Звездопад от две черти новата година ще дари. ~бебеправене 426~

  • 25 881
  • 926
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 311
Ух, и при мен след овулация не знам какво става, ама съм с болно гърло от вчера. Температурата под мишницата не минава 37.3, което е окей, почнах Авирон, но май този месец няма да го бъде.

Има страшно много болни от грип... просто е ужасно ... моя позната фармацевтка каза, че дори по време на Ковид пандемията не е продавала толкова антибиотици и лекарства 🤷‍♀️

# 61
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 623
И мен ме боли гърлото..

# 62
  • Мнения: 80
За гърло можете да пробвате бонбони кармолис, силнички са на вкус, но мен те ме оправиха буквално за 2 дни.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 038
Някой има ли идея дали мога да ползвам ретинол докато бебеправим?

# 64
  • Мнения: 573
По принцип се препоръчва да не се използва за всеки случай. Аз ползвам много нисък процент в околочен крем в първата част от цикъла и във втората го спирам.

Някой има ли идея дали мога да ползвам ретинол докато бебеправим?

# 65
  • Мнения: 2 498
Аз на 1ви януари се събудих с болки в гърлото и започнах с тонзилотрен и гаргари. Гърлото мина, но започна една кашлица и жестока хрема. За 3-4 дни направих бронхит. Сега съм и на антибиотик, Авирон рапид и още неща. Бързо оздравяване на всички. На здравите пазете се до колкото можете, че този вирус е ужасен.

Благодаря за стиснатите палчета. Надявам се да оздравеем бързо и явно ще ограничим социалните контакти за да се запазим здрави и да стигнем най-накрая до трансфер.

Шанталче бързо възстановяване и на теб. За ретинола и аз знам, че не е ок за бременни.

# 66
  • Мнения: 610
Шантал не се препоръчва ретинол , особено за бременна и кърмеща. Така че и докато бебе правиш не ползвай. Не си струва да се рискува.
Бързо оздравяване на всички болни 🍀

# 67
  • Мнения: 1 140
Шантал не се препоръчва ретинол , особено за бременна и кърмеща. Така че и докато бебе правиш не ползвай. Не си струва да се рискува.
Бързо оздравяване на всички болни 🍀

Ретинола не се ли съдържа във всички кремове за лице?

# 68
  • Мнения: 1 769
Шанталче , не е препоръчително . Предполагам , че го използваш за кожата на лицето и шията . Азелаиновата киселина е разрешена . Ретиноидите не се използват по време на бременност и при опити за забременяване .

# 69
  • Мнения: 610
Жаки, мисля че не.
Аз ползвам натурален от студено пресовани шипки от Зоя. Имаше лайф на теа Минкова и др.Денкова и питах за ретинола при бебеправене . Отговориха ми да не го ползвам заради потенциална вреда.

# 70
  • Мнения: 3 188
Изобщо не се съдържа във всички кремове за лице. Аз избягвам ретинола по принцип, а не само заради бебеправенето. Кремът ми за лице е с ресвератрол, който според някои проучвания има по-силно анти ейдж действие от ретинола, а и е безопасен.

# 71
  • Мнения: 1 140
Малко страничен въпрос. Бяхте писали преди за главоболие и мигрена. Мен доста често ме боли. Снощи пак адска болка от там повръщане. Чудя се на какъв доктор трябва да отида и дали е нещо лошо?

Иначе не знам дали го знаете има едно приложение, което проверява продуктите дали са вредни и колко вредни. Аз боди лосиони и шампоани ползвам натурални, ама крема ми за лице е корейски на. Medi peel и сигурно е много вреден. Ще проверя за ретинол дали има в него

Последна редакция: нд, 07 яну 2024, 14:10 от Jakito999999

# 72
  • Мнения: 368
Жакито, може ли да споделиш кое приложение ползваш?

# 73
  • Мнения: 1 769
Жаки , Medi peel имат крем с ретинол - червена опаковка - collagen lifting cream . Останалите им кремове са с пептиди , серамиди и ниацинамид . Иначе този крем с ретинола го имат и във вариант без , пак в червено бурканче .

# 74
  • Мнения: 228
Момичета, извинявам се за въпроса. Най- вероятно не е за тук, но просто не знам къде да го задам.
Предстои помен на моя мъж на баба му, края на месеца. Приятели ми казват, че не е хубаво да се струва, тъй като съм бременна и то в ранна бременност. Мисля да отида да попитам в църквата. Вие знаете ли нещо по въпроса? На някой налагало ли му се е?

Общи условия

Активация на акаунт