Помощ с ''Родителски контрол''!

  • 679
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Здравейте,
Промених данните в профила на Google на детето ми и канала му в You Tube изчезна. Как да го възстановя? Профила е активен, но канала с видео клиповете, които е качило детето го няма.

# 1
  • Мнения: 1 108
Изчезна от неговия телефон или въобще?
Промяна на данни може да означава, че сте сменили годините на детето и то сега да има само YouTube  kids, а може да значи че сте забранили да има YouTube  на телефона. Но да сте изтрили канала му не е възможно.
Може да пробва да влезе през друг браузър в YouTube и от там да си влиза в профила на тубата, да си гледа и капва видеа.

# 2
  • Мнения: 5 277
Най-вероятно възрастта на детето, която е посочена, забранява да има you tube канал и да качва видеа в мрежата.

# 3
  • Мнения: 49
Да, смених възрастта и сега не мога да върна годината. Как мога да възстановя канала на детето, защото не ми дава повторна промяна на възрастта в Google. Дали трябва да мине някакъв период? Важни са абонатите, клипове ще си направи нови.

# 4
  • Мнения: 1 108
Влезте в YouTube през друг браузър. Не през Google.

# 5
  • Мнения: 49
YouTube акаунта е свързан с Google и като промених възрастта под 13 години  тя вече няма право на канал. Има акаунт но няма право на канал.

# 6
  • Мнения: 1 108
А варианта отново да промените възрастта от вашия Гугъл акаунт. Най-много на 24 часа да не може да се сменя, въпреки че ако по погрешка някой смени, би трябвало да може веднага да замени.

# 7
  • Мнения: 49
Все още не ми разрешава да върна датата.

# 8
  • Мнения: 5 277
Няма да ви разреши да смените датата и ще иска да представите документ за самоличност, удостоверяващ, че ползването на акаунта е от лице над 18 години.

# 9
  • Мнения: 49
Това е контролиран профил. Би трябвало родителя да може да смени датата на раждане. Ще иска потвърждение от родителя. Може би.

# 10
  • Мнения: 5 277
Да, разбира се. Не мисля, че детския акаунт има права да променя данни от профила. Или ско има, ще трябва потвърждение от родителския акаунт (честно казано ненпомня вече от чий акаунт пробвах да сменя, но помня, че ми искаха верификация с документ за самоличност).

# 11
  • София
  • Мнения: 23 165
Това е контролиран профил. Би трябвало родителя да може да смени датата на раждане. Ще иска потвърждение от родителя. Може би.
би трябвало, но родителя не може.
не може да променяте възрастта над 16 г мисля.
и ние се мъчихме с този родителски контрол.
едно от решенията беше да се смени възрастта на 15г и 11 месеца и някакви дни.
като стане автоматично на 16г контрола минава в ръцете на детето ако иска.
тогава се появяват и много от възможностите.
не знам обаче ще се възстанови ли канала.

Общи условия

Активация на акаунт