Февруарчета 2024 - Тема 11

  • 26 046
  • 753
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 000
Фрезия, то да ти кажа, не мога да го подкрепя научно това, че трябва да имат разлика при прием. Така съм чувала Sweat Smile
Иначе аз пия сутрин Д, Б12, мултивитамин на обяд, следобед желязо и вечер магнезий.
А сутрин и омега.
Като се старая да не забравя нещо Joy

Аз избягвам да качвам снимки, но поне си направих Sweat Smile
Всички сте чуднички Heart Eyes

# 661
  • Мнения: 1 022
Аз сега спрях Сорбифера, но преди го приемах така:
Сутрин фолиева и омега 3 с витамин Д, следобед към 3 (3 часа след обяд) Сорбифер и вечер Б12 и Магнезий. И горе долу имаше отстояние от всичко 😄

# 662
  • Мнения: leet
Бочи, какво точно е объркал нумеролога? То аз не вярвам да изчакам моята дата, която определи, но все пак… 😃

# 663
  • Мнения: 3 640
Ехх, че хубаво ни стана в темата! Всички сте прекрасни! 🌺🩷

Да, Фрезия едно денонощие не стига за тия хапчета 😂😂😂 Това спазвам, което момичетата казаха - далеч от магнезий, кисело мляко и кафе и в комбинация с витамин Ц (аз пия хапче, че фреш е голяма галимация, а и излишни празни калории) 😀
А иначе го пия в близост до Б12. Той ми е нсд горната референтна стойност, та едва ли не се усвоява заради желязо..

# 664
  • Мнения: 1 022
И аз сега разбирам, че трябвало отстояние. Ама ей го на, без да искам съм уцелила схемата 😄

# 665
  • Мнения: 183
Момичета, всички сте повече от прекрасни, още веднъж успех пожелавам и здрави бебета на всички!
Аз следвам съветите на момичетата тук и е факт, показателите ми тръгнаха на горе и бебо расте прекрасно като кг и всичко.
Почва. С Б12 на гладно , после след половин час закусвам, след закуската взема витамин Д със зехтин(с мазно и след храна за добро усвояване, и през светлата част на деня). Пия кафе...към обяд хапвам всичко без млечни и кофеин и пълнозърнести и яйца, т.е. месце й салати, пия Сорбифер две таблетки през половин час, и почвам да хапвам плодове, цитруси обикновено - желязо се усвоява добре с Вит Ц, но аз не мога да пия зарди тромбофилията и си ям плодчета. След това късен следобед с отстояние от желязото пия магнезии на два приема, с отстояние от кофеин задължително!

# 666
  • Мнения: 369
Объркал китайския хороскоп ! Каза че дракона идва на 1.02 и че това е по добре от заека , според каката и нейната дата и хороскоп. А дркона идвал на 10.02 😐
И сега съм много объркана ама много
Бочи, какво точно е объркал нумеролога? То аз не вярвам да изчакам моята дата, която определи, но все пак… 😃

# 667
  • Мнения: leet
Да, точно така. На 10-ти идва. Ама в крайна сметка каквото такова. На теб кога ти е термина? Можете ли да смените датата?

# 668
  • Мнения: 369
еми писах му той работи до 8ама сасо си представям как го казвам на лекаря ми 🤪Макар че той ии го препоръча та ще имам някакво оправдание де . Не че мога да направя нещо ако реши бебето друго яче де но съм малко шах и мат защото бях убедена в тоя дракон

# 669
  • Мнения: 35

С нетърпеливата бъдеща кака! Тук съм 35+ 4 г.с. сега само очакваме да го гушкаме наяве 😇❤️

# 670
  • Мнения: 107
еми писах му той работи до 8ама сасо си представям как го казвам на лекаря ми 🤪Макар че той ии го препоръча та ще имам някакво оправдание де . Не че мога да направя нещо ако реши бебето друго яче де но съм малко шах и мат защото бях убедена в тоя дракон

Вецев ти препоръча нумеролог ли😂

# 671
  • Мнения: 1 022
Хахахахахахаха утре ще го питам кой препоръчва 🤣🤣🤣

# 672
  • Мнения: 369
не разбрах защо да не препоръча човека ? пък и аз споделих лично на който имаше нужда
не видях нищо смешно в момента 🙄

# 673
  • Мнения: 1 022
Не знаех, че има такъв богат арсенал от специалисти, които препоръчва 😁 от медици до нумеролози

# 674
  • Мнения: 2 289
Ох Бочи, съжалявам за това, но и аз малко се смея тука, че съм много скарана с астрологията и нумерологията и направо си ги хейтя открито като почнат да ми лепят етикети на бебето. Надявам се каквото и да се случи да го сметнеш за бял кахър.

Общи условия

Активация на акаунт