“Вина“ - втори сезон по БНТ 1, тема №5

  • 42 880
  • 767
  •   1
Отговори
# 60
  • Галифрей
  • Мнения: 4 254
Това е много тъжно 😔  Историята на вашият  колега е сякаш е от 19 век, предава се  в ръцете на нещастието. Все пак тези истории са взети от реалният живот. Ужасно е това, горкият човек. Сякаш той няма права.
 Филип по скоро се разкъсва да угажда на всички. Надявам се да скъса пъпната връв с майка си.

# 61
  • Мнения: 3 048
Вярвам, че Филип ще претърпи сериозно развитие, но му трябва още време. Може и да не е в този сезон. Трябва сериозно да бъде притиснат в ъгъла от всички посоки за да се пречупи нещо в него и да каже стига толкова. Иначе няма да го изтърпя докрая да е такъв мухльо.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 18 000
За да епо-драматично. Зоя  си промени решението по лични причини ( не че някога е искала да й дава дял)  но имам предвид,че Елина има това право да се бори срешу нея. Винарната без нея не може. В един момент тя ще си завърне обаянието и ще отвърне на удара.
Ще видим как ще се развият нещата
Винарната може без нея, особено ако няма обоняние.
НО...  Зоя не иска да развива винарната, иска да я продаде. Затова съвсем пък не й трябва Елина. И Елина нищо не може да направи..

# 63
  • Мнения: 3 048
Това за продажбата на винарната е процес с много обрати. Преди Зоя да се срещне с Дария и да разбере, че Дария би могла да ги купи се беше застраховала да спечели Елина за да няма проблеми с баща й. Обаче след като разбра, че може направо да я продаде, не й трябва Елина и преразпредели дяловете. Обаче Дария сега няма да ги купи щом те ще загубят специалното лозе заради което взе Наско. Очаквам още обрати когато Елина спечели лозето и отиде при Дария, а Зоя остане без лозе, без технолог и без купувач.

# 64
  • Галифрей
  • Мнения: 4 254
Именно Зоя ще затъва все повече,може в един момент винарната да я купи Елина ето това ще е изненада. 😁

# 65
  • Мюнхен
  • Мнения: 813
Ежеседмично винено отбелязване: купаж австрийско шардоне и пино блан за тази вечер.

Билалов открива епизода много силно, обожавам го Laughing

# 66
  • Варна
  • Мнения: 18 000
Аз пак няма да мога да гледам наживо, затова няма да се отчитам с винце. Sad

# 67
  • Мнения: 13 301
Сцените от Рим продуктово позициониране на някоя туристическа фирма ли са?

# 68
  • Мюнхен
  • Мнения: 813
Марта пак си показва рогата и прави глупости зад гърба на мъжа си.

# 69
  • Мнения: 9 318
Актрисата-монахиня няма мигли

Италианеца-реставратор симпатяга, ама много младичък за Джукелова /Цвета

# 70
  • Варна
  • Мнения: 18 000
Актрисата-монахиня няма мигли

Италианеца-реставратор симпатяга, ама много младичък за Джукелова
И вежди, раково болна е. Героинята имам предвид.

# 71
  • Мнения: 9 318
Актрисата-монахиня няма мигли

Италианеца-реставратор симпатяга, ама много младичък за Джукелова
И вежди, раково болна е. Героинята имам предвид.
Не, актрисата е така

# 72
  • Мнения: 478
Да, пролича си, че Филип не се чувства добре като Елина вече не е там. Марта както винаги си прави квото реши. Бончев ще покажи сигурно снимки на Антония или други неща за нея, сцените от Рим ми допадат, защото се наслаждавам на Италия, но не очаквах, че Цвета толкова бързо ще тръгне с непознат италианец на разходка. Харизанов скоро ще премахне Тонито

# 73
  • Мнения: 459
А сцена между Билалов и Лулчева беше наслада за окото.

# 74
  • Мнения: 478
Другата седмица Марта ще се държи мн кофти отново, с Елина ще влязат в конфликт.

Общи условия

Активация на акаунт