Билла, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 17

  • 57 883
  • 705
  •   2
Отговори
# 345
  • Мнения: 809
И аз чакам Карфур. В друга държава , в която съм живяла ми беше любим магазин. С толкова много промоции, да видим тук как ще е

# 346
  • Мнения: 822
Нали имаше Карфур преди 10-ина години?

# 347
  • Мнения: 19 061
Те всички вериги разчитат на промоциите, иначе цените са доста завишени.
Аз нямам много хубав спомен от Карфур преди.

# 348
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 486
Нали имаше Карфур преди 10-ина години?
е, от тогава го няма Smiley
в последните си години живот на бг земя и мен ме отврати този супермаркет.

# 349
  • Мнения: 2 135
Първоначално Карфур беше доста добър избор за нас, като локация в Дъ мол, асортимент и цени. Огромна площ, избор от дрехи до техника, жива риба, разнообразни колбаси, сирена, плодове и зеленчуци. Накрая беше трагедия.
В чужбина съм влизала в няколко техни години по-късно, от както го затвориха при нас. Работят според местните традиции и очаквания.
Тук да видим как ще се позиционира отново и какъв екип ще го управлява.

# 350
  • София
  • Мнения: 7 170
Отначало добре тръгнаха и аз ги харесвах, но трябваше да свият площта..не можеше човек да го обиколи . В Дъ Мол и в Парадайз целият -1 ет.беше зает от Карфура..Накрая бяха пуснали страшни разпродажби и се изнесоха.

# 351
  • Мнения: 611
Да разбирам ли, че отново ще има Карфур в София? И на мен ми се иска нещо ново и различно!

# 352
  • Мнения: 4 602
Предишните собственици на Карфур са в производство по несъстоятелност от 2017 г. Завлякоха десетки доставчици на стоки с хиляди левове, които никога няма да бъдат събрани и платени. Същото е положението и с Пикадили. Дано новите собственици на марката са по-далновидни търговци и веригата има успех.

# 353
  • Бургас
  • Мнения: 16 581
Нали имаше Карфур преди 10-ина години?
Карфур,Плюс,после Лидл.

# 354
  • София
  • Мнения: 5 321
Предишните собственици на Карфур са в производство по несъстоятелност от 2017 г. Завлякоха десетки доставчици на стоки с хиляди левове, които никога няма да бъдат събрани и платени. Същото е положението и с Пикадили. Дано новите собственици на марката са по-далновидни търговци и веригата има успех.
Не е баш така 🙃 Карфур никога не са фалирали. В България бяха представени чрез гръцки франчайзинг - Маринопулос. Няма нови собственици на марката, друг гръцки франчайзинг ще се опитва да я разработва сега - Ритейл енд мор.

# 355
  • Мнения: 4 602
Да де,  гръцкия франчайз е в несъстоятелност.

# 356
  • София
  • Мнения: 13 283
Доколкото бях чела, сегашните български собственици на Паркмарт ще бъдат подфрайнчайз пак на гръцки франчайз, но щяло "всичко да е българско". Simple Smile Явно магазините Паркмарт не са били особено успешни. Плановете им били за малки магазинчета - Карфур Експрес и Карфур Маркет. Не става въпрос за големи хипермаркети, каквито бяха преди. В чужбина съм пазарувала от Експрес и не бях очарована. И асортиментът е малък, и промоциите не са такива, каквито могат да си позволят веригите с огромни магазини.

# 357
  • София
  • Мнения: 448
а кога се очаква да отвори карфур, знае ли се?

# 358
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 486
в БГ нещата се променят. нищо не е както би трябвало да е, или както е по света (другите евро-държави).
тук всичко е свободна имептретация.

# 359
  • Мнения: 9 645
в БГ нещата се променят. нищо не е както би трябвало да е, или както е по света (другите евро-държави).
тук всичко е свободна имептретация.


И как би трябвало да бъде и как е по света Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт