Опитвали ли сте кърмата си?

  • 4 137
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 689
Аз опитах от любопитство, а мъжът ми категорично отказа  Naughty - каза, че му изглежда гадно.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 671
Нека пробва човека, щом иска. Моят изпитва погнуса май от такава идея  Rolling Eyes
А иначе аз съм я пробвала като пръсне някъде - сладникава, нищо кой знае колко хубаво, нито противно... важното е, че бебо й е върл фен  Laughing

# 17
  • Мнения: 267
Супер! И ние с мъжо ще пробваме и ще докладвам! развеселихте ме честно казано с някои от постингите, благодаря за което Hug

# 18
  • Мнения: 2 381
И двамата сме опитвали.Понякога прибавям по малко в кафето на мъжО Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 118
Абсолютно  Simple Smile! И от любопитство и от чувството, че всичко, което давам на бебка се пробва. Но виж мъжът ми не ще и да чуе  Laughing.

# 20
  • Мнения: 1 735
Опитвали сме и двамата. Мъжът ми направо от извора.  Flutter
И на двамата ни хареса.
Мъжът ми казва обаче, че има огромна разлика във вкуса на изцедена кърма и такава,направо от кранчето, за което си има и обяснение.
В крайна сметка сподели, че тази от "тенджерата" е много ,ама несравнимо много по-вкусна.
Не можах да проверя! newsm78 Може би след някоя друга година, ще мога???  hahaha  Joy
Ето я и другата тема.

# 21
  • Мнения: 999
И двамата сме я опитвали, аз даже няколко пъти, капчиците които потичаха на беба от устичката .Първият път като я опитах имаше много гаден вкус, даже се зачудих Мими как си я хапва, но по късно се светнах че бях яла бобец и затова този в гаден вкус.

# 22
  • Мнения: 153
и ние сме я опитвали и двамата-не ни хареса

# 23
  • Мнения: 1 432
Опитвали сме и двама, по скоро аз опитах мъж ми пи.........но от 4а6а ,за6тото не можа да засу4е  Joy ..........На него му харесва ,аз не съм по млякото  Blush

# 24
  • Мнения: 313
Всички мъже в къщи искат от кърмата Laughing Аз ги базикам да се наредят на опашка като бебо е с предимство hahaha Аз съм я опитвала и има вкус на мляко със захар.

# 25
  • Мнения: 1 440
В началото ми беше много странно, но водена от принципа, че малката няма да яде нещо гадно я пробвах...Първо беше блудкава, но в последствие свикнах с вкуса и сега като остане малко в шишето не го хвърлям, а го консумирам Crazy И за да не е съвсем шокиращо понякога я смесвам с прясно мляко и така си пия кафето Party Мисля, че вскусът си е уникален, но не бих пила нечия чужда кърма в никакъв случай Naughty

# 26
  • Мнения: 259
Естествено, че я опитах!
Даже честичко я пробвам...

А и все пак  - давам на бебето...

# 27
  • Мнения: 326
Да и то двамата със съпруга ми,  все пак я давам на малката не мога да не я опитам.

# 28
  • Мнения: 1 101
За почти 2 години кърмене все още не съм я опитвала. С мъжа ми сме се шегували поне той да я опита, но и той не проявява интерес  Wink

# 29
  • Мнения: 1 272
Да, опитвала съм я и мъжът ми я е опитвал. Не виждам нищо неестествено в това. Та ние от крава мляко пием, та нашето си мляко да не пробваме. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт