Отговори
# 150
  • Мнения: 2 522
Еми нали сме били примати, дето само едно сме търсели... затова ако приемеш, че всеки мъж, който те заговаря, го прави с цел евентуално да те изчука, ще ти е по-лесно.
Много жени автоматично приемат такова отношение, явно им е писнало. Което става пречка в нормални ситуации, ама няма как. Тоя уикенд на Банско към 18ч питам две момичета дали сутринта е имало голяма  опашка, да знам другата сутрин по-рано ли да дойда, и те само викат нещо 'не знам' и отминаха - явно мислеха, че съм сваляч. А те се случиха просто първите хора, които срещнах около кабинката. След туй питам един мъж, той пък чужденец излезе и мислеше май, че искам да му продавам нещо, и той нещо смънка и отмина. Не може вече да пита човек нещо, без да го заподозрат в подмолни намерения Simple Smile

Последна редакция: вт, 13 фев 2024, 13:13 от chris78

# 151
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 329
Не може вече да пита човек нещо, без да го заподозрат в подмолни намерения Simple Smile
Сменяш подхода, средата, стандартни неща. А може и хората просто да нямат отговор на твоя въпрос, какво друго да ти кажат освен не знам.

# 152
  • Sofia
  • Мнения: 15 572
Така е. Причини бол – може да не знаят, може да не са социални по природа, може точно в тоя момент нещо да са изнервени и да не искат някой да ги занимава. Абе, не е едно обяснението.
Аз, примерно, ако нещо съм тревожна или притеснена, хич не съм комуникативна с околните.
Жените много добре знаят как да разкарват нежеланите свалячи – не ги мислете за толкова беззащитни. Wink

# 153
  • София
  • Мнения: 19 322
И се получават случки от типа: - Свободен ли е столът? - Имам си приятел.

# 154
  • Sofia
  • Мнения: 15 572
И се получават случки от типа: - Свободен ли е столът? - Имам си приятел.

Това само във вицовете съм го чувала. Simple Smile По принцип, жените, дори обвързаните такива, много по-често се отдават на вербален флирт. Това е така, защото за дамите вниманието на околните има доста по-голямо значение, отколкото за мъжете.
Ако бях мъж и често чувах жените да използват фразата, че си имат приятел, щях доста да се притесня. Явно такъв мъж отблъсква още на базово ниво.

# 155
  • София
  • Мнения: 19 322
Не всички обвързани/омъжени жени флиртуват. Ако не са умеели на млади години, на стари ли ще се научат?

# 156
  • Sofia
  • Мнения: 15 572
Къде съм писала "всички"? Simple Smile
Просто жените са по-склонни на флирт без продължение. При мъжете сексът е водещата част.

# 157
  • Мнения: 1 852
Аха, аха, без продължение. Защото жените си флиртуват ей така с разни грозници без никакъв шанс да стане нещо повече. Grinning

# 158
  • Мнения: X
За какво им е на обвързаните да флиртуват с други? Joy На мен ми се флиртува само с гаджето.
Тц, тц, и после се чудят къде отидЕ искрата.

# 159
  • София
  • Мнения: 19 322
Аха, аха, без продължение. Защото жените си флиртуват ей така с разни грозници без никакъв шанс да стане нещо повече. Grinning
И още как. Работя сред доста мъже и съм виждала как някои са с изплезени езици след колежки на възрастта на дъщерите им, които просто се държат вежливо и леко флиртуват, без нещо сериозно. А и от 7 години съм в стая с доста по-млада колежка и виждам отблизо. Не че всички мъже са такива, но има едни "пу**опоклонници", които се усукват на всяка по-привлекателна

Последна редакция: вт, 13 фев 2024, 19:00 от Cuckoo

# 160
  • Sofia
  • Мнения: 15 572
Аха, аха, без продължение. Защото жените си флиртуват ей така с разни грозници без никакъв шанс да стане нещо повече. Grinning

Прилагам личен опит – да ти кажа, от всички мъже, с които съм флиртувала през живота си (умишлено или неволно), процентът на тия, с които съм искала да има продължение, е бил не повече от 15. Болшинството ми приятелки май също са така.
Естествено, говорим за изтънчена форма на комуникация, а не за свалки с аграро-просташки привкус. Макар че и на последните съм се нагладена доста отблизо.
Какво значи "грозници"? Това ли е най-силното качество на един мъж – дали е "красавец"? Всички мъже, към които съм изпитвала неистово сексуално желание, не са се отличавали с кой знае какви физическите качества, според общоприетите критерии. Wink По "хубавци" май никога не съм си падала.

# 161
  • SF
  • Мнения: 21 358
Аз също мога да флиртувам с ясното съзнание, че до никъде повече няма да стигнем. Мога да изляза и на среща при покана от негова страна, абсолютно наясно, че след срещата си се прибираме кой откъдето е дошъл.

# 162
  • Мнения: X
Не, че не можеш да комуникираш собствено темпо, но наистина идеята, че нещата трябва да се случват бързо и лесно, е много преобладаваща сред някои мъже.Да спечелиш някого изисква усилие, изисква мислене, няма бърз hack, няма swipe right и готово!

# 163
  • Living for Pleasure
  • Мнения: 294
Не мисля че при мъжете съществува такова мислене, точно обратното.

По-скоро си мисля че на някои мъже им се иска и отсрещната страна да влага малко усилие, но всеки мъж знае че основно той ще трябва да движи създаването на връзката, поне в началото.

# 164
  • Мнения: X
Ела да видиш братовчедите ми на 23, активни в аповете за запознанства, които ходят на по едва-две срещи, най-добре с test drive на 3-тата. Доста мъже и около тридесетте не искат да отделят внимание, без да отчитат факта, че всяка жена има различно темпо и често изисква различен подход.

Аз съм срещала мъжете, които съм харесвала, "по средата" с интереса и усилията, естествено е било. Само за един съжалявам, защото със сегашния си акъл осъзнавам, че съм се държала зле, без да искам (харесвах го, малка бях), но той ми даде два шанса човекът и повече не е тичал по трибуквието ми.

Общи условия

Активация на акаунт