Модни консултации - 75

  • 65 607
  • 761
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 447
На мен конячената подметка ми харесва повече.

Влюбена съм в тази рокля.Broken Heart Някой да е виждал нещо подобно, че тази от Щатите ще ми дойде солено с ДДС и мито?

# 556
  • София
  • Мнения: 6 497
За първите маратонки и за първата чанта съм.

# 557
  • Мнения: 2 774
От маратонките- вторите-, в първите има 4 цвята и изисква цветово съобразяване с дрехите.
Първата чанта ми допада повече, но втората ще е по- лесно съчетаема.

# 558
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 783
Някоя да е поръчвала връхни дрехи от синсей, ако може да сподели номерацията на дрехите и отговарят ли си. Искам яке, взимам си мерките, обаче не отговарям по стандартната таблица на нито един номер. Ръста ми е за един размер, гръдна обиколка за друг размер, талия за трети размер.. Егати! Как да разбера какво да поръчам? Пълна тъпотия. Фина дама съм , не е като да излизам извън стандарти , да съм под или над норми и здравословни граници.  Излиза, че онлайн дрехи за мен няма. Във физически магазин ми е трудно да отида към момента. Ако може ще се радвам на съдействие.
Дъщеря ми има доста дрехи от там. Блузите трябва да се пробват ( моделите са различни), но панталони/ дънки има размер 38. Детските сякаш са леко умалени в сравнение с HM и Waikiki.

# 559
  • Мнения: 513
Някоя да е поръчвала връхни дрехи от синсей, ако може да сподели номерацията на дрехите и отговарят ли си. Искам яке, взимам си мерките, обаче не отговарям по стандартната таблица на нито един номер. Ръста ми е за един размер, гръдна обиколка за друг размер, талия за трети размер.. Егати! Как да разбера какво да поръчам? Пълна тъпотия. Фина дама съм , не е като да излизам извън стандарти , да съм под или над норми и здравословни граници.  Излиза, че онлайн дрехи за мен няма. Във физически магазин ми е трудно да отида към момента. Ако може ще се радвам на съдействие.
Дъщеря ми има доста дрехи от там. Блузите трябва да се пробват ( моделите са различни), но панталони/ дънки има размер 38. Детските сякаш са леко умалени в сравнение с HM и Waikiki.
Наскоро си взех от физически синсей кожено яке, хс размер или 34 😀, стои ми много добре. Преди това мерих и дънково сиво яке, то също седеше добре, просто коженото имаше повече сила над мен😂

# 560
  • Мнения: 420
Не мога да реша кои искам
Първите!
Може ли и линк, че ми останаха очите в тях Heart Exl

# 561
  • Мнения: 1 782
Не мога да реша кои искам
Първите!
Може ли и линк, че ми останаха очите в тях Heart Exl

https://www.answear.bg/p/velureni-obuvki-new-balance-ws327kc-v-c … a-podmetka-492282

Обаче ги върнах . Предният ми баланс е 39н, знаейки че са леко умалени, перфектно ми заспаха. И от тези взех 39, но хем дълго хем широки за моя крак . Въобще не се харесах и още днес заминаха обратно .

# 562
  • Мнения: 1 645
Жалко че не си уцелила размера. Страхотни са!

Искрице, и двата цвята са много хубави. Аз лично бих избрала втория, защото ще го комбинирам с всичко.

# 563
  • Мнения: 2 447
New Balance 327 не са умалени. Точни са.

# 564
  • Мнения: 996
Ами явно е до усет и тип стъпало, всичките ми 574 и 327 са ми 38 и са ми идеални.

# 565
  • Мнения: 1 330
BrighT, това за стъпало с дължина 24,5 см. ли?

# 566
  • Мнения: 1 131
Аз също си поръчах синя чанта. Никога не съм носила цветна чанта и сега почва голямото колебаене..😀
С какво да я нося? 😂

Ако не и намеря решение, ще я върна 🤷🏻♀

# 567
  • Мнения: 3 863
С всичко. Нося подобен цвят чанта и ми харесва като акцент.

# 568
  • Мнения: 996
BrighT, това за стъпало с дължина 24,5 см. ли?
23.6 ми е стъпалото, стъпила, отпусната на 1 крак.  37.5 многократно съм пробвала, при повече ходене ми набиват палеца /едни не върнах, и сега ги дадох на роднина/. Палеца ми е най-дългия пръст, предполагам и това има значение. За проба, и 37 е топ- но тръгнеш ли да ходиш, караш колело става лошо.

# 569
  • Мнения: 924
Момичета, според вас какво облекло е подходящо на 20 год от завършването. Искам да е нещо средно между официално и кежуъл. Знам, че една част ще са супер официални, друго с дънки и за това аз мисля да съчетая двете. Ама нещо не ми идва на акъла какво ще е това животно. Та ако някой има предложения, моля да не се свени да си ги изкаже. 😀Предварително благодаря на включилите се.

Общи условия

Активация на акаунт