За СЕПТЕМВРИйчетата малки още няма весели пързалки!

  • 15 579
  • 262
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 599
Руминце, Честит рожден ден! Да си жива и здрава! Много обичана, шастлива, късметлийка и ти пожелавам по-малко работа, за да имаш повече време за дечицата   Hug
Дано на Мартушка бързо да й мине

Аз оживях, не знам какво беше това? Младостките мами ме бъзикат с разни идейки, ама ще ги бия аз тях  Joy
Нямам много време да влизам,ч е сме само по разходки.
Целувки и до скоро

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 21:06 от Maris

# 226
  • Мнения: 919
ЛУЛУ, Честит Рожден Ден!!!
Пожелавам ти здраве и много усмивки. И още едно бебееееее Hug Hug Hug

# 227
  • Мнения: 1 859
  Лулуто, да си ни жива и здрава! Много ни радваш, а съм сигурна, че си най-голяма радост за принцесите и половинката! Да не се отървеш от щастлив живот!  bouquet  bouquet  bouquet
 

# 228
  • Мнения: 528
Лулу и Млн 000  newsm59 dance  bigdance2  Party Time Tada nbirthday.да сте живи и здрави и много обичани от семейството.Четох отгоре отгоре защото не съм в час.
Мечо Пух направи кремчето дето преди бях дала рецептата.Ронката също имаше гъбички долу и шушата й изглеждаже все едно пирани са я яли отдолу.С четири мазения се оправи.Не е много -10-11 лева е 300-400г
Днес видях Тедиб с малката Ива на бул.България минаваха,ама Ива спеше Теби така бързо мина че не ме видя а аз съм забележима ..АЗ  съм там от днес продавам мартеници на подлеза на спирката за към Красно Село.Който иска нека да дойде да си по лафиме..
Ами утре ще ви чета вечерта

# 229
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Лулу, честито и от мен, да сте живи и здрави и да се обичате, хубав ден сте избрали за савтбата - честит рожден ден също!!!!

Ние вчера също имахме годишнина, на този ден сключихме църковен брак, ние само такъв имаме де....
Ние сме добре, Тея ходи от беля на беля, научила се е освен да говори много, и да отваря всички чекмеджета и шкафове, това е ужасно, баща и 15 минути прекара с нея и се отказа да се бори...... Joy

Хубава вечер на всички!

# 230
  • Мнения: 5 393


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН WINNY И DIDORANI! Желая и на двете ви много здраве ,любов и радост!

# 231
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
  bouquet   bouquet   bouquet  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН НА WINNY И DIDORANI!   bouquet  bouquet   bouquet
Желая ви много здраве и цялата любов на света!

# 232
  • Мнения: 823
Лулу, честит рожден ден! Честита годишнина също! Пожелавам ти здраве и много, много семейно щастие!

   

# 233
  • Мнения: 467
Привет момичетаSimple Smile

Честити сватбени дни на Лулуто и Пипс! Да сте винаги щастливи и удовлетворени в семейството! Hug Praynig Heart Eyes


Честит рожден ден на ЛулутоSimple Smile) Миличка, цял ден си мисля за теб! Hug Да си здрава и много много щастлива. Наистина, както някой ти беше пожелал- да имаш повече свободно време, което да прекарваш със слънчицатаSimple Smile Laughing
Честит рожден ден ДидораниSimple Smile Да си здрава и все такава мила и лъчезарна чаровницаSimple Smile И да пишеш повечеSimple Smile ( че ми е мило да те четаSimple Smile)
Kemy - стискам палци! thumbsup

Дани Sad - много ми е мъчно за момченцетоSad( Какво става има ли новини?.......Добри новини? Cry Cry Cry


# 234
  • Мнения: 467
Хе хеее:-) Гери:-))) удари сефтето:-)) Даже и домашните не са ми честитили още:-))

Ето виртуалната почерпка:-))

Пипи - благодарско за поздравите:-)

Някой питаше на последната сбирка за кожен лекар детски... Препоръчвам д-р Здравка Демерджиева - практикува в мед. академия. Страхотна е! Който иска давам координати. През НЗОК работи. Демек с талончето от ДЖиПито. Днес ходихме при нея, че Алито я тормози едно обривче.
Сладки сънища и весел ден да бъде за всички утрешният:-))(то всъщност днешният:-))

# 235
  • Мнения: 919
Уиничка Честит Рожден Ден Мило момиче
Hug Hug Hug
Желая ти всичко най - най- добро. Бъди здрава и много щастлива   
bouquet  bouquet  bouquet


Дидорани, Честит Рожден Ден и на теб! Бъди обградена само от хора, които те обичат. Весел ден и много цветя
  bouquet  bouquet  bouquet

# 236
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН WINNY!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН DIDORANI!

Да сте живи и здрави, обичани и желани, късметлии голями и много засмени!


Аз отивам на лекции Confused
Прекрасен ден на всички!  bouquet

# 237
  • Мнения: 400
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН WINNY! ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН DIDORANI!
Честита годишнина и на Пипи /с малко закъснение/- много щастие и любов   bouquet

Лек ден и дано позволи разходки ! Simple Smile

# 238
  • Мнения: 1 455
Лулу, Пипи, честити годишнини. Още дълго да се обичате и разбирате с половинките си   bouquet Hug.

Лулу, честит рожден ден с малко закъснение. Пожелавам ти да си все така лъчезарна, дейна и готина   bouquet

Дидорани, Уини, честит рожден ден и на вас   bouquet   bouquet   bouquet. Много здраве, щастие и разбирателство в семейството  Hug.

На Цвети вчера й махнаха трета сливица и всичко е наред. Операцията е съвсем лека и бърза, детето почти не я усети.

По-късно ще пиша за Пепи - очаквам новини. Диагнозата от Брюксел е "злокачествен рак на нервните окончания". Днес ще правят биопсия и скенер на цялото тяло.

Ще пиша пак, когато мога, че и на мен ми  е една лудница...
поздрави на всички

# 239
  • Мнения: 6 472
УИНИ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

Бъди все такъв мил и слънчев човек, бъди много щастлива, бъди много обичана и най- вече от здраве да не се отървете  bouquet  bouquet  bouquet

ДИДОРАНИ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Нека радостта, любовта и здравето да не напускат никога дома ви  bouquet  bouquet


Момичета, благодаря ви още веднъж за прекрасните пожелания  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт