Билла, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 17

  • 61 928
  • 734
  •   2
Отговори
# 330
  • Мнения: 4 314
И аз съм същата. Много съм доверчива.
Те, ако отварят шкафчета заради парите и жетони да ползваш все тая. Вътре не се вижда монета ли има или пластмаса в кутийката.

# 331
  • София
  • Мнения: 7 170
Била са добре известни с "добрата" обратна връзка. Като им пишеш или си обадиш, все едно хвърляш камък в средата на блато.
Абсолютно! И аз бях направила едно запитване..глас в пустиня..

# 332
  • Мнения: 1 722
На мен винаги ми отговарят и бързо във "Фейсбук".

# 333
  • Мнения: 470
Два пъти съм им писала на БИЛЛА и двата пъти са ми звънили.
Първият път купих риба в срок на годност, но миришеше. Обадиха се да върна рибата и си получа обратно парите, но пътувах за повече от седмица, рибата беше в боклука и бях приключила.
Поканиха ме като се върна да отида.
С касовата бележка ми върнаха парите, като извинение ми подариха печено пиле.
Вторият път, плащах на касите за самообслужвне и в бързината съм си забравила картата, безконтактна и с доста висок лимит за плащане на ПОС.
Не бях сигурна изгубила ли съм я или забравила. Веднага са се обадили до магазина и я бяха прибрали при управителката.

Последна редакция: сб, 16 мар 2024, 17:55 от Tony Maria 22

# 334
  • София
  • Мнения: 13 301
На мен не веднъж са ми вършили работа като пиша в Месинджър. Иначе писмата от контактната им форма в сайта май никой не ги поглежда. И по телефона съм се обаждала доста пъти. Там само залъгват любезно и нищо не правят.

Ключетата в близката до нас Била със сигурност са различни. Обикновено пазарувам в Лидл и по път се отбивам и в Била. Шкафчетата са толкова тесни и малки, че често се налага да сложа покупките в две от тях. После налучквам кой ключ за коя клетка е. Досега не съм имала инциденти нито с клетки с монети, нито с кодове. А доста често ползвам шкафчетата. Пешеходка съм, а пазарувам според промоциите. Simple Smile

В Билата на Лъвов мост бяха сложили клетките на улицата. Махнаха ги. Охраната каза, че много пъти са ги обирали. Там, ако има на кого да се обадя, показвам торбата с покупките, наличието на касова бележка и влизам с багажа. Ако няма, подминавам магазина.

# 335
  • Мнения: 6 954
При нас в мола в Била няма ключове, отворени седят клетките.
Влизам с покупките и показвам КБ ако ме питат.
В Лидл зависи от филиала - някъде още са с монети, на повечето места е с код.
В Кауфланд са различни шкафовете и така се прецаках един път - от новия модел с “телефонни копчета”. Въвеждам кода, заключва се, всичко ок, после не ми даде да го отключа, та виках охраната.
Оказа се, че този модел помни цифрите и ако някой преден клиент е въвел повече от 4 цифри, например пета, аз въвеждайки моя код, “взимам” първата цифра от кода на предния клиент и затова не мога да го отворя, нищо че е изписукало и светнало зелено.
Охраната каза, че масово се краде от шкафовете и имат много оплаквания, гледат записи и така. Разправия.

# 336
  • Мнения: 1 683
Пазаруваме днес в Кауфланд-Банишора в София и бутаме количката към изхода. На изхода има банка с банкомат, и един мъж пред него така приклекна че без малко да бутне количката с дупе.
Разминахме се на 10 см даже и по-малко. А защо прикляква -обърнах се и гледам той с портфейла си закрива цифрите за пинкода,и така полу-наведен натиска копчетата. Първо повдига портфейла на 45 градуса да види цифрата -слага пръста пуска портфейла хоризонтално и натиска, после пак го повдига слага пръста на друга цифра и пак го пуска и натиска цифрата. Не видях дали му е пуснало пари. Аз ако трябва да си натисна пинкода никога с един пръст, с 3 пръста сякаш свиря на пиано и после пак уж че по други цифри, някой път закривам с другата ръка, ама вече и аз така с нещо по-голямо ще закривам.

# 337
  • Бургас
  • Мнения: 16 625
Биллата случайно да са теглили наградата,почивка от колелото?🤔

# 338
  • Мнения: 271
За тая почивка от колелото сигурно "чакаме" половин България 😃 то друго не се падна от туй колелце 😁

# 339
  • Бургас
  • Мнения: 16 625
Поне да обявят кои са печелившите ,,нагласени,, 😂

# 340
  • Мнения: 271
Нека нагласят и ще обявят 🤣🤣🤣

# 341
  • София
  • Мнения: 7 170
От утре ще има зехтин на промоция във Ф-ко..имаше питане тук..Пак е скъп, ама това е положението..

# 342
  • Мнения: 6 954
Аз спрях да пазарувам във Ф., защото ме дразнят фалшивите намаления и надутите редовни цени.
  Филиала пък на Паркмаркт при нас са започнали да го преподреждат - нали ще става Карфур. Нямам търпение да пазарувам някъде на различно място, че ми омръзнаха вече едни и същи магазини с едни и същи артикули.
 Няма да е лошо и модератор да помисли след като се отворят магазините - дали тази тема ще се редактира и ще се включи Карфур в заглавието или ще се прави отделна тема за него както имат Лидл и Кауфланд.

# 343
  • София
  • Мнения: 13 301
Няма да е лошо и модератор да помисли след като се отворят магазините - дали тази тема ще се редактира и ще се включи Карфур в заглавието или ще се прави отделна тема за него както имат Лидл и Кауфланд.
За 2 магазина тип малък супермаркет, едва ли ще е нужна тема. Wink Дано се разраснат дотолкова, че да се направи, но със сигурност няма да е скоро.

Знае ли се къде ще е магазинът им в Младост? ЦУМ е ясен.

# 344
  • Мнения: 6 954
До Бизнес парка.

Общи условия

Активация на акаунт