🍀Градината на Демет Йоздемир - Тема № 7 за обсъждане🍀

  • 59 078
  • 508
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 274
Видеото зад кадър от Фара е придружено и с много мили думи от иранката, която го е качила:






По отношение на филма за Баръш Манчо - струва ми се, че въпреки голямата разлика в ръста, Енгин е перфектният избор. Особено от спряганите имена...



Интересно е обаче, че едно същество, за което бяхме забравили - да, точно така Animal Ram, днес се е включило с коментар, че не можело за всички да се правят биографични филми, да ги оставели да почиват в мир... Първо, в случая, семейството на Баръш е дало съгласието си за проекта и второ - кое точно го подразни него? Че не са го поканили той да играе ролята или, че очевидно Енгин е поканен? Злобен джуджак Triumph


Калинос напомнят, че 14 февруари наближава:






Снимката с фенката сега излезе, иначе е от сета на Фара. Дискотопката е от Hol. - шоуто е процес на подготовка Sunglasses

# 91
  • Мнения: 1 329
Колко хубаво беше, когато имаше Fahir! Gift Heart

Освен това бяха чудесни родители на Растин, много им се отдава да отглеждат деца. Според мен трябва да го правят.Two Hearts

Elle Italia излиза когато си иска, уж е седмично. Броят от днес е №5/6.

Има и някаква отделна дигитална корица за февруари.

# 92
  • София
  • Мнения: 552
Липсват новини,снимки,фотосесии.Все още ми липсва ,,Фара,,-събота е.Но филмите в които играе Демет  са запомнящи се и винаги мога да изгледам нещо за ....път.Преди малко сама се смях на номерцата ,които един на друг си правиха Аслъ и Керем. И все пак чакам нещо ново за работата и.
  Хубава вечер и усмивки в неделя .

Последна редакция: нд, 11 фев 2024, 09:00 от Leddel

# 93
  • Мнения: 3 274
И аз да се разпиша, колкото да не е без хич Kissing Face

С наближаването на рождения ден на Демет, феновете ѝ вече започнаха с подаръците. Един от големите ѝ почитатели е предплатил уроци по танци за деца - каквото самата Демет е споменавала, че иска да прави Hands Clap




Работата по клуба напредва:




И една хубава поредица за химията ѝ с отрицателните герои, в сериалите, които е снимала до момента:

SBSV с Берк Джанкарт >>> https://twitter.com/i/status/1756367859385852235

Курт Сейт и Шура с Джем Бендер >>> https://twitter.com/i/status/1756368601265971279

От същия сериал с Биркан Сокулу >>> https://twitter.com/i/status/1756369283834343689

С аромат на ягоди и Екин Мерт Даймаз >>> https://twitter.com/i/status/1756370701987307579

И последно от Фара с Феяз Думан >>> https://twitter.com/i/status/1756371803579330954


Приятна почивка на всички Kissing Heart

# 94
  • Мнения: 4 681
Нова на Демет в ИГ

# 95
  • Мнения: 1 329
От Демет:

Да вземат да изпият по едно кафе с Енгин, да се снимат, че положението с феновете е сериозно: Simple Smile
Фен 1:"Започвам да си мисля, че манията ми по тях става нездравословна 😂 😂, все още не мога да продължа напред."
Отговори от:
Фен 2: "Никой не може да продължи напред."
Фен 3: "Точно така!!! Никой не е продължил напред!!!!"
Фен 4: "Явно сме обсебени от Adim Farah и FaHir и DemGin. Като не виждам нещо за тези двамата, ми е празно. Ние сме пристрастени."

# 96
  • Мнения: 3 274
Отива ѝ конската опашка. Изглежда добре и отпочинала Hearts



Споделила е и една благотворителна кампания на Селин Имер, съпругата на певеца Мустафа Джеджели за продажба на специално изработени суитчъри в подкрепа на кучовци Animal Paw Prints




И един готин Ибо от италианското предаване Верисимо:

# 97
  • Мнения: 1 329
Някой успя ли да прочете надписа на телефона й?


Tamam. Laughing
https://www.instagram.com/p/C3FtN3aI7q4/?hl=bg

# 98
  • Мнения: 3 274
"Светът е твой"




Подкрепа за Хатидже Аслан, Демет Евгар,  продуцентката Асена и новия проект "Бахар" Flowers Four Leaf Clover




Тръгвате ли си? - Чао, чао. Само че хубаво затворете вратата, че от вас замръзнах.




Слух, че за отварянето на клуба на 21-ви, съдружниците ще доведат Ана Виси Hushed




Демет Акалън споделя статия, в която се казва, че нашата Демет би била най-подходяща и като физическа прилика, и като държание, и като талант, ако някой ден решат да правят филм по живота ѝ.

Айде, нема нужда Rolling Eyes

# 99
  • Мнения: 1 329
Благодаря, Кате! През новата година се разхожда само с този надпис.Laughing
А диджей ще има ли? Laughing Ще го посетим този клуб някой път.

# 100
  • Мнения: 3 274
Скоро ще си покаже, Flo Kissing Heart

Иначе явно вече са готови с интериора и са направили пробно парти:





Даже това в кръгчето ми се струва, че е Демет.




Малката Ася, която трябваше да вземе участие във Фара сподели този колаж с коментар, че можеби някой ден все пак ще работят заедно Heartbeat



Мари Клер Испания съобщава за предстоящото излъчване на сериала в страната.




В същото време, Ягодите започват излъчване в Сърбия по П(ъ)рва.


Деря Пънар Ак и Онур Сейт Яран от новия им проект:





Пеплче, за теб специално Kiss Знам колко си гледаше Братчетата Hug

# 101
  • Мнения: 1 329
Аз като Хайдар искам екшън, затова:  Laughing
Заглавието е: "Демет Оздемир смени Can Yaman с Еngin Akyürek в новия си проект в Испания".

Тахир на Енгин никой не може да го стигне, смятам аз. Laughing
Скрит текст:
Джанките се ядосаха малко, но много грозно сплетничат тези момичета!  Laughing  А аз съм фенка на РП.

# 102
  • София
  • Мнения: 552

Тахир на Енгин никой не може да го стигне, смятам аз. Laughing
Скрит текст:
Джанките се ядосаха малко, но много грозно сплетничат тези момичета!  Laughing  А аз съм фенка на РП.

            Напълно съм съгласна с теб,Фло,Тахир към този момент е недостижим.Колкото до сплетниченето,намирам,че е изключително грозно да плюеш един артист за сметка на друг.Всеки може да има мнение различно от нашето,но това не означава ,че трябва да хуля другия.Най -малкото ,когато този друг е бил партньор  на моя любимец.А ако в някакъв момент  отново ги видим заедно на екран,ако филма е добър,как,ще си затварям очите на сцените с този когото сме плюли ли.
            И аз  като голяма част от феновете на ФАРА И ТАХИР,още не мога да се освободя от тях.Да пуснат нещо ,поне едно интервю с двамата,ама не,почвам да си мисля,че нарочно го прави турската журналистика.

# 103
  • Мнения: 3 274
За интервютата и фото-сесиите много зависи от редакторите на съответните списания, не са маловажни и връзките им с определени мениджърски агенции... Както винаги - въпрос на договорки. Хубавото е, че Демет и Енгин бяха красноречиви в ролите си и казаха наистина много като Фара и Тахир - както в тандем, така и поотделно. Иначе, то е ясно, че на нас всичко, свързано с тях никога няма да ни е достатъчно Kissing Face




Поименни пожелания за успех и на Буура, който също участва в новия сериал "Бахар" Flowers Four Leaf Clover



Онзи ден пък беше харесала коментар за Ибо, че е прекрасна личност, след участието му във Верисимо.


Сръбското промо на Ягодите >>> https://www.instagram.com/p/C3STMrIMyiT/


Медиасет Италия отбелязват "новия" ѝ външен вид с "конската опашка":

# 104
  • Мнения: 1 329
Честит Cupid празник и наздраве!

Макар че ние скоро празнувахме Св.Валентин, Хазър се беше погрижил! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт