За СЕПТЕМВРИйчетата малки още няма весели пързалки!

  • 15 577
  • 262
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 823
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА УИНИ И ДИДОРАНИ! ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЗДРАВЕ ПРЕДИ ВСИЧКО, МНОГО ОБИЧ И ЩАСТИЕ!


# 241
  • Мнения: 27 524
И тук да ти честитя, мила Уинки,
да си жива и здрава, все така добра, весела, забавна, много щастие, любов и късмет и желая  Heart Eyes

Дидорани, честит и на теб, всичко най-най   bouquet

# 242
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Уини , честит Рожден ден! Много щастие, късмет и любов!
 bdbaloni newsm38  bigdance2 newsm18  party002
Честит Рожден ден Дидорани! Много късмет, любов и щастие!
 newsm59 baloni   Party Time Tada newsm38

# 243
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Честит рожден ден на Лулу(на патерица), на Уини и Диодорани!!!  newsm59 nbirthday
newsm59 newsm67 newsm67
Желая Ви много здраве, на вас и на близките Ви!

# 244
  • Мнения: 48
  Честит рожден ден, Дидорани и Уини,
                       желая ви винаги да сте усмихнати и обичани!

# 245
  • Мнения: 26
Привет и от мен  wavey
Първо да честитя на всички празнуващи тази седмица   bouquet пожелавам Ви много здраве , щастие и любов на всички   bouquet
А сега да кажа - Не съм влизала във форума от много време но ми домъчня за вас  Embarassed Радвам се , че пак има хубави поводи  newsm59 nbirthday
При нас  е една голяма лудница  cry От понеделник съм се захванала с не леката работа по отбиването на Ана ама то не е никак лесно  #Crazy Викнала съм и майка ми на помощ да я приспива тя , защото аз не мога  Cry а тя реве по цяла нощ  Cryтя реве с баба си в едната стая а аз в другата направо не се издържа вече  cry no
При вас как беше ? Давайте съвет , че майка ми тази вечер и е последното дижурство и от утре ще трябва да се оправяме сами с проблема  smile3518 Благодаря предварително  smile3525

# 246
  • Мнения: 467
Момичета, много благодаря за сърдечните пожелания Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много ви обичам и се радвам, че покрай милите ни слънчица се запознахме:-)

Детето Веси, съчуствам ти за положението, но за съжаление конструктивни идеи нямам:-(( Мен много ме беше шубе от този момент и това беше една от причините да отбия около годинката.Започнах 11 месец, като махнах първо вечерното кърмене и замених с адапте, през деня си папкаше пюрета и кърма, която също в замених с АМ, а по-късно изобщо отпадна и накрая чак махнах сутрешното кърмене. Това ми беше най-трудно, защото ми отне сутрешното гушкомързелуване с бебонка:-)

# 247
  • Мнения: 26
Проблема е ,че тя никога не е пила АМ  не сме използвали шишета , биберони и залъгалки. От шише пие само чай и вода но това не може да и замести млякото  Confused По принцип това е може би 5 - ти път опит за отбиване предишните бяха безуспешни  Embarassed( аз не издържах на виковете Cry) но сега вече си казах КРАЙ. Минаха ваксините пък и вече трябва да и създам режим на спане и ядене.

# 248
  • Мнения: 5 393


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ФРИДА!
 Желая ти здраве, любов и мнага радости в живота, по-малко проблеми и повече усмивки!

Добро утро момичета

Днес пак съм си вкъщи с малкия.Ама времето нещо хич не ме кефи.
Детето Веси-Радвам се да те "видя".Много сложна ситуация е при вас явно.Аз нямах никакви проблеми с отбиването, и по тази причина не мога да ти дам адекватен съвет.Иво някъде от 10ти месец остана само на сутрешно и вечерно кърмене, после на морето махнах и вечерното(замених го с АМ), а малко след като навърши годинка махнах и сутрешното, което ползвах за приспиване понеже Иво беше почнал да се буди към 5и30-6часа Tired Пожелавам ти успех и дано по-бързо стане.А ти всъшност защо искаш да отбиваш?
Дани-браво на Цвети, радвам се, че всичко е минало леко.Чакаме новини за Пепи(дано има надежда) Praynig Praynig Praynig
Казах ли ви ,че направих опит да подстрижа бретона на Иво-направо го съсипах отвсякъде.Ама сега като успях да го оформя малко стана сладък- като Иванушка Глупака Joy Joy JoyМислех да го снимам да ви го покажа, ама ми се развали фотото.
Съни- кога ти беше на теб изпита?Казвай, да стискаме палци!

# 249
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,
как сте Дами?

Честит Рожден Ден Фрида
Здраве, късмет и много любов от сърце желая!

Подготвяте ли се за Баба Марта и Женския празник Flutter.Измислихте ли място за купона?
Аз се побърках теози семестър имам цели...............8 предмета.Ще лудна май Mr. Green
Започва ми се и работа, абе искам да съм във вихъра Crazy

Deteto_Vesi Мисля, че Winny  е права.Отбива се малко по-малко за да свикне детенце.А иначе ако майка ти не може повече да ти помага, то тати да помага.При нас беше така, но не защото исках да го отбивам, а защото той искаше да суче пък аз нямах Sad - вечер тати му даваше мляко, а през ноща когато плачкаше за да не му мирише на мляко/нали така бебчетата се ориентират като мънички/ пак тати ставаше и даваше чай или водичка.Ето това е моят опит.
Успех и кураж и на теб Peace
Mecho Pyx Ама той проклетия ми остана за ликвидация, нали писах тук 2 пъти ме скъса Tired.Та сега чааааак септември ooooh! Ама съпръгът ми каза, че много ще ми прилича да чета на плаже КоРПОраТиВнИ финанси, така щяли мъжорлята да си викат "Еееее умна мацка" hahaha Joy
Danisport За детенце, направо Геройня Hug.За малкия Пепи - прегръдки и молитва!
pipi67 Къде се загуби Sad Защо толкова рядко виждам муцунката ти?
 
Спокоен ден на всички!

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 09:56 от s_sunny

# 250
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Добро утро и от нас!

Само се разписваме! Hug


 Joy Joy Joy

# 251
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Здравейте момичета!
Много благодаря на всички за милите думи и пожелания!!! Да ви се връщат многократно!

Със закъснение Честит рожден денWinny!!! Бъди здрава и щастлива, заобиколена от любимите хора!

Честит рожден ден и на Фрида!!! Нека повече положителни емоции изпълват дните ти!

Deteto_Vesi аз също още кърмя Леда вечер преди да заспи Crazy Като че ли още не ни е дошъл момента да спираме, защото без сукане няма заспиване при нас. Понякога и на мен ми писва, но засега е невъзможно да спра, така че ще изчакам още малко (за ужас на всички около мен). Според мен просто трябва да си дойде момента когато детенце само ще се откаже - тогава е и най лесно. Поне така беше когато спрях да кърмя баткото - той обаче беше на 13месеца Thinking

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Честит Рожден ден Фри!
Много късмет, щастие и любов!!!

 bdbaloni newsm38  bigdance2 Tada baloni

# 253
  • Мнения: 1 599
Привет мацки!
Малко със закъснение Simple Smile
Честит рожден ден, миличка Уини! Да си все такава лъчезарна, много щастлива и обичана!
Честит рожден ден и на теб Диодорани! Всичко най- най- хубаво от все сърце!

Честито и на теб Фрида!     bouquet

Веси, кофти това с отбиването. Ти пита ли в кърмаческия или поне чете ли нещо там? Може би те ще са ти по-полезни. Аз също нямах проблеми защото Ади сам се отби, независимо, че аз имах още кърма. А и честно казано не го и насилвах. Със сигурност трябва лека полека, защото се травмирало детето. А ако не ти е нещо зор защо ще я отбиваш? Целувки на Анито
Мечо Пух, Ади ако знаш как съм го избацала Simple Smile такъв бретон, че шапката ще ти падне. Добре че сега се ходи повече с шапка  Joy само се майтапя, че съм майка терористка
Дани, целуви на Цвети  Hug
Пипиоле, мен Будпеща ми е особенно мил, защото там мъжо ме свали. Заведе ме след като се познавахме само от 3 дни. Ама и аз с какъв акъл съм тръгнала, да ме питаш...добре че баща ми каза, че не може, че да се съглася   hahaha

Май нищо няма да направим с мартенското парти,а?  newsm78

# 254
  • Мнения: 5 393
ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА МАРТЕНСКА СРЕЩА
ДАТА-2РИ МАРТ
МЯСТО-АТЛЕТИК



Казвайте дали сте съгласни? Sunglasses
Ако не, да мислим нещо друго! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт