Пазаруване от about you - тема 25 (януарски намаления)

  • 88 063
  • 1 668
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 69 071
Ни рулетка, ни рОлетка имам и аз ..
Само син код за 5....

# 61
  • Мнения: 1 775
Изтрих приложението,инсталирах го отново но не ми го отваря. До белия екран в началото с надписа Abaut You. С iphonе X съм.

Рестартирайте тел. апарат и след това отново влезте в приложението.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 157
И аз нямам рулетка,само купони за мъже и жени -5%

# 63
  • Мнения: 1 699
А не видях, дали е коментирано, но в секцията купони има синя рулетка всеки ден и дава персонални купони с валидност по 2 дни. Днес ми се паднаха 25% за дънки.

Аз го споделих наскоро. При мен има и някакъв бонус купон за GAP валиден до 01.02.

# 64
  • Мнения: 370
Има тъпа синя рулетка на единия ми профил. Той е много стар профил и в него имах само 4/5 поръчки за последно преди 3г. На другия основния няма никаква ни синя ни жълта. Синята рулетка не знам всеки ден ли се появява. 2 или 3 пъти ми се появява без поръчка. Първият път еднократно преди нова година влязох да видя дали ще ми се появи жълтата рулетка и видях синята при купоните.Врътнах рулетката,падна ми се 15% суичъри валидни 1/2 дни беше кода. После си ползвах основния ми профил. Там направих  3 или 4 поръчки преди нова година и нямах рулетка никаква. Ядосах се много и вече ползвам другия ми профил. Там има рулетка синя,при всяка поръчка и дори понякога без поръчка се появява (както казаха по горе всеки ден май и ваучера от свободната врътка е валиден 2 дни само). Другите след поръчка са валидни месец. Но когато има кампания тези сини ваучери и синя рулетка изчезват. Всичко ок,но аз пак си твърдя че жълтата рулетка е по добра от синята. Падат ми се ваучери на tamaris,vila,only sons,abaut you,levis,костюми и други които няма да ползвам и не мога да споделя тук на някой който ще са му полезни.

# 65
  • sofia
  • Мнения: 1 475
Мисля, че колкото по-малко се поръчва, толкова повече рулетки и купони.За да се активираш😁

# 66
  • Мнения: 224
Имам синя рулетка, може би и аз не пазарувам достатъчно Simple Smile днес ми се падна преходни якета, таман! Макар че сега с този сняг малко ми охладня ентусиазма, ще разгледам. Изкушават ме и с код за дънки 🥲 аз правя организация на гардероба, и като видях колко чифта дънки имам, реших, че тази година ще е престъпление да купя още един чифт 😬 сигурно са към 50... светли, тъмни, свободни, тесни... магазин мога да отворя 🫢

# 67
  • Мнения: 370
Мисля, че колкото по-малко се поръчва, толкова повече рулетки и купони.За да се активираш😁

И аз така мисля. Който поръчва редовно си поръчва я с код я без код.А тези които поръчват от дъжд на вятър ги стимулират с кодове за да се зарибят да поръчват. Всеки сайт е така устроен.

# 68
# 69
  • Мнения: 69 071

Пробвах го сега този, не хваща на моите артикули. Явно е за определени - може да се поясни за какви точно, че и аз не разбрах Simple Smile Сумата ми в кошницата е 100 лева иначе..

# 70
  • Мнения: 2 499
Ако продуктите са на Mango и още няколко марки, то кодовете не работят за тях.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 40 853
Тия бели кецки някой да ги има?
https://m.aboutyou.bg/p/about-you/niski-maratonki-linda-7850792
Вчера имах код за РД -25% и поръчах...с една рокля.

# 72
  • Мнения: 2 693
При мен -25 хваща и пуснах якетата пак.
Благодаря за кода!

# 73
  • Мнения: 1 333
Работи. Пише не важи за артикули с допълнително намаление. Ако комбинираш с друг код

# 74

Общи условия

Активация на акаунт