Бившата жена на мъжа ми

  • 21 918
  • 394
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 535
На мен честно казано ми се вижда и малко прекалено деца на тази възраст да излизат всеки ден с баща си.

Поне повечето тийнове това не им е приоритет

Може би и той малко се е прилепил към тях, само спекулация разбира се.
По скоро авторката спекулира с честотата на вижданията между бащата и децата ( почти всеки ден), и парите, които той харчи допълнително за тях(молове, Хепи, джобни, уроци, дрехи, обувки). Просто й се вижда прекалено и много всичко, свързано с въпросните деца.

# 286
  • Мнения: 2 218
Е не го знаем какъв е, може и да е много хубав и харизматичен.

Не е задължително ако си женен с големи деца да си чичко.

Към 40 мъжете са си много готини , ако се поддържат.

# 287
  • Мнения: 1 503
По-удовлетворяващият вариант явно е "мъжът - безчувствен чичко, новата - заблудена мръсница, бившата - онеправдана труженичка."

# 288
  • Мнения: 19 215
Е, надали някой я мисли за мръсница. Мръсниците са разкрепостени, привличащи вниманието, получават на работата лекото и на хляба мекото, а авторката какво е получила, пенсионерски живот с мъж на средна възраст, който си изкарва нервите на нея и тя го успокоява, давайки му пари, ходи някъде в мизерията да готви на чужди хора (аз ще полудея, честно казано, всеки ден в продължение на месец да трябва да мисля 2-3 пъти на ден меню и да се чудя ще им хареса ли на тези непознати, ще го ядат ли)... Не знам дали има някой, който да ѝ завиди за ситуацията, в която е. То и сексът с този нервен и безпаричен мъж на средна възраст, надали е за завиждане.

# 289
  • София
  • Мнения: 12 943
Вариантите са според ситуацията. Конкретно в тази, бившата не ми се вижда онеправдана труженичка, но и мъжът не е някой горкан, защото майката на децата му отказва да го освободи от всякаква отговорнсот, за да има той достатъчно време и пари за млади гаджета. Нито пък младото гадже е горканка, че на 30+ си е хванала дърт мъж с две деца и е недоволна, че не е на първо място - за което бившата е виновна, всякаш това не е решение на възрастен (буквално и преносно) мъж със своя глава на раменете и собствена воля. Съжалявам, ама не мога да извадя кърпичките за никой от участниците в този казус.

# 290
  • Мнения: 136
Мисля че бившата жена (и майка) няма нов мъж до себе си, а то не е и лесно с две деца да проима, защото те винаги се прибират да спят при майка си както се разбра от авторката на темата и затова бившата жена търси бившия си мъж за помощ.

И си мисля че на мъжа му е най-лесно - има си вярна бивша съпруга която отглежда синовете му, има си млада съквартирантка която помага финансово, в домакинството и е налична за секс. Супер си е подредил нещата човека

# 291
  • Мнения: 1 889
KallliMi, наистина, чак му завидях.
Обаче интересното е, че авторката първо се оплака за 500-те лева и за гумите, а не за това, че първата й ваканция с гаджето е минала в бунгало на морето, където да готви за 3-4 души...
Моя роднина вече 30 години прекарва така едноседмичната си почивка с мъжа и децата (вече големи) - като готви по три пъти дневно. Не й е приятно. Аз лично просто бих си останала вкъщи или ще отида с приятелки на този етап от брака. А в началото на гаджелъка бих преосмилила връзката, ако мъжът ми предложи такава "почивка".

# 292
  • Мнения: 7 434
След като аз плащам няма начин да прекарвам отпуската си както не искам.

# 293
  • Мнения: 269
По съгласна с вас не мога да бъда!

След като аз плащам няма начин да прекарвам отпуската си както не искам.

# 294
  • Мнения: 7 527
Ми, той човека откъде да взема пари за настоящата, като издържа и бившата.
Ще ме заведе на бунгало и ще му е последната почивка.

# 295
  • Мнения: 6 781
Ам като ти са проблем бивши и деца, да не си се хващала с мъж с бивши и деца. Уаууу колко сложно...

# 296
  • Мнения: 6 843
Бившата съпруга е виновна, че му се обажда, за да му напомни, че има деца. Ама като е смотана и не може да си намери друг мъж да обгрижва децата. Те истинските жени през ден ги сменят и всички си умират да гледат чужди деца.
Млада жена без деца няма какво да търси при разведен и с деца чичко на средна възраст

# 297
  • Мнения: 269
20 страници изписахме за да се изясни каквото си беше ясно от самото начало- децата и разходите по тях няма да изчезнат, авторката да търси друго решение на проблема. В посока приключване на отношенията с този мъж.

# 298
  • Мнения: 442
Авторката сама си преценява ,коментарите няма да я накарат да напусне този мъж!

Последна редакция: чт, 11 яну 2024, 00:32 от Tiffany Valentine<3

# 299
  • Мнения: 269
Да преценяВА , никой не я спира. Само дето проблема и с настоящия мъж няма решение.

Общи условия

Активация на акаунт