Какво ще купя отново - 8

  • 73 444
  • 582
  •   3
Отговори
# 450
  • Мнения: 10 811
Абе от кога има протеини в семките? Sweat Smile
И аз си помислих за добавени химикали, както ония "протеинови" барове (блокчета)...

# 451
  • Мнения: 31
Абе от кога има протеини в семките? Sweat Smile
И аз си помислих за добавени химикали, както ония "протеинови" барове (блокчета)...
Всеизвестен факт е, че в семената има протеин...просто е растителен и няма незаменими аминокиселини като от животински източник.

# 452
  • софия
  • Мнения: 279
Лепва се името 'протеинов' или 'фитнес' и цената се качва двойно....

# 453
  • Мнения: 10 811
Е, за какво ни е растителния протеин тогава? Sweat Smile

# 454
  • Варна
  • Мнения: 777
  Защото , ако си веган.

# 455
  • Пловдив
  • Мнения: 13 605
Тези сапуни от Лидл, страхотен аромат и пяна

# 456
  • Мнения: 611
Тези сапуни от Лидл, страхотен аромат и пяна

За пране ли е?

# 457
  • Deutschland
  • Мнения: 5 567
Не. За къпане е. Мъжът ми също ги харесва, особено зеления с маслина.

# 458
  • Мнения: 15 468
На каква цена са и колко грама, за справка и ориентир, ако може някой да сподели.

# 459
  • Пловдив
  • Мнения: 13 605
100 грама - 1,50лв.

# 460
  • Мнения: 3 684
Че те без пари, аз още купувам Dove, че от години карам само на него, ама цената му вече стана безобразна. Колкото и да не ми е приоритетен фактор, вижда ми се надценен.

# 461
  • Deutschland
  • Мнения: 5 567
Dove имат нови опаковки на душ геловете и безобразната цена за тук от почти 4€. Ами не, благодаря.

# 462
  • Мнения: 10 811


Някъде по Коледа миналата година съм купила тази консерва на промоция или от Кауфланд или от Билла и случайно я видях в шкафа... с изтекъл срок на годност вече... Отворих я и за мое учудване нищо им няма на сармите. И не само че нищо им няма, ами и много хубави на вкус. По-добри от витринните. Бих купила отново, ако ги видя някъде.

# 463
  • Мнения: 322
Тези консерви ги имаше до миналата година в Била. Аз купих, че ми трябваше за Бъдни вечер. Много се одобриха. Оттогава ги търся, но не зареждат.

# 464
  • Мнения: 3 684
Аз пък откакто брах срам с едни консерви шкембе чорба като студентка първокурсничка, всеки път като видя консервна кутия и се връщам към този момент, та не купувам, но тези ще пробвам някога, благодаря за предложението. Солени ли са много?
Срамът е за темата с муните, не е за тук, иначе бих разказала Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт