За СЕПТЕМВРИйчетата малки още няма весели пързалки!

  • 15 578
  • 262
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 400
Лулу честита годишнина!  bouquet
 Винаги да се обичате и държите един на друг като в меден месец Simple Smile  Kissing Heart Two Hearts newsm24

# 211
  • Sofia
  • Мнения: 4 522
Luluto, честито и от мен!!! Много щастие и любов   bouquet
Eci, на теб честио спортна придобивка! Със здраве да го ползваш и да дава резултата, който гониш  Peace
Аз да се похваля, че на Габче сопола беше само за 1 ден и май го спряхме  Praynig Чак не мога да повярвам, че този път се размина така леко, но аз усилено давам витамин Ц и Осцилококцинум. Довечера ще ходя на културно мероприятие  bowuu

Спорен ден и целувки на всички  Heart Eyes

# 212
  • Варна
  • Мнения: 3 280
ехееее рожденничка!!!

 newsm59 ЛУЛУ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО ЩАСТЛИВА, УСМИХНАТА И ОБИЧАНА!  newsm59

# 213
  • Мнения: 400
Честит рожден ден Лулу  bouquet
Бъди винаги млада и обичана  Hug  bouquet

# 214
  • Мнения: 983
ЛУЛУ, честита годишнина от сватбата. Бъдете много щастливи и се обичайте винаги!!!



и ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! Нека всяко твое желание бъде мое пожелание!!!

# 215
  • Мнения: 6 472
МНОГО, МНОГО, МНОГО, МНОГО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ И ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА И ЗА ТОВА ЧЕ ВИ ИМА  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

По случая днес кафенцето, чая и тортата са от мен Hug


И да ви се оплача, че мойто Мартуше е болничко Sad Събуди се в 4 с висока температура. Сутринта като тръгвахме за работа много плака за нас милото и направо ми се вкъсаше сърцето Sad Имам две спешни неща за вършене тук и после мисля да си се прибирам при нея Grinning

# 216
  • Sofia
  • Мнения: 4 522
Eeeeeeeeeee, Руми, ама много празници беееее.....
ПОЖЛАВАМ ТИ ДА СИ МНОГО ЩАСТЛИВА, ОБГРАДЕНА С ЛЮБОВ, ВИНАГИ ТАКА АКТИВНА, ОПРАВНА.....АБЕ ВСИЧКО НАЙ-НАЙ Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Много мъчно, че Мартушка е болна Sad В такива моменти са особено чувствителни и е по-добре да ни виждат, че сме до тях (аз вече имам богат опит с боледуването). Направо се измъквай от работа и отивай да си я гушкаш  Peace

# 217
  • Мнения: 5 393
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЛУЛУ! nbirthday newsm67 nbirthday  bigdance2 Tada
МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, ЛЮБОВ И УСПЕХИ!
Бързо да се оправя Мартушата, дано не е нищо сериозно! Praynig
Аз днес не съм на работа Party Ще излизам с малкия на разходка след малко.Ще го водя и до поликлиниката, че от няколко дни има много странен обрив по тестисите, и не му минава.Отначало си помислих за шарка някаква, обаче никъде другаде няма пъпки. ThinkingЩе видим какво ще каже педито.
Временцето и днес ще е супер, и от утре захладнява яко.Така че възползвайте се и се разхождайте днес с мъниците.
Лек ден от мен.  bouquet

# 218
  • Мнения: 48
 привет на всички Simple Smile

Лулу, при теб много хубави поводи за празнуване   bouquet Честита годишнина и рожден ден ! много, много любов и щастие ти пожелавам !

извинявайте, че пак зачезнах, но някак много бързо минава времето и докато се усетя минал месец откакто последно съм писала.
при нас няма нищо ново. което е и хубаво и лошо. лошо е, защото е скука - всеки ден едно и също, а  хубавото е, че не се е случило нищо обезпокоително. 
 днес пак е хубав слънчев ден. хайде на  разходка Simple Smile

болничките бързо да оздравяват  Praynig
поздрави Simple Smile

# 219
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Честит рожден ден Лулу!!! 



Желая ти здраве и щастие!!!

# 220
  • Мнения: 739
Лулу ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, много щастие и късмет!   Hug
Дано Марти не е наистина болна и Т е само сега и да мине после  Peace

# 221
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Честит Рожден ден Лу! Много щастие, късмет и любов!
newsm51 bdbaloni happy bd newsm38  bigdance2

# 222
  • Мнения: 5 393
Еци- много се радвам, че пак се появи-бях почнала да се притеснявам.  Hug
Ние ходихме до поликлиниката-Иво има гъбички Confused Confused Tired Педито каза, че най-вероятно от запаряване са се получили.Взех Тридерм да го мажа. Хубавичко се разходихме и тъкмо като се заприбирахме Иво заспа в количката-беше към 12 и 30.Та го сложих да си легне без да е обядвал-сега като се събуди ще е озверял сигурно Laughing
Определено мисля целия ден да го прекараме навън-сега използвам докато спи да свърша малко домакинска работа и като хапне излизаме.Такова време не е за изпускане.

# 223
  • Мнения: 393
Честит Рожден Ден Лулу!! И честита годишнина!! Много здраве, бъди обичана съпруга и мама! newsm59 Two Hearts  ura
Ние днес вече се възползвахме от времето и прекарахме целият предиобед навън.Сега спинка, а после пак ще излезем LaughingПри нас всичко е наред.Другата седмица ми се очертава да ходя до работа да преговарям за нова длъжност.Стискайте ми палци, аз пак ще подсетя, ама от сега го умувам ooooh!
Иви нещо се загуби newsm78Всичко наред ли е при теб?Как си?
Мечо този обрив е най-вероятно от памперса.И на Митко се е случвало.Мазах го с този правения крем и бързо му мина.Дано и при вас не е по-сериозно.Аз докато пиша и ти си ме преварила Laughing
На болничките-бързо оздравяване  bouquet
Приятен и усмихнат ден!

# 224
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,
Luluto Happy birthday, желая много здраве, щастие, любов и мнооогоооо късмет! newsm59 newsm59 newsm59
pipi67 Никаква прошка за теб, щом си пиеш без мен ракиджоса, хммммммм Crossing Arms Hug
Eci Ха добре дошла отново.В интерес на истината същия ден си мисли за теб и щях да питам някой дали ти има телефона.Къде се загуби?Проблеми някакви?Помощ ако има нужда?
Пепа Напълно те разбирам въпреки, че разстоянието е много различно.Та нали и аз го пратих на ясла заради това учене и като ме скъсаха на този изпит позеленях от яд, даже още ме държи.
Mecho Pyx Благодаря ти, но аз пак го пуснах на ясла и сега за сега май започна да му харесва.Остана само сръднята и тръшкането вечер, но иначе даже и сам си се качва по стълбите за към яслата си Simple Smile
А пък и нали си наехме и гледачка на която мога да разчитам от време на време.
Благодаря ти отново!
За гъбичките повечко гол и това е спасението - печката до дупка и да мая по пишле да ти радва окото.
kemy Стискам стиска и на краците даже! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Maris Болна ли си какво става?
Да наистина с Ivy какво става, не пише.Варненци да казват.

Хайде че аз викам малко малко пред компа, а то време не остана а имам да чистя защото се мотааааах цяла сутрин Mr. Green, а и време за Яни ще стане Heart Eyes
Прекрасен ден!

Общи условия

Активация на акаунт