Анален секс след аборт

  • 3 144
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 405
Как така не можеш да ходиш и сядаш дори и час след това? Луда ли си да си причиняваш такова нещо на тялото? Нещо правиш неправилно, за да имаш такива усещания!

Също е добре да се информираш как точно може да хванеш инфекция при анален секс. Не е само редуването. Надявам се ВИНАГИ да използваш презерватив при анален секс. ВИНАГИ!

# 16
  • Мнения: X
Не съм им светила,но има 20 свидетеля на следващия ден как е била.Тръгнала си от работа и си взела болничен.Тя самата е споделила,не е невъзможно според мен.
 Сега всеки я знае и си търси мъже от далече а този е зарязан.

# 17
  • Melmak
  • Мнения: 3 176
Е, айде де , лошо ти е нещо, ще кажеш на колегите “правих анален секс и не мога да седя”… наистина дори да е така, защо се споделя с колегите? Не може ли да каже, че не се чувства добре и да си ходи?

Ако това е истина не знам този какво трябва да й е причинил, за да се чувства тя така. Ако мъжът знае какво прави, няма да има болка. А и все пак идеята не е да те боли, а да ти е хубаво. Не знам защо е прието, че аналният секс е приятен само за мъжа. Доста погрешно схващане, но явно някои мъже нямат идея какво правят и се държат като развързани коне.

Общи условия

Активация на акаунт