💙 Къванч Татлъту- "Aile - Семейство"§ минали и бъдещи проекти, партньори - тема 113

  • 35 150
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 191
Фени, а на мен точно това отношение на Недрет към Ягмур ми беше нереално. А, кажете ми с ръка на сърцето,коя майка толкова лесно ще приеме такава снаха с това минало ? Тук трябваше според мен да има повече терзания от  страна на Недрет, така наистина ми е нереално.
А усещането ми, че до миналата серия тя не беше безкористна по отношение на Девин и Аслан няма как да се промени каквото и да прави сега. То сега ако гледаме Хюлия и тя стана светица.😜
 Същото е  и усещането за Хюлия и Джихан. Много лесно стана, пак ми е нереално. Толкова ли лесно Джихан прости всичко, което преживя заради Хюлия.

Днес ще има фраг

Последна редакция: ср, 17 яну 2024, 12:11 от pe04

# 61
  • Мнения: 18 575
Нези, ние сме много различни и няма как да ги разберем, турските зрители са наистина непредсказуеми какво ще им хареса. Ако Аслан побийваше Девин от време на време, ако Девин беше покорна женичка, която слуша мъжа си и свекърва си,  може би щеше да има много по- висок рейтинг, съдейки по това, което оценяват по-високо, на тях им дай повече насилие, побоища, интриги, това съм забелязала, че се харесва най-вече. Ама наш Киво пък никога не приема такива роли, какво да правим. А, ето, че в последните серии намаля и екшъна и мъжката аудитория явно е намаляла драстично. Както и да е, важното е, че ще си изгледаме всички планирани епизоди до края.
О, ти отново ще има какво да си гледаш! Да му мислим ние, когато Семейство свърши ...
Пепи, изобщо не ми е нереално нищо в Недрет, всичко се връзва с предишните и постъпки. Аз за разлика от теб я намирам наистина за безкористна. Нали попита какво мислим за искреността и към Девин? Мисля именно това, не виждам връзка между обичта и към Девин и опита и да спаси детето си, защото знае какво е наказанието за предателство в тяхната среда. Какво ненормално има в това ? И как няма да настръхне срещу Еко, който направо си го обвини ? Всяка майка би го направила. Недрет е жена, която е преживяла какво ли не в този живот, заради това нищо не може да я изненада, а всеки човек греши. Тя вижда синът си много влюбен и това и е достатъчно, има доверие в сърцето му. А пък след разговора си с Ямур се убеди още повече, че това момиче, което е и сестра на Девин не може да е лошо, въпреки миналото си. Аз например с ръка на сърцето ти казвам , че бих приела всяка, която моите момчета си изберат, те ще си живеят с тях, не аз. Мен ме интересува само да обичат и да правят децата ми щастливи, а какво са правили преди това наистина не ме касае. Щом те самите са приели това, аз какво да кажа ? И на мен не ми допадна и дори ме стресна доста в началото, че малкия ми син стана моторист покрай снахата, защото това е нещото, от което най- много съм се страхувала да не им хареса,  ама се примирих, какво да правя ? Smile Животът си е техен, а слава богу, те карат достатъчно разумно и двамата. А и тя по принцип си е мъжко момиче, само самолет не е управлявала, дето се вика, то и работата и не е много женска - софтуерен инженер е , пък аз винаги съм харесвала именно такива оправни и знаещи сами да се оправят с всичко жени. Точно заради това и толкова много си харесах Девин Stuck Out Tongue Closed Eyes
На мен ми е много повече нереална промяната на Хюлия, ама и това го приех като на филм Smile
Хайде, да видим какво ще ни дадат във фрага Thinking

# 62
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 299
Недрет и аз я харесвам и се радвам, че наистина е святна жена.

Истината е че Девин успя и на нея да повлияе да се откаже от отмъщението. Идванете й в града всъщност я помири със семейството. Понякога е важно да направим една малка стъпка.

За Хюлия винаги ще твърдя, че си е гадничка по принцип. Милата й физиономия е неестествена. Не е възможно такъв човек да се промени от днес за утре. Както и ми е нереално, че Аслан всичко й прощава толкова лесно.

# 63
  • Мнения: 1 933
Фенче, ти си супер свекърва. Браво! 🥳

Тази промяна на Хю ако не беше смешна, щеше да е тъжна или обратното 😁
Гледам я седнала с Недрет да искат Ямур за снаха в семейството 🤦‍♀️ Точно тя дето не искаше уличници да сядат на скъпоценната й маса... Сега изведнъж усмихната, доволна, че й ръка и целуват 🫣

Като на кино 😎

# 64
  • Варна
  • Мнения: 10 633
А защо да е невъзможно? Човек, когато получи "шамар" от съдбата се смирява, а тя получи доста.
Аз също не бих се интересувала от миналото на човек, важно е сега какъв е.
Мое мнение.

# 65
  • Мнения: 3 325
Здравейте Благодаря за споделеното

Аз мисля,че за всичко което се случва в семейството са виновни мъжете,които се оказаха от мафиот нагоре.Не дадоха  какъв е бил съпруга на Сехер.Хюлия е била подложена на системен тормоз и затова е станала такова чудовище.Недрет е по мека,въпреки,че и на нея не и е било лесно.Дано има щастлив край сериала.
Аз пък гледам четири сериала в момента и мисля да погледам новия сериал на Чаатай ,който най много ми хареса в сериала Вътрешен човек.Момичетата са спретнали много хубава тема за него.Довечера има премиера на неговия филм по Нетфликс пък може и наш Къванч да се появи като гост.

# 66
  • Мнения: 876
Снощи гледах, днес наваксвам лека-полека с руските субтитри. Не съм го изгледала напълно с буквите, но бързам да се изкажа.

Първо това дребно недоносче, това измекярско недоразумение, откъде се пръкна, че вече много му се вдигнаха акциите...облече костюма, заметна шалчето на Кара Илияс и хукна с чуждите пари да отмъщава. Плазмодий.
Другият пък с тази перука, толкова ми е нелеп, че няма накъде повече...

Според мен това бързо запълване на луфта с нови врагове беше напълно излишно... Има достатъчно драма за развиване в последните епизоди, не беше нужно да се намесва и тоя смешен "Албанец".
Хюлия беше напълно права като предупреди Аслан за Къймет и добре, че сама отиде и видя недоносчето там, че да стане дума, че е все още в Инстанбул.
Иначе и двамата братя по своему милозливи, пак нямаше да са подготвени за продължаващата заплаха.

Джихан, който е толкова далновиден, да се подведе по един пикльо, само защото галеше котка и спомена кака си Серап...Толкова ли е лесен за манипулация? И хайде, пусна го, след това видя, че все още е там, и добре че самият Чейрек-Геврек му показа изкопания за Аслан гроб, че иначе Джихан пак нямаше да допусне, че трябва да се пазят от дребния. Буквално гроб копаят на брат му, той гледа шокирано...

От Недрет не съм никак изненадана, за мен също това беше тестът с главно Т, и според мен не е нереалистично предвид конкретните обстоятелства. За кратко време тя преживя шока и болката от това едва да не изгуби сина си заради миналото, след това и драмата с Илияс - след всичко това тя просто е доволна, че синът ѝ е отново при нея и е здрав, да не говорим, че вече обича Девин, благодарна е на Аслан и сдобряването му с Бедри....
Самата тя лека-полека стопли отношенията с майка си, дори и с Хюлия.. Недрет знае какво е да си изправен пред трудни ситуации и да си живял в безизходица, която понякога принуждава свестни хора да правят неща, с които не се гордеят после.
Точно тя най-добре би разбрала и не би съдила.

Мен обаче ме впечатли Хюлия - очаквах поне да намекне на Недрет за миналото на Ямур, но тя беше много дискретна, въпреки че Недрет сама се усети, че има нещо.
Този момент си остава в историята:
Какво развитие, а? В първи сезон искаше Девин да подписва предбрачно споразумение, в което бъдещите деца да останат при Сойкан в случай на раздяла, демек само децата са ценност... А сега, след всичко, което преживяха заедно, Хюлия оцени Девин като човек и това наистина е незаменимо.

Това с Джихан също отдавна го чаках и ми хареса, че самият той - въпреки, че го оцени, все пак не се разпадна да започнат да се прегръщат и т.н., а само кимна и излезе от стаята.

Тургут най-сетне оцени Асуман, как сладко си поклюкарстваха на воля...

И естествено краят със смъртта на Сахер, чиято душа се прости с всички и олекна от товарите, които е носела приживе. Беше много силно, уж нямаше да се разстройвам, ама Аслан като ревна, не издържах...

Малко по малко станаха сплотено семейство.
Чак ми се прииска и аз да съм Сойкан Grin

# 67
  • Мнения: 3 191
Фени, точно това имах предвид. Ти си се стреснала в началото, нали ? Е, за това говоря, че ми беше неестествено толкова лесно да я приеме. Искаше ми се да видя малко колебание в нея, малко вътрешна борба, по реалистично щеше да ми е. Тя Неше се затръшка, а Недрет голямото сърце. 😜
Някак си пропускаш това, че Недрет забрани на Бедри да каже на Аслан, че е ходил при Илияс, макар че самият Бедри каза, че няма какво да крие. За каква искреност говорим в случая. Девин, нейната дъщеря както я нарича се бореше за живота си. Знам какво направи след това, но този факт за мен е много красноречив. А чак след това тя трябваше да избере и направи своя избор.


Девин повлия на всички, може би и това ще бъде едно от посленията на сериала, че с добро и любов всеки може да се промени.

# 68
  • AMS
  • Мнения: 6 435

Привет, дружки!!!
Благодаря ви за коментарите и реакциите!!!
Хареса ми серията!!!
Имах нужда от малко спокойствие след  ужасите,
които бяха в предишните серии.
Сехер поиска прошка и си отиде с достойнство!!!
Но като прочетох след това някои постовете,
пак си помислих, че съм гледала друг филм.
Ямур, Бедри и Недрет много ми харесаха!!!
Особено Недрет като каза, че не е са дошли да искат Ямур за Бедри,
а че тя  - Недрет е дошла да иска Ямур за своя дъщеря!!!
Има и моменти, които не ми станаха ясни с албанеца.
Хюлия е още далеч от това да я приема за преобразена.
Не мога да забравя това колко неща сътвори
против Девин, децата си,  и против всички.
Тя се спря само защото Аслан я принуди.
Джихан не искам да си отива ...
И не е ли той "късата клечка", която остана в Сехер.
Семейство като клечки от кибрит...
Семейството на фона на химна на Европа.
Много добро хрумване на екипа!!!
Имам доста асоциации с моето семейство,
но само една весела случка ще споделя.

Скрит текст:
В самолета сме със свекито и големи притеснения
как ще се чувства, защото предната вечер вдигна кръвно, лекари ...
Не искаше да седне до мен, а пред мен да е до пътеката.
Излитане ...  добре съм,  добре съм, ... Обявяват, че предстои кацане
и тя се обажда - А добре съм. Нищо ми няма. Може да кара още.


Приятни занимания, дружки!!!

# 69
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 299
Не мога да не се върна отново на любимия ми момент от епизода 🤣😍
Така ще ми липсват, искам ги пак заедно.

Закачките им изглеждат много естестени.

https://twitter.com/madaminkosku/status/1747520528691183905?t=Ov … xHd_rS_z8-QQ&s=19

Последна редакция: ср, 17 яну 2024, 17:18 от La Libellule

# 70
  • Мнения: 3 191
Ах, тази Бирсен. Направо съм и бясна.





Ако правилно е превел Гугъл.

Още сутринта имаше публикация за фраг 🤔

# 71
  • Мнения: 18 650
Пепи, що си й бясна?
Бедри/Алпер са го лапнали в Гадар, сигурно след финалния епизод на сериала ни. не вярвам да го убият........
https://www.birsenaltuntas.com/dizi/aile-dizisinden-gaddara-flas-transfer/38266/
Скрит текст:
„Aile“ остави своя отпечатък във вторник вечер в продължение на седмици със своя огромен актьорски състав и силен сценарий. Обявен е новият адрес на Алпер Чанкая, един от изявените актьори на сериала този сезон, който ще се сбогува с екрана в 30-ия епизод. Чанкая, който изигра ролята на Бедир в "Айле", беше преместен в "Гадар".

Алпер Чанкая, който спечели "Наградата за най-добър актьор" на 42-ия филмов фестивал в Истанбул с филма "Cam Perde" на режисьора Фикрет Рейхан, ще играе ролята на "Енвер", тъмен мъж, който се опитва да превземе местата в квартал, в "Gaddar".
а това за фрага, май беше грешка.

Благодаря ви за коментарите!! Flowers Hibiscus
Рейтинга, очаквах да е такъв, ама не ми дреме...
за мен динамиката се позагуби, надявам се да ни предоставят силни последни 2 серии.

# 72
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 299
Филма и без това свършва, но дано вкарат повече действие и любов от АсДев 😆

Миналия ден мъжа ми вика пренавий малко и пусни Аслан и Девин 😆

# 73
  • Мнения: 3 191
Айре, не ми обръщай внимание, днес цял ден съм си бясна 😜
С твоя превод вече е по добре.

Съобщението за фрага са го махнали 🤔 ще чакаме петък.



Обичам всяка тяхна сцена. Усещането за пълна хармония между тях я чувствам през екрана. Знам, че това им е работата, но всичко е много истинско.
Поглеждам от време на време части от първите серии и  това се чудя как още в самото начало си паснаха и са на една вълна.





# 74
  • Мнения: 18 575
Дружки, благодаря ви за споделеното! Hug
Ех, всеки влиза някъде да играе, а за нашия ашкъм не знаем още нищо. Дано стане ясно по-бързо!
Мире, благодаря ти! Kissing Heart Е, ама тя е прекрасна, как да бъда друга ? Дори заради мен в събота ще дойде с нас да гледаме любимата ми група, а тя по принцип обича хаус музика Smile Но, се надявам да и хареса и моята!
Пепи, нищо не съм забравила, но аз не съм и очаквала от Недрет да отиде и сама да каже на Аслан, че Бедри е бил при Иляс същия ден, знаейки много добре как се наказват предателите в техния свят. Обратното щеше да ми е нереално, коя майка би го направила ? За мен поне, това не означава, че не е искрена във всичко друго и, че не обича Девин и Аслан, но нейното дете си и е най-скъпо, което е съвсем естествено. Позамисли се, след като прочете какво и бяха намерили за миналото на Ямур, но както Беа е споделила, кой по- добре от нея може да я разбере ?
В следващата серия със сигурност ще вдигнат отново темпото така, че ще ни се увиди. И аз като Дивето се радвах на спокойната серия снощи, беше ми подходяща за раздялата с баба Сехер.
Цитат
От Бирсен Aлтунташ:

Сбогуването със Сехер Сойкан ме разплака...

Има много красиви сбогувания преди грандиозния финал на Семейство. Ценната актриса от сериала, Емел Гьоксу, която даде живот на Сехер Сойкан, бабата на семейство Сойкан, се сбогува със сцена, която трогна публиката до сълзи.

Гьоксу в своето прощално съобщение: "Благодаря на всички, които споделиха това прекрасно пътуване с мен. Прекарахме страхотно с екипа, благодаря на всички, които дадоха своя принос в това. До нови срещи, пазете се.

Под поста на голямата актриса Серенай Саръкая остави коментар: "Моята кака Емел, много те обичам. За мен беше невероятно удоволствие да те познавам и да работя с теб. Надявам се да се срещнем отново”

Емел Гьоксу отговори на Серенай: "Серенай, радвам се, че те срещнах и работих с теб. Нека животът винаги ти носи успех и щастие. Нека усмивката от лицето ти никога да не угасва, твоята прекрасна енергия все така да носи красота на всички наоколо. Надявам се да се видим отново, прегръщам те с любов






https://vk.com/feed?z=video-125985950_456239897%2F41907028d12728 … -123508620_439504

Лека и синеока, дружки! Hug

Последна редакция: ср, 17 яну 2024, 23:59 от queen_fenka

Общи условия

Активация на акаунт