Пълна каша…

  • 10 775
  • 157
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 23 936
Работя предимно с мъже. Мъжкари, професията е такава че трябва да са твърди и дори безпардонни. Ставало е дума за подобни ситуации всеки чука на дърво да не му се случва, но мотото е "Щом е в моята кошара е моето! Това е".
Дете не се обиква, защото е твое семе, а защото го гледаш и е част от живота ти...
Е то не би имало осиновявания. Хората не бих отглеждали заварени/доведени деца.

# 76
  • Мнения: 514
Дорис просто използва хипербола за да обоснове мнение. Когато човек е анонимен, зад клавиатурата и на карта не е поставен неговия живот е лесно да бъде смел, честен и достоен. Когато трябва да излезе с лицето и името си, когато трябва да понесе щети хората не са такива.
Дават смели съвети, които не биха последвали в реалния живот.
Аз така я разбрах Дорис.

Последна редакция: нд, 14 яну 2024, 16:26 от metal.vixen

# 77
  • Мнения: 328
То не може хем ^уя до края, хем душата в рая, бе дами.

И после, ако съм аз на мястото на мъжа, нали след като разбера ще ги изхвърля и двамата като мръсни котки, все тая че го съм го гледал с години... хич не мислите с тия глави като я карате да крие.

Всъщност идеята на секса и удоволствието е точно такава! Нямам идея от къде извади тази умнотоя, но на теория и практика то не само че МОЖЕ, ами така и става!

Ох, като вземете да ми ги пишете подобни петльовски изхвърляния на база предположения. Ще изхвърля, ще разпердушинва - а по-вероятно е просто да отлетиш и кокошката и пиленцето да си остане в кокошкарника. Защото ТЕ ще останат семейство, а ти сам. А познай на кой ще му е по-гадно? И кой ще е се е привързал към детето?

Работя предимно с мъже. Мъжкари, професията е такава че трябва да са твърди и дори безпардонни. Ставало е дума за подобни ситуации всеки чука на дърво да не му се случва, но мотото е "Щом е в моята кошара е моето! Това е".
Дете не се обиква, защото е твое семе, а защото го гледаш и е част от живота ти...

Грам няма да ми е гадно. Ще поискам цялото попечителство и ако не го получа - да си тръгват, кое му е гадното? Майка му да е мислила като е било време вместо да ме лъже в очите. Аз деца мога да си правя докато ми окапе оная работа. "...щом е в моята кошара е моето...", ама тва да ми лежи цялото семейство на някаква супер гнусна премълчана лъжа не е моето.

Последна редакция: нд, 14 яну 2024, 16:26 от murcinhum

# 78
  • Мнения: 207
Да дадеш съвет като 'аборт'. Съжалявам,това не е поведение на човечност. Все едно да решиш кой да живее и кой да умре. Лекарите са друга тема. По добре съвет за майка без мъж за момента. Тя сама ще прецени за възможностите си за бъдеща мама

Последна редакция: нд, 14 яну 2024, 17:27 от обикновен-човек

# 79
  • Мнения: 11 551
Грам няма да ми е гадно. Ще поискам цялото попечителство и ако не го получа - да си тръгват, кое му е гадното? Майка му да е мислила като е било време вместо да ме лъже в очите. Аз деца мога да си правя докато ми окапе оная работа.

Пак повтарям - не ТЕ, а ТИ ще си тръгнеш на улицата. Майката с детето остават в имота.
Майката и детето си остават семейство и общо взето и без теб ще им е все тая. Какво толкова да му е мислила?
И след като се е стигнало детето да е от друг, явно не си и толкова важен на тази майка.

Та паентиш се не паентиш, представяйки как видиш ли си в печаливша позиция - ще гониш, да му е мислила, сякаш си някакво чудо невиждао, което тя ще загуби. Ама пич - тя е забременяла от друг - с две думи прежалила ти е много отдавна.

А това с "цялото попечителство" е "А Хорейшио завива шоколада в станиол" - с други думи: много филми гледаш.

rf22, какво да направим ли? Ами след първоначалния напън за другарски съд да се върнем и прочетем какво аджеба пита автора. И да му отговорим на питането, а не да се юрваме с чукчето или да тупаме главици и други изпъкнали форми .. Wink

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 793
Това сега влязохме пак в някакви филми, кой щял да е изгонен. Бе, ти докажи, че са те лъгали, пък да видим кой какво.
Ама я като сме почнали с филмите, мале какво ще се развихри (примерно) у свекървенската тема - тя не ще да го види, а детето пита за баба си. Че това може да се случи, даже и мъжът да приеме, че е лъган.

# 81
  • Мнения: 328
Грам няма да ми е гадно. Ще поискам цялото попечителство и ако не го получа - да си тръгват, кое му е гадното? Майка му да е мислила като е било време вместо да ме лъже в очите. Аз деца мога да си правя докато ми окапе оная работа.

Пак повтарям - не ТЕ, а ТИ ще си тръгнеш на улицата. Майката с детето остават в имота.
Майката и детето си остават семейство и общо взето и без теб ще им е все тая. Какво толкова да му е мислила?
И след като се е стигнало детето да е от друг, явно не си и толкова важен на тази майка.

Та паентиш се не паентиш, представяйки как видиш ли си в печаливша позиция - ще гониш, да му е мислила, сякаш си някакво чудо невиждао, което тя ще загуби. Ама пич - тя е забременяла от друг - с две думи прежалила ти е много отдавна.

А това с "цялото попечителство" е "А Хорейшио завива шоколада в станиол" - с други думи: много филми гледаш.

rf22, какво да направим ли? Ами след първоначалния напън за другарски съд да се върнем и прочетем какво аджеба пита автора. И да му отговорим на питането, а не да се юрваме с чукчето или да тупаме главици и други изпъкнали форми .. Wink

Ох, боже.. нека не се случва на никого, пък ти си философствай.

Иначе, авторката реално никой не я тропа. Всеки се е изказал от своята си камбанария. Тя сама си знае, че ще провокира по- шантави отговори, пък и сме в бгмама, знаем ви кви сте харпийки.

Последна редакция: нд, 14 яну 2024, 17:00 от murcinhum

# 82
  • Мнения: 3 303
Мъжете са много чувствителни на тема бащинство, както се вижда в темата. Blush

Ако двамата мъже си приличат, никак няма да решавам този проблем. Който го гледа, той е бащата.

За огромни угризения писах по-горе - има тест от 9-10 седмица на бременността, неинвазивен.

Иначе статистически между 3 и 30 процента от децата били отглеждани от мъж, който само си мисли, че е техен биологичен баща. Процентите са такива, защото са от различни изследвания в различни страни. Да го сложим 5%.

# 83
  • Мнения: X
Всъщност дори лекарите се затрудняват да определят точната дата на зачеването. Затова се смята+ -. Първо сперматозоидите живеят - не знам колко време, до 7 дена съм чувала. После овулацията и тя е неизвестна при някои. Като е преспала със 7 - 10 дена разлика и с двамата е тъмна Индия.Докато не се направи тест може само да се гадае.

# 84
  • Мнения: 11 551
Сперматозоидите живеят 3 дни.
Яйцеклетката 2 дни.
Лекарите не ги интересува дата на зачеване ни с + ни с -. Броят си от първи ден на последен цикъл.

# 85
  • София
  • Мнения: 13 089
Не е да не ги интересува датата, просто няма как да я знаят, освен ако не е имало само един контакт за цикъла (и тогава пак е диапазон от няколко дена). Та тук няма как да изчислим бащинството.

Авторката би била доста наивна да очаква смутено потупване по рамото и съвети само по същество. Ситуацията е доста спорна и няма как да няма и осъдителни мнения. Не я жаля, сама си го в направила, а "другарският" съд тук е нищо в сравнение с реалния, с когото може да се сблъска един ден, ако истината излезе наяве.

А как ще реагира мъжът, няма как да знаем със сигурност. Не всички хора желаят да осиновяват, мъже си зарязват и биологичните деца, да не говорим, че има и такива, дето си пребиват, че и убиват приятелките от ревност, та е наивно да мислим, че всеки един мъж ще умре от страх, че ще загуби лъжливата си жена и детето, което е отглеждал след измама.

Авторката най-добре си познава човека, но и тя няма как да е напълно сигурно как ще реагира някой в такава извънредна ситуация - ето, тя за себе си не може да реши, камо ли да предвиди за друг. Та да си прецени всички опции и да взима решение. Казусът й далеч не е уникален, даже много от мненията тук са показателни за мисленето на някои жени в такива ситуации. Но това е съвсем отделно от мъжете, тяхното мислене и мисленето на нейния конкретен мъж.

# 86
  • Мнения: 460
Здравейте! Предварително се надявам да не отнеса целият хейт на света, макар и да го заслужавам.
Имам връзка от 2 години с мъж, но преди няколко месеца му изневерих, имахме труден период и се поддадох на изкушението, ужасно съжалявам за което. В месеца на изневярата съм заченала… последния МЦ е бил от 7мо до 11то число, а изневярата на 18 като е била с предпазни средства… преди и след това съм имала сексуален контакт с моят партньор без да използваме презерватив, но явно заради случилото се и вината която изпитвам вътрешно ме разяжда дали има някакъв шанс да съм провалила животите ни и това бебе да не е негово. Не успявам да изчисля уволацията си тъй като предходни месеци цикъла ми беше с различна трайност…

Струва ми се писано от юноши, обзети от скука и желание за забавление..

# 87
  • Мнения: 6 791
На скоро ми разказаха реална ситуация. Разбира се, че детето е чуждо като е на 5г,обаче биологичния татко и родата му искат да са част от живота му. Почват се дела, чудесии, тате не е тате, баба не е баба, това е баба, тати е тати на сестра ти, ама не на теб. И ей такива красоти.
Изневяра е едно, дете, лъгано, че е чуждо, друго.

# 88
  • Melmak
  • Мнения: 3 442
На скоро ми разказаха реална ситуация. Разбира се, че детето е чуждо като е на 5г,обаче биологичния татко и родата му искат да са част от живота му. Почват се дела, чудесии, тате не е тате, баба не е баба, това е баба, тати е тати на сестра ти, ама не на теб. И ей такива красоти.
Изневяра е едно, дете, лъгано, че е чуждо, друго.

Родителите са били доста глупави да поставят егото си пред интереса на детето.

# 89
  • Мнения: 1 854
Ако изневярата е била "преди няколко месеца" т.е жената е доста напреднала бременност тогава.
Не се връзва има някакви дати може би на последен цикъл, но така сложени без никаква хронология и дали има последващ полов акт от реалния партньор става каша.

Общи условия

Активация на акаунт