Ергенът 3- В очакване на новия сезон!

  • 159 402
  • 3 108
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 475
Някой има ли идея в кои (или поне в колко) дни от седмицата ще се излъчва този сезон?
Отново ли ще е като сезон 2 или не се знае?

# 61
  • София
  • Мнения: 5 785
И аз да се намърдам тук. Благодаря за темата! Дано е поносимо за гледане. Надявам да няма типажи за подигравка, като в предните два сезона - Зори Джи и Милица.

# 62
  • Мнения: 48 023
Понеже разконспирирахме отдавна участничките и сюжета, сега ни държат в напрежение, като не казват кога почва и кога ще се излъчва Joy

# 63
  • Варна
  • Мнения: 10 640
Е,ти пък, колко ще ни държат в неведение? Има-няма две седмици 🤣🤣

# 64
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 297
Трябва да почнат да подбират участнички с къси коси, да не си дърпат кичурите като се карат.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 10 640
Ще се замерят с торти 🤣🤣

# 66
  • Мнения: 25 788
Записвам се без да обещавам, че ще истърпя цялата пародия от край до край.
Първия ерген го гледах, втория го преполових, този ще го започна поне.
Много фалшиви и режисирани ми бяха действията. Да видим новите джуки как ще са.
Обикновенно в темата е по интересно от колкото в предаването.

# 67
  • Мнения: 5 558
Това с тортата със сигурност е част от игра, знаем какви монтажи се правят на промото.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 10 640
Това с тортата със сигурност е част от игра, знаем какви монтажи се правят на промото.

Хич не ми изглежда така.

# 69
  • Мнения: 1 873
Момичето с размазаната торта в лицето го познавам и съответно го разпознах в кадрите от промото. Това е Габриела Иванова, но да видим дали и сестра ѝ Памела участва. Подозирам, че да. Най-вече заради дългото ѝ отсъствие в инстаграм по онова време и трудната борба, която сподели, че води със себе си преди няколко месеца (пак там) .
Ако се окажа права … малко ще е извратено. Mask

# 70
  • Мнения: 476
Момичето с размазаната торта в лицето го познавам и съответно го разпознах в кадрите от промото. Това е Габриела Иванова, но да видим дали и сестра ѝ Памела участва. Подозирам, че да. Най-вече заради дългото ѝ отсъствие в инстаграм по онова време и трудната борба, която сподели, че води със себе си преди няколко месеца (пак там) .
Ако се окажа права … малко ще е извратено. Mask

Малко ли ?! Flushed

# 71
  • Мнения: 172
Еха, тези Габриела и Памела сега ги чувам и виждам за пръв път, но явно този сезон ще е пълен с wanna be “девойки”.
Само мога да предполагам на този етап, но вероятно няма да изглеждат като по снимките в insta.
Иначе то вече са ясни (уж) победителката и подгласничката, не знам дали ще е много интересна интригата за любимата. Ще се гледа сеир.

# 72
  • Melmak
  • Мнения: 3 173
Това с тортите е от някоя игра. Имам чувство, че във всеки сезон го правят.

Дано има и някоя игра с въпроси от пети клас, да се поизложат малко. 😁😁😁😁

# 73
  • Мнения: 5 558
Разбира се, че е от игра, ако реално ще се стига до физически сблъсък, се скубят коси или се плисва нещо. Кой в реалния живот ще залепи торта, това само в комедии го има като действие, не е акт на насилие.

# 74
  • Melmak
  • Мнения: 3 173
Ако има торта, ще я хапнат! Нали се оплакваха от кетъринга миналите сезони, че бил еднообразен и гаден.

Тази година къде се снима сезона? Пак ли са в Турция?

Общи условия

Активация на акаунт