Пазаруване от about you - тема 26 (февруари)

  • 69 365
  • 1 082
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 575
Някой с отзиви за якетата на Blauer.USA?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 156
Честита Нова тема и успешни покупки!
Онзи ден върнах две пратки.Едната в плик,другата в кашонче.Тъй като в кашона имаше дребно нещо,сложих плика вътре,като на всяка опаковка съм си залепила етикета за връщане.Предупредих куриера, че в кашона има и друга пратка, каза, че не е проблем.Да,ама сега имам отбелязано връщане само на пратката с кашона.За другата не е отбелязано връщане.Имали ли сте такъв казус и дали да им звъня или да изчакам.Все пак изисква време, докато обработят всичко.🤔

# 17
  • София
  • Мнения: 2 050
Имам 15% за Vila
От миналата тема кодовете, които публикувах все още не са ползвани, така че някой ако иска да пише на лични.

# 18
  • Мнения: 17
Някой да знае код за намаление над 100 лв с 25% 🙄🫶

# 19
  • Мнения: 20 173
Не бях пазарувала от сайта от миналогодишните зимни намаления, та се завъртях сега. Гледах гледах Десигуалите половин ден, реших, че нищо не ми харесва, но като свърши намалението естествено, реших че съм се минала. Та поръчах няколко чанти на малко по-висока цена. И след като ги поръчах, се появи една чанта Тамарис, която дебна да се появи сигурно от година, та я грабнах и нея.
За първи път реших че ще отворя плика, да видя пратките преди да ги платя, поне да се ориентирам за големината на чантите, защото за повечето нищо не пишеше, а и да пише, не  мога да се ориентирам, докато не я видя.
Та върнах всички останали, само Тамариса ми пасна най много като вид и размер, от вчера я разносвам и съм много доволна.
Тези и двете са малки, особено Десигуала много лъже на снимката, вътре сигурно няма да влезе и едно по-голямо портмоне, освен телефона:


Тази ми идва голяма:


И любимата ❤️
Блузата е за пълнеж, но пък е толкова симпатична, а даже и ще ми стане.


Последна редакция: чт, 01 фев 2024, 10:45 от Lemy

# 20
  • Мнения: 981
Аз получих тези панталонки, супер са, идеална изработка, поръчах още 1 цвят. Уголемени са, поръчах номер надолу и са чудни. Блокира ми линка, слагам снимка.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 374
vil_83, звънете им. И не обединявайте отделни пратки.

# 22
  • Мнения: 307
И аз чакам връщане на сума от върната поръчка на 15.01. Имам мейл,че артикулите са пристигнали и че сумата ще бъде възстановена на 31.01. В приложението пише,че сумата е възстановена,пари обаче няма.......

# 23
  • Мнения: 68 710
Объркали са ми цвета на вълнената шапка. Вместо бежово - цвят, който ми ходи и който обожавам за дрехи , са ми пратели омразния цвят пурпурно лилаво..бляк Simple Smile
Полата също дойде, довечера ще я меря.
За шапката се чудя - топла е и готина, но тоя цвяяяяяяятттт...за жалост бежовото е изчерпано, все пак ще я дебна и ще им пиша да пратят код, с който евентуално да поръчам отново бежовката....

# 24
  • Мнения: 2 496
Аз да Ви следя 😁 Още съм наказана и нямам отговор. Вече 2 седмици, какво толкова го мислят не знам.

# 25
  • Мнения: 20 173
Тета, покажи шапката, аз съм точно обратното, пурпурно лилаво обожавам , бежово и кафяво не искам и да виждам 😎

# 26
  • Мнения: 859
И аз нямам върнати суми,нямам и дати в приложението,нооо вече имам наложен платеж пак.😀

# 27
  • Мнения: 68 710
Тета, покажи шапката, аз съм точно обратното, пурпурно лилаво обожавам , бежово и кафяво не искам и да виждам 😎

Ами снех я Stuck Out Tongue Winking Eye / Чичо Манчо, снех те..помните ли го.../..но мислех че нямам мобилен нет, но то днес първо число, може да имам вече...ще я кача после. Ми убито лилавКо ...Stuck Out Tongue Closed Eyes


# 28
  • Мнения: 1 177
Аз получих тези панталонки, супер са, идеална изработка, поръчах още 1 цвят. Уголемени са, поръчах номер надолу и са чудни. Блокира ми линка, слагам снимка.

Кая марка са?

# 29
  • София
  • Мнения: 641
Аз вчера получих имейл от АЮ, че няма да си получа пратките без статус, поради логистични причини. Ядосах си (чакам там чанта и раница Десигуал) и едно яке от 04.01.
А днес, изненада. Представете се, получих известие от Еконт със сума за плащане равна на всички "изгубени" пратки. Чакам и ще видим какво в крайна сметка ще дойде.

Общи условия

Активация на акаунт