Спечелете една от 50 опаковки Fairy Lemon!

  • 7 203
  • 408
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 368
Спестявам като купувам качествени неща, така е доста по-икономично  пазарувам повече като количество, когато стоката е на промоция.

# 91
  • Мнения: 817
Докато сапунисвам, спирам водата от кранчето, за да не тече напразно.

# 92
  • Мнения: 1 027
Ползвам съдомиялна ,а като мия на ръка ползвам хубав препарат

# 93
  • Мнения: 2 021
Миалня на еко режим и качествени препарати за съдове за миене на ръка и в машината.

# 94
  • Враца
  • Мнения: 2 734
Купувам само качествени препарати,накисвам съдовете и така ги мия по-лесно, икономично и бързо.

# 95
  • Мнения: 5 175
В кухнята спестявам доколкото е възможно. Мия съдовете на ръка, старая се да ползвам качествени препарати, концентрати, за да се ползва малко количество от тях. Не оставям водата да си тече, докато измивам съдовете с препарат.

# 96
  • Мнения: 347
Ползвам миялна машина и така пестя вода. Ползвам качествен препарат за измиване и накисвам предварително съдовете, така те се измиват по-лесно и с по-малко препарат и вода

# 97
  • Мнения: 1 725
Как спестявате в кухнята? Споделете вашия опит, съвети и хитринки за икономии.
Спестявам като купувам качествени препарати за миене на съдове, така е доста по-икономично накрая.

# 98
  • Мнения: 806
Купувам качествено веро за да използвам по-малко препарат. Спестявам вода като първо натърквам всички съдове, а след това пускам водата и ги изплаквам.

# 99
  • Мнения: 672
Купувам малко по-скъпи препарати. Гледам да са качествени. Пестя вода, но нямам съдомиялна, за съжаление.

# 100
  • Мнения: 2 005
Как спестявате в кухнята? Споделете вашия опит, съвети и хитринки за икономии.
Използвам съдомиялна и почти не мия на ръка. Купувам качествени препарати. Не използвам висок градус на водата за миене

# 101
  • Мнения: 317
Използвам съдомиялна, а когато се налага да мия на ръка, спирам водата между съпунисването и плакненето.

# 102
  • Мнения: 1 136
Спестявам време, като докато готвя, почиствам кухнята.
Спестявам енергия, като използвам хубаво веро, при което не е нужно търкане на съдовете в прекалено топла вода. Има съдомиялна, но я ползвам много рядко - минималист съм, разполагам с малко тенджери и тави, които ми трябват и ми се налага да мия на ръка, поради това трудно пълня съдомиялната.
Спестявам от кухненска хартия. Използвам стари халати, които съм нарязала на парчета и подгънала на шевна машина.

# 103
  • Мнения: X
Чиниите мия в съдомиялната и спестявам вода.

# 104
  • Мнения: 598
Първо натърквам всички съдове,за да пестя вода, а след това ги изплаквам.

Общи условия

Активация на акаунт