Пазаруване от about you - тема 26 (февруари)

  • 69 693
  • 1 082
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 191
mamaivy, ....... в събота анулирах полет на турска авиокомпания и във вторник парите бяха по сметката ми.

Точно за това говорим!

Вероятно са много натоварени и затова има забавяне,за което и предупреждават по принцип. Просто не е ок да има такъв надпис,а пари да няма.

Това не зависи от тях. Те са извършили превода /съдейки по всички други сайтове маркиращи по подобен начин/.


 Можеше просто да добавят очаквайте сумата до пет работни дни. Както и да е. Ще дойдат.

И това са добавили : "Връщането на сумата се очаква на.....", въпреки, че те са си свършили работата
Търпение до съответната дата, че даже и един работен ден след това.

Последна редакция: пт, 02 фев 2024, 08:31 от •mimoza•

# 61
  • София
  • Мнения: 2 075
И аз като си превеждам пари от пейпал към моята банка уж instant, т.е трябва веднага да си видя парите в сметката, но не  - чакам 2-5-7 дни, колкото дойде.

# 62
  • Мнения: 2 316
Аз също чакам пари по 4 върнати поръчки.
Не го мисля все още. Най - дългото чакане на пари от АЮ ми е два месеца, дори код за компенсация не ми дадоха тогава.
Но от тях са ми едни от най- хубавите модни попадения. Иначе досега да съм ги отписала с това тромаво обработване на връщанията и превеждането на парите!

Вчера сутринта върнах по куриер една тениска от ФД, следобед парите ми бяха по сметката!

# 63
  • Мнения: 863
mamaivi, ....... в събота анулирах полет на турска авиокомпания и във вторник парите бяха по сметката ми.

Точно за това говорим!

Вероятно са много натоварени и затова има забавяне,за което и предупреждават по принцип. Просто не е ок да има такъв надпис,а пари да няма.

Това не зависи от тях. Те са извършили превода /съдейки по всички други сайтове маркиращи по подобен начин/.


 Можеше просто да добавят очаквайте сумата до пет работни дни. Както и да е. Ще дойдат.

И това са добавили : "Връщането на сумата се очаква на.....", въпреки, че те са си свършили работата
Търпение до съответната дата, че даже и един работен ден след това.
Всичко написано ми е ясно. Не пазарувам само от About you.
 При мен обаче надпис кога да очаквам сумата липсва.Снимах цялата видима информация.😀 Ясно е,че когато дойде.
По- хубавото е,че отново имам наложен платеж .

# 64
  • Мнения: 755
Днес очаквах намаления, но уви. Получих съобщение за изчезналата ми поръчка...само дето сега има код и якето е доста по-намалено, но няма размери Grinning . А по темата с възстановяването на суми - с АУ имах само един път проблем и то защото продуктът не беше стигнал до тях, но с Модиво какви скандали си вдигаме последните дни, чак до заплахи с КЗП стигнах..всичко налично, няма проблем, ама няма кой да им обработи връщанията....

# 65
  • Мнения: 988
Струва ми се че няма да има пари, нито днес , нито утре и че в понеделник ще се развъним всички. Започва се ходенето по мъките.
Още миналата седмица ми направи впечатление, че има проблем и звъннах. Вместо да си проверят нещата, ме отпратиха със стандарта за 14то дена. Не пазарувам от тях от вчера и определено забелязах, че става нещо. Защо чакат до край, на вместо да обърнат внимание, когато някой им алармира от време... даже не си направиха труда да ме проверят, а побърза да ме отпрати със стандартните си глупости.
При мен 14 дни минаха.. пак нищо

# 66
  • Мнения: 69 067
Аз ще връщам шапката, не толкова заради цвета, а защото ми изхвърча от главата, като мръдна с глава. Малка ми е..хс/с...компромис за тая цена не ми се прави нещо....

Полата остава, с ластик е, на сайна не разбрах дали има цип, но няма. Малко под капачките ми идва, не ми стои зле...с тонки ще я нося .
Виж този продукт в ABOUT YOU:

https://m.aboutyou.bg/p/about-you/pola-gwen-12442140?utm_medium= … _campaign=product

Смъкни приложението сега:

https://app.adjust.com/hdfs9w4?deep_link=appaboutyou://p/about-y … ola-gwen-12442140

# 67
  • София
  • Мнения: 646
Да кажа, че получих всички без статус поръчки. Много разговори, имейли пуснах няколко. Вчера казаха няма да ги получите, днес са налице. Наистина може проблемът да е бил в Еконт, защото гледам пратката от 04.01 си пише на етикета 04.01. Откъде се появиха, не е ясно.
https://m.aboutyou.bg/p/gipsy/prehodno-yake-liah-9239997?utm_med … _campaign=product
Това яке е хубаво, пише ххл, но си е хл. Хубаво на живо, плътна кожа, закачлива подплата.
https://m.aboutyou.bg/p/freaky-nation/prehodno-yake-bea-10578541 … _campaign=product
Това яке е тънко, много мека кожа с тънка памучна подплата, малко по-тъмно отколкото на снимката. Хареса ми, цената с код беше 116 лв. Умалено е.
Другите неща чанта и раница от кампанията на Десигуал.

Последна редакция: чт, 01 фев 2024, 21:28 от gatanegra

# 68
  • Мнения: 69 067
Каква е подплатата на Джипси..не съм имала, на сайта не е показана, а втори пост чета за тяхна подплата....та може ли фото да се просветим и ние Blush

# 69
  • София
  • Мнения: 646
Каква е подплатата на Джипси..не съм имала, на сайта не е показана, а втори пост чета за тяхна подплата....та може ли фото да се просветим и ние Blush
Утре, че го оставих в офиса.

# 70
  • Мнения: 988
Част от подплатите и на Gipsy и на FN са шарени, цветя, сладоледи, колела. Като цяло за мен е проблем, че са контрастни като цвят с кожата при поддръжка.
....Якетата за еднократна:
Стои добре..многоо леко лъскаво..но не е тип гланц, а сатен, перлено по скоро. С обърната яка стои като сако. По моите критерии кожите не са плътни, но за овча е ок.
Умалено, но аз поръчах по- голям номер. Ок ми е, ще го нося и пера в пералня. Ако се прецака повече няма да купвам gipsy или freaky nation и това е
Виж този продукт в ABOUT YOU:

https://m.aboutyou.bg/p/freaky-nation/prehodno-yake-evi-10099797 … _campaign=product

Панталонките, на 19лв ги взех, по рано линка ми забиваше. Топ са, доста повече ще издържат от якето Simple Smile
Виж този продукт в ABOUT YOU:

https://m.aboutyou.bg/p/urban-classics/kargo-pantalon-9198173?ut … _campaign=product

Последна редакция: чт, 01 фев 2024, 22:33 от BrightT

# 71
  • Мнения: 370
При една от доставките ми,куриера каза,че имат много пратки. В разпределителен център имало на изчакване 3 палета от Абаут Ю. Всяко пале било по 1000 пратки. Не смогвали да ги обработят и за това понякога се бавели.

# 72
  • Мнения: 1 766
Оф чакам още от обърканите ми върнати пратки пари, няма никой…
Върнах още 4 и въобще не ми се мисли до кога ще чакам.

За капак взех един колан и чак се виждам , че вместо 80 са ми пратили размер 95… два пъти се завивам

Виж този продукт в ABOUT YOU:

https://m.aboutyou.bg/p/about-you/kolan-franka-12410337?utm_medi … _campaign=product

Ако някой го дебне, да свирка, 12 лв го взех, естествена кожа

# 73
  • Мнения: 988
Оф, той и не се скъсява от към катарамата, лошо.

# 74
  • Мнения: 417
Аз днес генерирах документи за връщане от моя профил на една пратка, нося в Еконт и какво се случва: казват ми друго име (различно собствено име, еднаква фамилия)и различен телефонен номер(служителките ме познават и ми обърнаха внимание). Влизам после в профила ми - там в данните стои друг съвсем различен номер от моя и от този на генерираната товарителница в профила. Съвсем се учудих, как е възможно това?! Иначе пратките си ги получавам, дано няма проблем с връщането.

Общи условия

Активация на акаунт