Олеле, принцеският вирус!

  • 6 651
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Записваме се в клуба Grinning

# 61
  • Мнения: 5 877

Има,има-мноооого йокли има за 4-5 годишните,само ела да видиш нашия гардероб  Mr. Green,ще се уплашиш.Всякакви модели,материи,цветове...и за всяка една и чорапогащник в подходящ цвят,като сложиш и блуза и....,разорили сме се с тия две щерки. Crazy

Забрави бикините- задължително в цвета на блузата.
Василена днес е на градина в следния вид: дънков сукман, светлолилава блуза, бял чорапогащник на сини и лилави райета, лилави бикини и фиби в два цвята лилаво.
Ъххх. Как пък не се е сетила и за това да има претенции....  hahaha
Иначе преди няколко дни я пратих да се нагласи сама (имахме излизане вечерта) и се беше облякла всъщност много добре в разни нюанси на тъмночервеното... та има някаква полза от цялата работа, тоест може да се има доверие на детето да се облече само.

# 62
  • Мнения: 3 034
Дъщеря ми е на 4г и изобщо няма такъв синдром.Кога се проявява?Калина рисува само животни и приказки за животни обича.Има 3 Барбита,с които изобщо не играя,все едно не съществуват.Иначе обича розовия цвят и повечето дрешки са й розови.

Стефи, не е задължително да се появи. Все пак не говорим за епидемия, а за прост вирус - някои ги подминава.... Joy

# 63
  • Мнения: 532
Мен и до днес си ме тресе този вирус и обичам да си помечтавам след дълъг и труден ден.Така ,че ако и на моята "принцеса" и се прииска да е такава не бих я спирала,защото най-силно  принцеса може да се чувства именно докато е дете.После като ни завърти живота ,само ни е до принцеси. Grinning
 Hug

# 64
  • Мнения: 4 629
Сигурно има неизлечими случаи. Все още съм влюбена в йозовото, а като малка рисувах много принцеси  в анфаз с огромни йокли  Grinning Радвам се, че родителите ми не са се оплаквали от болестта ми. Според мен децата тррябва да ги оставяме да си изживяват страстите, а не да ги насърчаваме в други посоки, които на нас ни се виждат по-добри, по-подходящи....Аз наистина не разбрах какво те притеснява, но пък това си е твоя работа  Peace

# 65
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Прекалено насериозно взехте темата. Шегуваме се, разбира се.

# 66
  • В офиса
  • Мнения: 4 018
Ей, ама с принцеси пак може да се играе на интересни неща. Ние поне много си разиграваме разни приключенски версии. Принцесата Х е пленена от злия магьосник/страшния дракон, сестра й, принцеса У, тръгва да я освободи. По пътя намира карта, която указва точното място на тъмната пещера/кула. Тук се рисува карта с лабиринт, детето трябва да намери пътя до кулата, като отчете, че трябва да преплува езерото на тишината, да мине през гората на маймуните и да изкачи динозавърската скала. Случват се разни премеждия по пътя, напр. трябва да се сложат 'камъни', т.е. листи хартия в езерото и да се мине само по тях, пък отдолу разни гадини те гъделичкат и се мъчат да те съборят. Викаме и този-онзи на помощ, я джедаи, я нинджи, я мравки. И, естествено, се появява принц, който накрая се жени за една от сестрите. Романтика.
Тук препоръчвам разните барби филмчета - магията на пегас, 12-те танцуващи принцеси, принцесата и бедното момиче. Не са толкова лоши.
Все си мисля, че принцесешкият вирус се лепва точно кагато започват да се осъзнават сексуално да го кажем. Един вид опитват да впечатлят я някое момченце, я да бъдат по-конкурентни сред приятелките в ДГ. И често върви със сватбомания и разни романтични мечтания.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ох, така като ви чета, и ние сме заразени - а, още няма 4  Tired
Значи, тя щяла да бъде булка и да ходи на бал с принцове.
Въпрос: Мамо, като порасна нали ще стана принцеса?  Simple Smile
Още нямаме претенции към облеклото, но много държим да си сложим крем на бузите и после да се разкрасим с червило!  Blush
Барбитата служат за преобличане и изразяват сложните роднински връзки - мама, дъщеря, кака и леля...  Blush

# 68
  • Мнения: 5 877
Ей, ама с принцеси пак може да се играе на интересни неща. ...
заради такива идеи пуснах темата, де  Laughing
иначе аз се опитвам да разнообразявам нещата с приказки за скокливата принцеса, поспаливата принцеса (дето проспала цялата приказка), Осмиянковите приказки за принцеси (там има една, дето откраднала три змея и една друга, дето много искала да я пуснат да играе с децата) и т.н. Тя обича това, сама си измисли за принцесата, дето помогнала на едно змейче да намери майка си и татко си и то от благодарност я научило да лети и да бълва огън  bowuu
Обаче седне ли да рисува, все един и същи модел ги прави. Що тъй става? Дал пък да не й предложа да си рисува куклите от натура?

Аа, имам и още една любима - след като й казах, че мравките имат кралица-майка, си измисли приказка за една човешка принцеса, която изпила едно лекарство, смалила се, отишла в мравуняка и там станала мравешка принцеса, дъщеря на кралицата-мравка. Всъщност оказало се, че поначало си била мравешка, ама била омагьосана да стане човешка.

Та събирам още предложения за разнообразяване и декомерсиализиране на принцесешкия период.Тинки, мерсаж за приключенските версии.

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 11:04 от Aнда

# 69
  • Мнения: 3 271
Ей, Тинки, супер, че се включваш, домъчня ми за теб! Надявам се, че вече сте влезли в ритъм и ще те виждаме по-често.
Барби имат една поредица с Лебедово езеро, Рапунцел, Лешникотрошачката - оригиналната музика и горе-долу сюжет, стават и ги пускаме заради това. Даже Вики гледа Simple Smile Освен това както казах Катето най-после се зариби да строи, изрязва и т.н докато майсторим принцески инвентар Simple Smile Така че и аз съм приела вируса нормално и гледам да измъкнем нещо положително от цялата работа Simple Smile

# 70
  • Мнения: 5 877
А на Цветан дава ли му роля в игрите  Laughing
Може да направим конкурс за хоуммейд принцесешки замък, че купешките са скъпи. Награда една тайна дума.

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 14:26 от Aнда

# 71
  • Мнения: 3 271
Може да направим конкурс за хоуммейд принцесешки замък, че купешките са скъпи.

Става! А наградата нещо йозовко ли ще е  ooooh!

# 72
  • Мнения: 5 877
Виж горе. Награда една тайна дума, вълшебна.

# 73
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Наградата може да е каляска за принцесата. Те са достатъчно йозови Mr. Green
Имаме такава, оригинална немска. И тяхното розово е точно толкова набиващо се на очи  Whistling

# 74
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
а ще има ли място и за рицари?  Sick Praynig
че ние само змейове и орки избиваме и побеждаваме.  Mr. Green
много сме добри с мечовете и имаме цяла камара доспехи

Общи условия

Активация на акаунт