Модни консултации - 75

  • 65 666
  • 761
  •   1
Отговори
# 690
  • Бостън
  • Мнения: 13 730
^^^ Изтормозени куриери е показател за здрава икономика и комфортна средна класа Wink

# 691
  • Мнения: 4 516
Извинявам се, че прекъсвам дискусията за куриери ( Wink ,  да попитам с какво носите така наречните чино панталони? Пробвах с кецове, но не ми харесва.

# 692
  • Мнения: 2 795
Точно с кецове ги кося, но изчистени, класически в бяло или светлобежово.
С лоуфъри, пантофки, еспадрили, обувки на нисък ток.

# 693
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639


Не винаги е така. Пак ви казвам, че работя в ишоп и работим с бг куриери, и по време на празници не могат да си поемат дъх за много голям период от време. Защо да не подходжаме с разбиране в тези случаи? Освен това - ок, платена, но понякога се поръчват артикули само за да се допълни сумата за безплатна доставка и после веднага се връщат като пак се вика куриер. Това ок ли е според вас и какво би станало, ако всеки почне да го прави?

Не се е родил човекът, който ще успее да ми вмени вина за нещо, което се предлага, легално е и съм в правото си да използвам, повярвай ми. Като не могат дъх да си вземат куриерите, да назначат още хора, примерно. Дава ми се опция за безплатна доставка и връщане и си е само моя работа дали ще я ползвам, какво ще връщам и пр. Като на "ишопът" не му е изгодно, не предлага опцията, простичко е. На куриерската компания като не й е изгодно, не сключва договор за транспорт с "ешопа", простичко е. Мен, като краен потребител, тези неща не ме засягат.

# 694
  • Мнения: 2 795
Съгласна съм, остава да взема да чувствам вина, че дишам .
Замисляла съм се и аз, къде им излиза сметката на сайтовете с безплатна доставка, но като пуснат промоциите с тройно/ примерно/  по- ниска цена, ми е ясно, че няма да работят на загуба и с цените са си покрили разходите за куриер отвсякъде.

# 695
  • Мнения: 1 000
Работя в и-шоп и не ми говорете за "даване на работа на куриерските фирми", особено по празниците Imp. Нито говорим за сложност, нито за момента, когато няма друга опция и силно желаем артикула. Смятам, че всеки си направи извод от прочетеното.

Какъв е извода, че таза работа им е излишна и куриерите предпочитат да не са наети?
Мразя да обикалям магазини, отделно избора е минимален /София/, сравнено с онлайн опциите.
Иначе абсолютно всичко пазарувам онлайн, за 5 членно семейство, от около 10 години, извън базова храна- ако беше по уредено и нея бих. От гащи до големи покупки.
Сметката си им излиза, видимо просперират големите платформи през годините,  себестойността на продуктите е в пъти под промо цената.

# 696
  • Мнения: 11 042
Агент, благодаря. Аз съм бяла и ще се спра на по-светлото.

# 697
  • Мнения: 344
Доводите за щаденето на куриерите са меко казано смешни. Нито са първите, нито последните, които са натоварени по празниците. Аз съм в рекламната сфера и ноември и декември примерно почти не спя от работа и притеснения по нея, но и през ум не ми е минало да се оплаквам, тъкмо напротив, радвам се като има повече работа, защото има и слаби месеци. Та това им е работата. На който не му харесва, да сменя професията.
 
Мръсните обувки и на мен ми излизат, много са грозни.

Чино панталони нося с кецове или сникърси.

# 698
  • Мнения: 1 646
Ох, разсмяхте ме с мръсните Адидаски😂 мислех, че само на мен ми излизат
Това ми напомни на друго недоразумение с едни плетени розови шушони за 1000+ лева.

# 699
  • Мнения: 1 000
Идеи за цветови аутфит с тези / ще ги нося с дънки, сако, чинос, този тип стил/

# 700
  • Мнения: 1 051
^^^ Изтормозени куриери е показател за здрава икономика и комфортна средна класа Wink

Тоест българската икономика е здрава, а средната класа е комфортна? Laughing

Ок, момичета, аз единствено споделих личен опит и си казах мнението - в крайна сметка всеки подхожда както диктува съвестта му. Аз лично се съобразявам с куриерите и също пазарувам изключително онлайн.

По темата - чино нося с лоуфъри, пантофки, кецове, еспадрили, сандали на платформа или ниски и изобщо ми е любим аутфит за ежедневието.

# 701
  • Мнения: 1 000
Ох, каква съвест- прости търговски отношения. Това, че собственика не харчи за персонал, не е точно проблем на клиента.
Ами тогава няма да купуват хората и да ги закриват онлайн магазините, така по съвестно ли ще е положението?

Последна редакция: чт, 04 апр 2024, 11:08 от BrightT

# 702
  • Мнения: 23 466
Нормално по празници и оферти да има повече работа.В такива моменти не стъпвам в магазини

# 703
  • Бостън
  • Мнения: 13 730
Тоест българската икономика е здрава, а средната класа е комфортна? Laughing
T.e. хората имат пари да харчат за нещо повече от храна и лекарства и бизнесите имат повече работа, отколкото са предполагали, че ще имат, когато са наемали персонал.

# 704
  • Мнения: 1 000
Или са решили да изгърбят наличния персонал, явно работи. Не се обръщайте към съвестта на клиентите, а към тази на работодателя Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт