ДНЕВНИК - да отслабнем заедно - тема 115

  • 41 804
  • 735
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 4 599
Шарпи
Юни морската вода в България не е още топла бре моме. Много рано си го заявила това море 😃
Аааа, идеална е! Аз не се плаша от по-студена вода. Дори ми е супер за сърцето. А и аз плувам, не само да се плацикам във водата. Тази година дори закъсняхме с датата, Дара. Винаги откриваме сезона в края на май, миналата година дори абитуриенти изпратихме Yum . Всяка година ходим 3-4 пъти на море и откриването на сезона го правим в края на май. После юли, август и покрай 6-ти септември закриваме сезона. Но сега ми се пада да съм в цикъл тогава и затова отложихме за началото на юни.
Аз живея на море и не съм влизала във водата от поне 5г. 😄
Ели, за бой си! Защо няма по-близко море до мен, вместо да се чудя на кой басейн да отида да плувам...

# 556
  • Мнения: 13 285
Скрит текст:
Абе хем не съм правила скоро че все "забравям" ама 100 няма да ми се опрат и нямам предвид цял ден да ги влача... няма и мускулна треска да ми докарат вероятно. Ама мотивацията ми я няма никаква, за какъвто и да е спорт. Голяма съм шматка в това отношение.

Браво. Аз си ги влача, както го определи . В 5ти месец съм все пак и не искам да си създам проблеми. Иначе не ми е проблем правенето им, а и някак установих, че с упражнения макар и по цял ден, а не наведнъж 😂се чувствам страхотно и държа формата 😃
Е докато ще я удържам нямам идея, но поне желанието е налице .
Видях страхотно слаба мацка която, къде вижда че не е във форма незнам 🌞
Шарпи
Юни морската вода в България не е още топла бре моме. Много рано си го заявила това море 😃
Ти си бременна в петия месец, а аз... аз просто съм несериозна, друго оправдание нямам Grinning Хубаво е че се движиш, не само за формата а и за тонус и прочие

# 557
  • Мнения: 5 097
Ще вечерям ресторант.. дано удържа положението.

Ама теб сериозен глад те гони наистина 😄

И аз съм в пмс, но ще се огранича до хладилника🤪 Правих си кето сандвич за обяд, за вечеря - крилца. Честит петък 🥳

# 558
  • Мнения: 4 599
Аз приключих работната седмица. Всички задачки си отметнах. Стига толкова, настроих се за уикенд Trollface
Сега ще посърфирам в интернет до 18,00 часА и после отивам на групова тренировка.
Да се похваля, че съм много доволна от новия смартчасовник, който си взех миналата седмица. Следи ми всичко, има много функции и ми е верен помощник в тренировките. Не съжалявам за похарчените кинти за него.
Скрит текст:

# 559
  • Мнения: 5 420
sharpy, честит смартчасовник. Да си го ползваш със здраве дълги години. Прилича на стария ми Huawei, но надали е той.

# 560
  • Мнения: 522
Да се похваля, че съм много доволна от новия смартчасовник, който си взех миналата седмица.
Sharpy, би ли споделила модела на часовника? И аз съм в търсене на хубав смартчасовник, всички покрай мен са с Епъл Уоч.. Обаче на мен не ми се иска да дам една торба пари и да трябва два пъти на ден да го зареждам..

# 561
  • Германия
  • Мнения: 3 445
Аз съм с Apple Watch и го зареждам на 2-3 дни

# 562
  • Мнения: 4 599
kmalik22, разбира се, това е модела.
https://hama-bg.com/bg/smartchasovnik-hama-8900-gps-amoled-143-s … heren/p14393.html
Не е скъп, търсих средна работа, защото аз често сменям часовниците си, че имам 5. Най-любимия ми е дамската версия на G-shock.
Супер доволна съм от Хамата. Повечето по-скъпи, просто им се плаща марката, функциите са идентични. Батерията ми е на 6-ти ден и е на 45% в момента. Държи бетон!

# 563
  • Мнения: 793
Аз живея на море и не съм влизала във водата от поне 5г. 😄
Вече и плажа го избягвам, защото не е ок за бръчките, но аз съм оригинално от Сф и знам какво е чакането за море..  

Бърза справка. Днес съм на омлет с гъби и малко моцарела, после салата с гъби, моркови и бяло сирене. 400мл мляко за кафета.
Много ми се яде сладко.. в някакъв ужасен пред менстуален синдом съм. Толкова некомфортно не ми е било от години. Боли ме всичко и стомаха ми е като балон..
Ще вечерям ресторант.. дано удържа положението.

Като ми се преяде сладко имам тахан.. сусамов . 2 чаени лъжици. Хем вкусно хем полезно. Понякога го обърквам.и с доза протеин какао на прах и си представям че и ям течен шоколад 😂
Моят часовник е Samsung watch. Много доволна. Държи батерията

# 564
  • Мнения: 13 285
Тахан с какао си е класика, даже и готов смесен май съм виждала да продават, ама той мисля че беше и подсладен с нещо си. Затова си бъркам аз от време на време.

# 565
  • Мнения: 793
Тахан с какао си е класика, даже и готов смесен май съм виждала да продават, ама той мисля че беше и подсладен с нещо си. Затова си бъркам аз от време на време.
Аз съм си заредила без подсладители . Обаче тука с какао не съм видяла. Мисля в България имате сто и 50 вида. Ама тук пускат по Гръцката седмица в Лидл 2 вида. Единия с мед другия без. Натурален.  Мм яде тоя с мед. Той е наблъскан яко . Толкова е сладък ужасен.

# 566
  • Мнения: 13 285
Има различни видове, не само сусамов, с различни неща подсладени и прочие... просто на мен ми идват много сладки, а и не съм фен на подсладители. Затова си забърквам аз като ми скимне - хем е като цена много по-добре, хем е точно по мой вкус, хем и смесвам малко колкото ще изям на момента.

# 567
  • Мнения: 4 599
Хелоу в петък вечер! Идвам с днешния рапорт.
Първо да кажа, че тренировката мина супер! Мноооого зареждащо ми действат такива тренировки, колкото и изморителни да са те. Ама сладка умора идва от тях. После направо летя...
Обядът ми беше снощната вечеря, или иначе казано свински гърди + салата краставици и домати.
Вечерята беше бърза, щото нямаше много време, че нали и тренировка имаше. Минах и взех тарелка кюфтета от Лидл и от снощи имах останали тиквички и 1 патладжанче между тях. Накълцах ги и ги буфнах заедно във фраера.
Много се наядох, направо едва дишам. Калориите днес са ми 1900, дори и малко повече.
Обаче кантарът ме зарадва днес отново. Бях сигурна, че ще е така де. Претеглих се точно преди да вечерям.
Скрит текст:
Целта ми е постигната! Уикенда мога да съгреша с нещо Trollface
Ето и манджорното /за десерт изядох още 1 кюфте Laughing/


Рапорт даден!

# 568
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 565
Браво, Шарпи за килограмите!Вечерята ти е супер!
Днес съм доволна от храната.Не преядох и спазих фаста/8 часа/ и две тренировки.
Утре съм пак на спининг и следобяд ще направя и втората тренировка от програмата.
Аз съм с този модел.Не мога да кажа нищо, защото не го нося постоянно т.е. слагам го само на спининг и обмислям да го подаря на малката ми дъщеря.

# 569
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Привет на всички. Включвам се и аз в групата, че съвсем изтървах положението.

Аз съм също с Апъл часовник, още от първите си купих, сменям просто с по-нов модел като го ъпдейтват. Много е удобно ако сте и с телефона на марката, всичко синхронизира прекрасно. Истина е, че всяка вечер се зарежда поради многото функции. Аз съм свикнала, не ми пречи. Синът ми обаче не му хареса това често зареждане и за това сега му взех и Гармин, на 2-3 седмици го зарежда.

Сиска, от снощи съм в града ти:). Ти каква програма следващ, може и да си казала, но аз лесно забравям:).

Шарпи, ти си ми съгражданка. Къде ходиш на тренировки? Като си идвам да знам:). Между другото си в чудесна  форма, прекрасна си. Сиска също, така и не я разбрах защо се тръшка толкова, страхотна жена е.

Аз от втората половина на другата седмица ще подновя тренировките (по-рано физически няма да мога). Смятам да се хвърля на някоя програма на Брет Контрерас, че да вдигна малко дупето:)))).

Общи условия

Активация на акаунт