Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Февруарска вещерска и спортна

  • 74 866
  • 2 360
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 326
Познайте кой за втори път тази седмица счупи дистанционното 😬.Ама така го счупи този път,че почти се разполови 🙄.Не знам,скачаше си "мирно и кротко" от дивана на пода,и баща му се развика повече от обикновено.Грам не се чувства виновен,даже пее с цяло гърло "Петко льо" 🤦🏻‍♀️
И верно грипна.Стига бе,тъкмо мислих другата седмица да го пращам на градина,че едвам се търпи вече 🙄

# 76
  • Мнения: 2 074
Мерси, Кайсия. Може и да не е баш драма. За моя изненада много ми хареса "Отвъд", а аз не харесвам уж такива. Така че и аз не знам какъв търся. Да е много интересен.😁 Този "Истински детектив" нещо не ме кефи, гледала съм мамо от първи сезон. Освен ако сега е нещо различно...
Къде ваканция, Ренко? Аз се надявах за цяла България да решат.

# 77
  • Мнения: 10 932
Ох, Ренко, не е за харесване, но така добре да знам за какво говориш Hug

# 78
  • Мнения: 6 326
Няколко общини са обявили,за 6 и 7 включително.Одеве в новините го мернах,не слушах задълбочено.А 5 е междусрочната ваканция.И,абе, ваканции да има.Но наблегнаха,че ще е ваканция,без онлайн обучение.
Поправям се.Само за община Пловдив било,нас не ни засяга 🥳.Значи,то на новинарите им е малко като де компютри,там и компоти 🙄

# 79
  • Мнения: 8 004
И мен "Детективът" не ме кефи особено. В края на трети сезон съм, ами една серия 4 дена я гледам. Disappointed  И аз съм в издирване на продукция, която да ме залепи за телевизора.
Ще почвам да повтарям любими май- май.

Тази вечер с ММ ще сме сами- децата излизат с приятели. Ще използвам възможността да НЕ готвя (хем има бая неща за дояждане, че и една супа спретнах днес, освен макароните на фурна) и ще си пуснем "Всичко е любов". Heart Eyes

Ренко, вкъщи има един майстор по чупене на дистанционни. Аз... пък дори не скачам леко и лежерно, даже и не пея. Grinning

Последна редакция: сб, 03 фев 2024, 19:05 от TuЛи

# 80
  • Мнения: 7 370
И ниЙ ли ваканция? Четох за още една община в пловдивско, те даже и 8-ми. Ма за нас не видях.
Шефчето май е във фаза. Съчувствам, Ренко.

Последно в HBO изглеждах "Златната епоха" и "Белият лотос". Преди време ми беше харесал "Мер от Ийсттаун". Снощи подхванах "Градинари", но ми е странен. Отбелязала съм си за гледане "Битката в Долината на сълзите", "Стълбището", "Славяни".

У нас за вечеря рибка и салата от кореноплодни с винце. Тази седмица уж не беше чак такава лудница, но ми е уморено и се радвам на предстоящите почивни дни. Ще работя, но поне телефонът и имейлът ще мълчат.

# 81
  • София
  • Мнения: 5 898
Добър вечер.

# 82
  • Мнения: 6 326
Поправих се, Бърд.Обаче онез убавци от телевизора,очертали цяла пловдивска област,и нея казват,че е в грипна.Па то, община бре,об-щи-на!
Сирос,кво стана с хляба?От следобед чакам отчет.

# 83
  • Мнения: 6 735
По НВО препоръчвам Туристът с Джейми Дорнън, за 2 дни изгледах 2-та сезона.

# 84
  • Мнения: 12 236
Разцъках сайта на Мливо и видях, че освен в Лекси се предлага и в един квартален магазин, та утре ще намина от там. Без това съм останала само с един пакет брашно в шкафа, а това е нещото дето върви по много у дома, покрай хлебопекарната.

Имах отвратителна седмица, чувствам се изцедена, като лимонче и още малко и ще се ориентирам към покоите. Надявам се утре да не се оцъкля по никое време, а да се наспя кат хората.

Хубава вечер, Прекрасни! ♥️

# 85
  • Мнения: 9 062
Гледам волейбол, ядосвам се с нашите.
Синеочка е слънце!
Ренкич, фен съм на Шефа!
  Правих моркови по Ирина Тенчева, мъжете ги одобриха.И пълних пиле с хляб и чесън.
 
  Пъ

# 86
  • Мнения: 8 004
Последно в HBO изглеждах "Златната епоха" и "Белият лотос". Преди време ми беше харесал "Мер от Ийсттаун". Снощи подхванах "Градинари", но ми е странен. Отбелязала съм си за гледане "Битката в Долината на сълзите", "Стълбището", "Славяни".

Тези два съм ги гледала, "Мер" ми хареса доста.
Другите си ги записвам.

По НВО препоръчвам Туристът с Джейми Дорнън, за 2 дни изгледах 2-та сезона.

Аз само първия сезон започнах, до втора серия стигнах, но прекъснах и после забравих за него. Мерси, че ме подсети!!!

Все забравям горещо да препоръчам The Fall, както и Homeland.

И да напомня за Fauda. И преди съм го препоръчвала, сега пък е още по- актуален. Даже гледах, че и в Бг по някой от каналите го даваха.

ПП. Утре ще прегледам споделените рецепти за палачинки и в неделя ще се вихря!

# 87
  • Мнения: 7 370
И да напомня за Fauda. И преди съм го препоръчвала, сега пък е още по- актуален. Даже гледах, че и в Бг по някой от каналите го даваха.
На Fauda все му се каня, преди няколко години ми го беше препоръчал приятел, на който се доверявам за филми, книги и музика, но все не му идва ред. Изрично и специално заръча да се гледа със субтитри.
"Битката в Долината на сълзите" е на подобна тематика, за войната Йом Кипур.
Сещам сега и за "Пороците на Токио". Бях го загледала преди време, но го зарязах. Гледам, че има и втори сезон.

# 88
  • Мнения: 9 062
Мачът се завърза.В нас сме на два лагера,много викане,много емоции.Отдавна не бях гледала така емоционално волейбол.

# 89
  • София
  • Мнения: 10 423
И аз го гледам, от миналия гейм. Ти от кой лагер си?

Общи условия

Активация на акаунт