Билла, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 17

  • 58 888
  • 716
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 19 061
Скочи доста зехтина, без промо е към 30-40 лв литър.

# 196
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
В нашият магазин в Бургас "Перла " има някакъв зехтих в метална кутия 1л. за 11 лв и един 3 л. жълт цвят за 30 лв. Гледам хората ги купуват, но аз още не съм ги пробвала.

# 197
  • Мнения: 810
Аааа , благодаря Габриела! Ще погледна тази верига къде са и магазините

# 198
  • Мнения: 9 654
Е какво става със зехтина. Преди година имаше постоянно промоции някъде за по 10-ина лева литъра екстра върджин. Сега от никъде нищо. Имах запаси доста време и не бях заглеждала цените. Сега ми се налага да купя, ама такива цени няма. Снощи в кварталния магазин имаше едни гръцки метални кутии по 1 литър -11лв, малко бяха вдлъбнати самите кутии, може би затова бяха на тази цена, купих 1 кутия да пробвам , че не съм взимала от този модел.

11 лв е супер за екстра върджин вече.
иначе и аз следя за такива промоции, ама тц.

# 199
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 316
Екстра върджин навсякъде е 35 лв за литър но идващата събота и неделя ще има промоция в Т-маркет 20 лв за литър Simple Smile

# 200
  • Мнения: 810
Да, вече осъзнах , че 11 лв е супер цена. Ще го отворя довечера и ако ми допадне ще купя още малко

# 201
  • София
  • Мнения: 5 323
Да, вече осъзнах , че 11 лв е супер цена. Ще го отворя довечера и ако ми допадне ще купя още малко
Да помоля за снимка и дали изрично пише, че е EV, а не салатен микс или от кюспе.

# 202
  • Мнения: 810
Аз тук не мога да качвам снимки, но довечера ще потърся точно кой е зехтина и ако има някакъв вариант за линк , ще го кача

# 203
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 153
Е какво става със зехтина. Преди година имаше постоянно промоции някъде за по 10-ина лева литъра екстра върджин. Сега от никъде нищо. Имах запаси доста време и не бях заглеждала цените. Сега ми се налага да купя, ама такива цени няма. Снощи в кварталния магазин имаше едни гръцки метални кутии по 1 литър -11лв, малко бяха вдлъбнати самите кутии, може би затова бяха на тази цена, купих 1 кутия да пробвам , че не съм взимала от този модел.
Намаленото производство и отсъствието на запаси заради неблагоприятната зима и сушата през лятото, в страните в които се произвежда, отделно пожарите в много райони на Гърция, които унищожиха значителни площи маслинови насаждения, са основните причини.

# 204
  • София
  • Мнения: 13 289
Съгласна съм със Sunshine-rainbow-lollipop. Предишната година се е случило нещо с маслините в Гърция и имаха много малко зехтин. От там се е вдигнала цената. През октомври 1 литър в супермаркетите в Гърция беше около 20 евро, а хората, които продават домашен зехтин, казаха, че е свършил отдавна. Дано тази година реколтата е по-добра и цената спадне поне малко! Иначе испанският зехтин не трябва да е по-скъп, но като няма достатъчно гръцки, спекулират.

# 205
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
Скрит текст:
Аааа , благодаря Габриела! Ще погледна тази верига къде са и магазините
Единият ни магазин се намира на улица Велико Търново 14 близо до голямата сграда Флора. Другият е в съседната улица на Дъгата. Където се отива за Колежа по туризъм. Не съм сигурна коя точно улица е. Утре ако не забравя ще ги снимам.

# 206
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
Не мога да си редактирам предният пост.
Това са зехтините:


# 207
  • Мнения: 5 345
Не мога да си редактирам предният пост.
Това са зехтините:
Скрит текст:


Сетих се за тази новина преди близо 3 месеца:
Гърци купували олио от България, оцветявали го и го препродавали у нас като първокласен зехтин

Още една:
Фалшив зехтин в магазините: Със 120% е поскъпнал оригиналният продукт в Гърция
""В момента в Гърция производствената цена на зехтина приблизителнo e 8-9 евро, след това до търговеца стига на около 10 евро, a после до супермаркета ще мине през още две ръце и ще поскъпне още за крайния потребител. Цената от миналата до тази година е почти 100% по-висока и причината е, че тази година няма производство", казва  Янис ."

Не казвам, че купения от теб е фалшив, но цената му е подозрително ниска(без да е промоция).

# 208
  • Мнения: 810
Сигурно е фалшив, защото аз купих от този на снимката в черната опаковка и после разгледах етикета , нямаше производител, фирма или нещо подобно. БГ етикета беше размазан и нищо не се четеше. Иначе го отворих ,има хубав цвят и аромат на зехтин.

# 209
  • Варна
  • Мнения: 778
  Днес е последен ден на Билла промоцията мулти пак 2 бр. луканка Търновска оплетка, Елит мес, по 0.170кг, за 5.49. Имах ваучер 1 лв, взех, хареса ни. Да спомена и кашкавала с маслини и пипер на Саяна, става, пробвахме и студен, и запечен.

Общи условия

Активация на акаунт