Отговори
# 165
  • Мнения: 37
Да, аз определено се нуждая от подсилване този сезон.
Прекарахме грип всички вкъщи и сме с компрометирана имунна система,
интересуват ме всички продукти, които допринасят за подсилване на дихателната система.

# 166
  • Мнения: 416
Включете се в играта и спечелете!

Смятате ли, че вие или детето ви имате слаба имунна система? Колко често се случва да боледувате през студените зимни месеци и какви мерки взимате, за да предотвратите настинки и грип?
От коя категория продукти от сайта на Мирта Медикус се интересувате?

Определено смятам, че всички сме със слаб имунитет, никой вирус не ни подминава.
Почти всеки месец сме болни, обикновено идва от детската градина първо децата се разболяват после всички останали в семейството.
За нас би бил подходящ продукт, който да усили имунитета на децата.

# 167
  • Elhovo
  • Мнения: 361
Малкото ми дете боледува често, започва със хрема,завършва с антибиотик...и то не само през студените месеци,а и през лятото. Пробвала съм мисля достатъчно добавки и имуностимуланти- полза не съм видяла.......

# 168
  • Мнения: 616
Смятате ли, че вие или детето ви имате слаба имунна система?
Да, за съжаление смятам, че в момента както аз, така и дъщеря ми сме със слаба имунна система.

Колко често се случва да боледувате през студените зимни месеци и какви мерки взимате, за да предотвратите настинки и грип?
През зимните месеци боледуваме поне 3 пъти (почти всеки месец). За да предотвратим настинките и гриповете , освен повече пресни плодове и зеленчуци, давам мултивитамини и противовирусни препарати.

От коя категория продукти от сайта на Мирта Медикус се интересувате?
Всички продукти на Мирта Медикус представляват интерес за мен, но най-вече се интересувам от категория "Имунитет и тонус".

# 169
  • Мнения: 236
Определено в семейството се нудаем от продукти подсилващи имунитета.
През зимните месеци боледуваме често. Мерките, които взимаме са : прием на мултивитамини, чай с мед и повече сезонни плодове.
Всички продукти на Мирта Медикус представляват интерес за мен.

# 170
  • Мнения: 124
Боледуваме около 3,4 пъти зимния сезон. Пием витамини - Вит, Ц, Д и Цинк. Давам сироп от черен бъз на детето. Интересуват ме всички продукти.

# 171
  • Мнения: 479
Боледуваме 3 пъти зимния сезон. В аптечката винаги има витамин ц, д, различни мултивитамини за имунитета. Изпилзвали сме на Мирта Медикус някои продукти

# 172
  • Мнения: 1 072
Децата ми са вече големи и с добър имунитет, но аз след тежко боледуване и съответно лечение, съм с доста слаб и  често имам проблеми. Опитвам с природни средства да го стабилизирам, но явно не успявам. Проявявам интерес към продуктите на Мирта Медикус и бих пробвала повечето от тях.

# 173
  • Някъде там
  • Мнения: 16 233
В момента да, имам нужда от подсилване на имунитета. С хроничен бронхит съм и често имам проблеми с дишането.
Ще ми е интересно да пробвам продуктите ви.

# 174
  • Мнения: 605
Да нуждая се от подсилване на имунитета, тъй като наскоро бях с корона вирус.

# 175
  • Мнения: 1 202
Детето ми боледува доста често през зимния сезон. Трябва да приема нещо да имунитет, за да може по-рядко да хваща вирусите от детската градина, много често ги хващам и аз . Интересувам се от продукти, които могат да се ползват от цялото семейство, за да се предпазваме от вируси и настинки.

# 176
  • Мнения: 4 056
От продуктите познаваме и ползваме Иновирон капсули за цялото семейство.
Мисля, че този продукт се пояеи в разгара на ковид пандемията и оттогава гледаме да го имаме у дома.

# 177
  • Мнения: 2 619
Смятате ли, че вие или детето ви имате слаба имунна система? Колко често се случва да боледувате през студените зимни месеци и какви мерки взимате, за да предотвратите насти

О,да. Детето ми е във втори клас и постоянно боледува смятам, че имунитета му е сринат и съм в търсене на супер продукта. Аз обикновено винаги след като се разболее той, се накапан и аз. Всеки месец е болен, като по график, не пропуска. Каквото чуя добро от майки и приятелки давам, но явно не съм открила точният продукт. Интересувам се най-вече от продукти, които могат да се използват от цялото семейство и да ни предпазя от вируси и настинки.

# 178
  • Мнения: 5 255
Откакто родих първото си дете, моят имунитет рязко спадна. Сега няма вирусче, което те да донесат вкъщи и аз да не се разболея с тях. Ама при 3 деца не мога да очакам друго, така че всичко от вашите продукти в определен момент би ни помогнало.

# 179
  • София
  • Мнения: 3 105
Смятате ли, че вие или детето ви имате слаба имунна система? Колко често се случва да боледувате през студените зимни месеци и какви мерки взимате, за да предотвратите настинки и грип?
От коя категория продукти от сайта на Мирта Медикус се интересувате?

Не смятам, че е често, но е на периоди. Случва се, за съжаление. Взимаме имуностимулиращи продукти и витамини. ❤️🍀 Интересувам се от Мирта Медикус кидс.

Общи условия

Активация на акаунт