не купувайте братя...

  • 1 444
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 428
И на мен не ми хареса. За това я продадох.
Новият вариант няма нищо общо с тази, която майка ми има и ни е гледала по нея със сестра ми. Новата е точно за американци и абсолютно разбирам защо до 3-4год са с памперси и колички  Tired
Аз си купих книгите Грижа за бебето за начинаещи и сега си взех Грижа за детето за начинаещи и много ми харесват. Тази за детето е много хубава. Всичко е събрано и представено кратко, точно, ясно.
Другата книга, която ми хареса е Какво те чака през първата година /показват я и във филма 9 месеца  Grinning/и след това Какво те чака през втората и третата година. Много хубави книги. Там вече нещата са по-подробно обяснени по месеци с различните проблеми за възрасста.
Сега си купих и Изкуството да бъдеш родител. Още не съм я подхванала, но ми изглежда интересна. Ще видим  Thinking
Имам и двете книги Хранене на бебето и Хранене на детето. Първата става, като основа за захранване и малко разяснения. Но без форума не става, защото си има и части от старите школи. Тази за детето май ще ползвам повече, защото там се набляга на здравословното хранене и как да го постигнем
С толкоз книги какво ли ще се пръкне от моята щерка  newsm78  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 193
Всеки сам си решава какви книги да чете. Това, че нещо не отговаря на твоите очаквания, не означава, че не би задоловило очакванията на друг. В този ред на мисли, заглавието на темата ти ми се стува малко крайно.
Освен това неразбирам какво точно означава да си гледаш детето по книга. Търсиш някакви кокретни рецепти ли в тях?
Аз лично ползвам книгите на Спок и Перну информативно, а не като закон. И не очаквам по всеки интересуващ ме въпрос да намеря дисертация в тези книги.

# 17
  • Мнения: 418
 и аз мисля като Elen.много е крайно заглавието.пак и на повечето въпроси си даваш отговор като четеш тези книги.

# 18
  • Мнения: 1 737
Много лесно съм се ориентирала и намирала всичко в книгата на Спок, само че информацията там е гола вода, сравнение с форума, без който щях да допусна много грешки в отглеждането и продължавам да научавам нови неща.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт