Кои международни интернет сайтове ДОСТАВЯТ ДО БЪЛГАРИЯ

  • 9 708
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 457
хора даите линк към темата в клюкарника ,че очите ми изтекоха и не мога да я открия newsm78

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 7 242
Правилно ли ми се струва, че дори и с доставката, количка Куини би могла да ми излезе по-евтино от чужбина /ако не държа на най-новите модели, разбира се/ newsm78
Някой купувал ли е така количка?

# 18
  • Мнения: 549
добре, но не се ли плаща мито и ДДС?

# 19
  • Мнения: 13 512
за доставки от Европа не се плаща мито и ддс

# 20
  • Мнения: 4 155
Нали сме в ЕС вече и не се плаща мито и ДДС.
А продължава ли да важи условието, че частни пратки до 100 евро не се обмитяват? Става въпрос за САЩ.

koteto 123, ако се ровиш, ще събереш ли и тези магазини на 1 място.  Другата ти тема е много подробна и полезна.

# 21
  • Мнения: 3 457
абе то се е видяло ,че снимка няма да си сложа ми поне магазините да влача Mr. Green,,само ми дайте линк и ще събирам,или е по-добре да пусна и да организирам новитеми newsm78маи така ще е

# 22
  • Мнения: 1 186
Момичета от този сайт някой поръчвал ли е www.laredoute.co.uk...има много красиви дрехи за деца и са доста евтини и ме интересува как става поръчката и потвърждението за нея както и плащане и доставка...нека който е поръчвал да ми сподели подробно защото много ми се иска да поръчам някои неща Peace

# 23
  • Мнения: 7 605
Правилно ли ми се струва, че дори и с доставката, количка Куини би могла да ми излезе по-евтино от чужбина /ако не държа на най-новите модели, разбира се/ newsm78
Някой купувал ли е така количка?

Тук в Германия много стоки иzлиzат много по евтини, отколкото в БГ, дори и с доставката. На скоро сравних цената на стол4ето zа кола Конкорд Тримакс. В БГ било 420лв, а тук, според десена, може да се намери и zа 99 ?  Shocked

# 24
  • Мнения: 13 512
Момичета от този сайт някой поръчвал ли е www.laredoute.co.uk...има много красиви дрехи за деца и са доста евтини и ме интересува как става поръчката и потвърждението за нея както и плащане и доставка...нека който е поръчвал да ми сподели подробно защото много ми се иска да поръчам някои неща Peace
струва ми се, че френския сайт е по-евтин. аз поръчах от там преди около 10-на дни,чакам доставка и ще ви кажа как е минала. Сумата беше около 100 евро, а цената  на доставката-6,плус още някакви 5 за обработка

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
monda, непремено да кажеш ,че и аз се навивам да поръчвам и да те питам кредитната карта ,с която плащаш в лева ли или евро и освен тези такси към доставката  ,към банката нещо удържа ли се / може и да са ми тъпи въпросите,но не съм запозната / ?

# 26
  • Мнения: 13 512
Моята е в евро, но това е без значение- банката си ги смята по кръстосани курсове в съответната валута и не взима такси за транзакция.

# 27
  • Мнения: 1 186
monda, непремено да кажеш ,че и аз се навивам да поръчвам и да те питам кредитната карта ,с която плащаш в лева ли или евро и освен тези такси към доставката  ,към банката нещо удържа ли се / може и да са ми тъпи въпросите,но не съм запозната / ?
Галхен ако наистина искаш и ти да поръчваш може двете да се обединим за обща поръчка....монда а как се разбираш с тях за превеждането на сумата или по точно за плащането на продуктите които си поръчваш и как се разбира къде да ти ги доставят  newsm78...

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
IVKA&MIMI, aз съм от Бургас и после трябва да си ги препращаме . По принцип  първо трябва да се регистрираш и там във формуляра посочваш адрес за даставка.По нанатък не съм стигала от това,но когато добавяш продукти в кошницата ти показва на каква стойност са вкл. и тези 5 евро и ако има намаления също. Предполагам,че като завършиш поръчката ти изпращат и-мейл както и при  българските сайтове - за потвърждение,че поръчката е приета.Не съм плащала с кредитна карта ,но предполагам,че изписваш номера,когато стигнеш до този етап.

Ако не се оправяш с френския мога да ти помогна да се регистрираш и да поръчаш.Аз още се чудя, а пък и чакам да ми донесат нещо от Англия  и най-вероятно ако поръчам ще е пролетта или началото на лятото.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 397
А знаете ли сайт с доставка до БГ за детски колички, че сега съм луднала на тази тема  Blush

Общи условия

Активация на акаунт