен и сбъдна една моя мечта и дълго чакана награда.
Дано през новата година се хвалим повече с помощщта, която се оказва, за да има повече усмихнати хора.

Последна редакция: пн, 01 яну 2024, 22:34 от Антония Г.

# 64
  • При децата ми
  • Мнения: 6 144
За много години момичета и момчета! Tada

Да е здрава, мирна, благодатна и много късметлийска Новата година! Champagne
Да сте обичани, обичащи и много щастливи с любимите ви хора! Heart

Догодина, доамина!:cocktail:

Малко преди Коледа получих одеялото и продуктовия пакет от "Милка".
ma6kata7, благодаря от сърце! Heart

Харесват ми новите награди в "Кока-Кола"!

# 65
  • Мнения: 4 626
За много години. Про мен не помня къде какво съм играла ило регистрирала, за да проверявам печеливши и се надявам те са се свържат с мен.

# 66
# 67
  • Мнения: 995
За много години на всички! Много здраве, щастие и късмет през Новата година! Simple Smile Толкова положително е настроението в темата, че нямаше как и аз да не се включа.
Чакам последното теглене на Куинс ( но след драмата с  тях не се надявам особено). В други игри не съм участвала, че съм извън България, но скоро се прибирам и ще започна по-редовно да следя и да се включвам. Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 12 556
За много години! Бъдете здрави и щастливи!
Все още си чакам ваучера от Фантастико и Шуменско. Мисля утре да им пиша, мина супер много време. Друг, освен мен, да не го е получил още?

# 69
  • sofia
  • Мнения: 1 949
За много години! Бъдете здрави и щастливи!
Все още си чакам ваучера от Фантастико и Шуменско. Мисля утре да им пиша, мина супер много време. Друг, освен мен, да не го е получил още?
И аз не съм.

# 70
  • Мнения: 212
За много години! Бъдете здрави и щастливи! Пожелавам на всички ни много награди

# 71
# 72
  • Мнения: 303

На 30-ти качих последната рецепта в София Мел. Нямам одобрение на десерта и играта не е активна вече. Предлолагам ще ме включат.
@Merelenda, и при мен се получи така - на 30.12 качих последната снимка, но все още не е одобрена със сигурност, защото нито имам мейл, че е одобрена, нито снимката излиза при снимките от играта. Лошото е, че и правилата на играта им не са атуализирани, а излизат за игра в периода 20.03-30.04.2023 и не мога да видя кога е тегленето... Може би не е лоша идея да им пишем, защото играта беше обявена до 31.12 и ние сме си качили снимките в срок, а днес е работен ден и би трябвало вече да са одобрени.

# 73
  • Русе
  • Мнения: 627
Правилата на СофияМел
https://sofiamel.bg/bg/tos-koleda-2023
Цитат
VI. Теглене на наградите:

Наградите ще се теглят на 04 януари 2024 г. Изтеглените печеливши ще бъдат обявени на сайта www.sofiamel.bg не по-късно от 18:00 часа на 05 януари 2024 г.

# 74
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 085
Честита Нова 2024 година!
Нека всички сме най-вече здрави, щастливи, с повече спечелени желани награди и организаторите да са по-стриктни в провеждането на игрите!

Аз качих снимка в София мел на последната рецепта на 31.12. Дано ми я удобрят. Направих всички рецепти и дано имам късмет.

Общи условия

Активация на акаунт