Всякакви въпроси за кафемашините Тема 4

  • 3 356
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 554
Интересно. Би ли снимала?

# 16
  • Мнения: 11 626
Благодаря.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 122
Нито звучи бързо, нито ефективно.. Успех, все пак👍 но и другите варианти си остават.

# 18
  • София
  • Мнения: 12 554
Нито звучи бързо, нито ефективно.. Успех, все пак👍 но и другите варианти си остават.

Четвърти ден нямам нито звук, нито стон от тях. Сега им пуснах жалба в КЗП и два мейла лично до изпълнителния директор. Мисля, че утре ще ме намерят сами.

# 19
  • Мнения: 11 626
Силно се съмнявам, че ще последва нещо предвид, че не са указани срокове за отговор и още повече се съмнявам, че този имейл адрес се чете от изпълнителния директор, но успех все пак.
Ще чакаме развръзката Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 12 554
Силно се съмнявам, че ще последва нещо предвид, че не са указани срокове за отговор и още повече се съмнявам, че този имейл адрес се чете от изпълнителния директор, но успех все пак.
Ще чакаме развръзката Simple Smile

Кой този мейл? Не съм казала, че съм писала на общия мейл Wink Писах на мейлите на изпълнителния директор. Надявам се, че си ги чете и двата или поне единия Grinning

# 21
  • Мнения: 11 626
А, дано. И дано е читав човекът, че обикновено отговарят с едно стандартно писмо от сорта " благодарим, че ни информирахте..... ще проверим и дрън-дрън..."

Последна редакция: ср, 07 фев 2024, 10:20 от petiaivanov

# 22
  • София
  • Мнения: 12 554
А, дано. И дано е читав човека, че обикновено отговарят с едно стандартно писмо от сорта " благодарим, че ни информирахте..... ще проверим и дрън-дрън..."

Ами в крайна сметка, подала съм и жалба в КЗП. Те поне ще ги намерят. Но самият факт, че трябва да наема една ли не детектив, за да се свържа с някого от компанията е нещото, което ме влудява. Не може в тази държава всеки да си прави каквото иска.

# 23
  • София
  • Мнения: 44 122
в коя държава, емаг не са ли румънци...

# 24
  • София
  • Мнения: 12 554
в коя държава, емаг не са ли румънци...

Компанията майка е румънска, но Емаг Интернешънъл ООД е регистрирана в България фирма със седалище в София.
И докато отговарям тук - в чата на ФБ от Емаг ми писаха, че проверяват какво става с моята заявка и в рамките на деня ще се обадят.
Значи можело. Ама трябваше да извадя правата лопата.

# 25
  • Мнения: 278
предложете ми хубав еспресо машина до 200-250 лв

Последна редакция: чт, 08 фев 2024, 16:06 от waynubg

# 26
  • Мнения: 157
Здравейте! Някой ползвал ли е кафемашина фолиамо? Има опция  за капсули и за еспресо!

# 27
  • София
  • Мнения: 8 651
Привет. Търсим си кафеавтомат, не сме имали досега. Искаме да е пълен автомат- мързеливи сме, искаме да ни мели, да ни джурка, сипва Grinning
Аз пия чисто кафе(дълго), мъжът ни обича лате и капучино, той иска да му разпенва мляко.
Та гледа ревюта и според тях и финансите е харесал Delonghi Dinamica Plus https://youtu.be/SnL9Tj9hpj4?si=-iN8UqprqVDAVFCF
Аз съм малко предубедена към цветни екрани, бутончета, апп-ове на телефона. Все си мисля, че има повече неща за счупване и трудна поправка. Той, обаче, харесва такива опции. Каза, че от това, което е чел и чул от видеата, недостатък е, че е малко бавна.
Някой чувал ли е нещо за този модел?

# 28
  • Мнения: 278
Мнения ?
https://www.technomarket.bg/kafe-machini/delonghi-ecov311-bk-09208720

доколкото разбирам това е голям плюс ?
Цитат
Бойлер от неръждаема стомана

# 29
  • Мнения: 1 746
Плюс за еспресо машина е да има контрол на налягането/ оптимално 8-9 бара/ и температурен контрол. Различните кафета като сорт, изпичане имат различни изисквания към двете.

Общи условия

Активация на акаунт