Естетични процедури за лице и тяло – 53 тема

  • 50 069
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 489
Откакто слагам ботокс спрях да вдигам веждата.Лекарят трябва внимателно да подходи, за да не падне клепачът още.Има едно натежаване за кратко и после всичко е ок.Много ме дразнеше тази вдигната вежда.
Внимателно, но как да сме сигурни за ефекта след това. По принцип съм доста алергична и по тази причина до сега не съм посмяла да правя нищо. Преди няколко години от поставяне на мигли косъм по косъм направих страхотна алергична реакция, наложи да се пия дълго време антибиотик и никога повече не съм си помисляла да пробвам..При положение, че съм проучвала доста време къде работят с възможно най-безвредни лепила, правила съм тестове.. Някак идеята за ботокс ме притеснява.

# 61
  • Мнения: 42
Здравейте,
от много време никой не коментира поставяне на конци (конкретно ме интересуват зъбчати) нито в тази тема, нито в темата за конци. Означава ли това, че тази процедура не се препоръчва вече?
За свличане бузи и увиснали ъгли на устните на 53 години незнам какво друго би помогнало. На всичкото отгоре лицето ми е широко и не всички техники са подходящи.
Моля за съвет от тези, които борят този проблем. Какво правите вие (вид конци, филъри, процедури..)?

# 62
  • Мнения: 13 012
С тази дама правя аз, плюс каквото ми допадне от клипчета в мрежата:)
https://youtu.be/nXd1KlP_4Qw

# 63
  • Мнения: 436
Здравейте,
от много време никой не коментира поставяне на конци (конкретно ме интересуват зъбчати) нито в тази тема, нито в темата за конци. Означава ли това, че тази процедура не се препоръчва вече?
За свличане бузи и увиснали ъгли на устните на 53 години незнам какво друго би помогнало. На всичкото отгоре лицето ми е широко и не всички техники са подходящи.
Моля за съвет от тези, които борят този проблем. Какво правите вие (вид конци, филъри, процедури..)?

Аз съм на 50г., имам същите бузи. Стопявам мазнината с ензим и после слагам хармоника. Стопяването го правя през 10 месеца дори и да сваля килограми мазнината там остава. Предложиха ми малко филър в ъгълчетата след стопяване, но все още го обмислям.  За конци също съм мислила, но в крайна сметка ги отказах поради ред причини - сраствания, краткотраен ефект и скъпо струваща процедура.

# 64
  • Мнения: 560
Аз преди два месеца сложих зъбчати конци, по един от страна, но при мен кожата е без обеми и е лека, свличането беше малко (по една лека дъгичка).
Преди това във времето (около година и половина) имам от линеарните 50-60 броя, но те са като косъмчета, на назолабиални, пачи крак, повдигане на вежди, марионетни.
Понасям ги страхотно, без травма, вдигат лицето, уплътняват, повлияват бръчиците.
Единственото което не ми е ок, е, че много се пазя след това, не ям нищо хрупащо, твърди неща, старая се да не се усмихвам широко и спя по гръб. В период от месец и половина внимавам да няма натиск по лицето и не правя масажи!

# 65
  • Мнения: 23 119
Откакто слагам ботокс спрях да вдигам веждата.Лекарят трябва внимателно да подходи, за да не падне клепачът още.Има едно натежаване за кратко и после всичко е ок.Много ме дразнеше тази вдигната вежда.
Внимателно, но как да сме сигурни за ефекта след това. По принцип съм доста алергична и по тази причина до сега не съм посмяла да правя нищо. Преди няколко години от поставяне на мигли косъм по косъм направих страхотна алергична реакция, наложи да се пия дълго време антибиотик и никога повече не съм си помисляла да пробвам..При положение, че съм проучвала доста време къде работят с възможно най-безвредни лепила, правила съм тестове.. Някак идеята за ботокс ме притеснява.
Това само лекар може да каже, не съм компетентна.

# 66
  • Мнения: 489
Откакто слагам ботокс спрях да вдигам веждата.Лекарят трябва внимателно да подходи, за да не падне клепачът още.Има едно натежаване за кратко и после всичко е ок.Много ме дразнеше тази вдигната вежда.
Внимателно, но как да сме сигурни за ефекта след това. По принцип съм доста алергична и по тази причина до сега не съм посмяла да правя нищо. Преди няколко години от поставяне на мигли косъм по косъм направих страхотна алергична реакция, наложи да се пия дълго време антибиотик и никога повече не съм си помисляла да пробвам..При положение, че съм проучвала доста време къде работят с възможно най-безвредни лепила, правила съм тестове.. Някак идеята за ботокс ме притеснява.
Това само лекар може да каже, не съм компетентна.
Да, да това е ясно Simple Smile Ще съм благодарна да споделите и лекар, на който да се доверя. За Пловдив или София става въпрос.

# 67
  • Мнения: 42
Здравейте,
от много време никой не коментира поставяне на конци (конкретно ме интересуват зъбчати) нито в тази тема, нито в темата за конци. Означава ли това, че тази процедура не се препоръчва вече?
За свличане бузи и увиснали ъгли на устните на 53 години незнам какво друго би помогнало. На всичкото отгоре лицето ми е широко и не всички техники са подходящи.
Моля за съвет от тези, които борят този проблем. Какво правите вие (вид конци, филъри, процедури..)?

Аз съм на 50г., имам същите бузи. Стопявам мазнината с ензим и после слагам хармоника. Стопяването го правя през 10 месеца дори и да сваля килограми мазнината там остава. Предложиха ми малко филър в ъгълчетата след стопяване, но все още го обмислям.  За конци също съм мислила, но в крайна сметка ги отказах поради ред причини - сраствания, краткотраен ефект и скъпо струваща процедура.

С РВ серум топих мазнините за да се олекоти малко. Една KARISMA направих и 3 процедури радиочестоте микронидлинг.
Мислите ли, че с хармоника ще може да се коригира това свличане?
Ще съм благодарна за всякакви съвети.
Скрит текст:

# 68
  • Мнения: 58
По мое мнение някои лица са за лифтинг след определена възраст, аз съм на мнение след 50 ако почна да се свличам ще си направя лифтинг, то цената не е толкова безбожна като калкулираме колко се дават за процедури излиза по -изгодно .

# 69
  • Мнения: 794
Здравейте! Бях днес на CO2 в Дерма акт и разпитах за блефаропластиката с Плазма БТ. Извършва я д-р Панайотов.
Д-р Трендафилов ми обясни за процедурата и каза, че дава добър резултат, но е мега важно да се пази добре зоната от слънцето. Първите 3-4 дни не се излиза от вкъщи (като се слага СПФ50); пълно възстановяване - около 2 седмици. Той (лично на мен) препоръча Морфеус (2 процедури)вместо плазмата. Била съм с млада кожа (на 39 съм) и нямало нужда от по-травматични процедури каквато е Плазма БТ; възстановяването след Морфеуса е по-лесно и бързо; травмирането на кожата е контролируемо (1мм), докато при Плазма БТ не е. Болезнена е (Плазма БТ-то).

Това е от мен Simple Smile приятна вечер.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Аз мисля, че и Морфеуса е доста болезнен?
А как беше CO2 лазера, за какъв проблем го правите вие? И аз се чудех за CO2 лазер.

# 71
  • Мнения: 794
CO2 правя, за да преборя белези след акне. Болезнено е, но не е нещо нетърпимо, има гадно чувство за парене на кожата (все едно след изгаряне), което при мен отшумява за полови ден. Вече ми е 3та процедура и определено има ефект.

# 72
  • София
  • Мнения: 385
vvaall, какъв е този РВ серум за топене на мазнините? Може ли инфо

# 73
  • Мнения: 42
vvaall, какъв е този РВ серум за топене на мазнините? Може ли инфо

PB Serum HA - за различни приложения има high, medium, low.
https://hillclinic.com/pb-serum-enzimna-revolyutsiya/

# 74
  • Мнения: 2 911
Здравейте,
от много време никой не коментира поставяне на конци (конкретно ме интересуват зъбчати) нито в тази тема, нито в темата за конци. Означава ли това, че тази процедура не се препоръчва вече?
За свличане бузи и увиснали ъгли на устните на 53 години незнам какво друго би помогнало. На всичкото отгоре лицето ми е широко и не всички техники са подходящи.
Моля за съвет от тези, които борят този проблем. Какво правите вие (вид конци, филъри, процедури..)?

Аз съм на 50г., имам същите бузи. Стопявам мазнината с ензим и после слагам хармоника. Стопяването го правя през 10 месеца дори и да сваля килограми мазнината там остава. Предложиха ми малко филър в ъгълчетата след стопяване, но все още го обмислям.  За конци също съм мислила, но в крайна сметка ги отказах поради ред причини - сраствания, краткотраен ефект и скъпо струваща процедура.

С РВ серум топих мазнините за да се олекоти малко. Една KARISMA направих и 3 процедури радиочестоте микронидлинг.
Мислите ли, че с хармоника ще може да се коригира това свличане?
Ще съм благодарна за всякакви съвети.
Скрит текст:
Няма да повлияе Хармоника. Тук трябва цялостен подход и поне 10 мл филър (ако целите повдигане и контур). Като калкулирате цена, може би по-добре лифтинг.

Ако целите леко освежаване и уплътняване на кожата, Хармоника ще го даде, но почти няма да забележите ефект, а процедурата е 1000 лв. за да е без ефект. Хармоника е за лица между 20-35 или над 35, изглеждащи на 20 и няколко (почти без никакви забележими следи). За лица с повече работа, няма да има търсеният резултат.

Общи условия

Активация на акаунт