Каква съдомиялна ???

  • 11 355
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 480
Аз си купих Беко от Технополис, изцяло за вграждане. 45см. за 10 комплекта, ел.дисплей, 8 температури, 10 програми, половин зареждане, изплакване, индикатори за сол и гланц, отложен старт. Нормално я пускам през ден и съм страшно  доволна. Ползвам всяка от екстрите, а аз държах да ги има. Беко и Вирпуул ги правят в един завод в Турция и на моята всичките книжки и документи са на Вирпуул. Цената и беше 680лв.

# 16
  • в центъра
  • Мнения: 445
Като гледам, че живееш в София може и да не ти потрябват индикатори за сол и гланц (ако си решила да спестиш от това), тъй като водата е мека и сол може и въобще да не слагаш, а гланца просто ще го следиш. По-рано имах Morris без индикатори и не съм усетила особемо липсата им. Ако ползваш таблетки пък всичко ти е вътре и нямаш проблем, но по мое излизат много по-скъпи от препарат. Лично аз ти препоръчвам ако имаш възможност да инвестираш в по-скъпа машина, изплаща се. А не както бях писала в една друга тема, като Morris -някаква никому неизвестна гръцка фирма, която в един момент се отказва от БГ-пазара и вече не се внасят резервни части  #Cussing out Аз избрах Bosch, защото са едни от малкото, които имат все още производство в Германия.

# 17
  • Мнения: 1 167
Аз имам уърлпул вградена, 45 см. пускам я през 2 дена, ползвам таблетки и съм доволна. Купих си и препарат за почистване на съдомиялни, който не го ползвам, защото след всяко пускане на машината тя светва.

# 18
  • Мнения: 8 917
От вчера съм с тази и се надявам след време да се изкажа с добри отзиви Mr. Green
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09014669

# 19
  • София
  • Мнения: 615
А марка консумативи ползвате?Дайте да разнищим темата от..........-до..........! Joy

# 20
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
А марка консумативи ползвате?Дайте да разнищим темата от..........-до..........! Joy

Somat, Calgonit, общо взето редувам, преди няколко дни пазарувахме в Метро и си взех някакъв промо пакет на Somat - таблетки 3 в 1, сол и гланц, досега ползвах само таблетки и не че не съм била доволна, ма реших да пробвам, незнам дали от гланца или от солта или от двете едновременно, но всичката посуда скърцаше, просто супер!

# 21
Искам да знам увеличава ли се много консумацията на вода, напр. аз плащам за 1м около 10куб и имали по евтини таблетки на Била са 0.6лв

# 22
  • София
  • Мнения: 276
Ето такава е моята http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=682147&cat=68&f=3656. Доволна съм и не съжалявам, че е 60 см. За ден и половина я пълня, а сме само трима вкъщи Simple Smile.

# 23
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Моята също я пълня за ден и половина, понякога всеки ден. На месец имам около 18-22 миялни и 20-24 перални и плащам 10 куб вода. Не се увеличава, а анамаля.Преди миялната плащах по 13-14 куб. На ръкам ного повече вода е необходимо, за да се изплакнат добре съдовете от веро.
Ползвам само Calgonit и Clean от Кауфланд. Peace

# 24
  • Мнения: 1 983
Преди около 1 месец си купихме Беко, 45 см от технополис, доволна съм, направо си е рахат, особено както и нямаме налягане на топлата вода в кухнята, супер е Laughing
В началото ползвах таблетки сомат, 5 в 1, но от 2 седмици съм с препарат за миене Калгонит, сол сомат и гланц, май пак сомат, има огроооооомна разлика, някакси като ги вадя и миришат много хубаво. Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 1 444
Това е единственият уред в дома ми, който не е Горение.Много дълго проучвах, бившият ми съпруг беше управител на верига магазини за бяла и черна техника, собственост на близък приятел и ме посъветваха в крайна сметка и мисля, че не сбърках.Двоумях се между един иноксов Индезит и Аристон, но надделя Аристона, определено има повече екстри, единодушно спецовете го препоръчаха.Освен това взех модел, който е по-тесен от другите, но със същият обем.Както готварската ми печка, просто е по-тясна, иначе еднакъв обем има.Много съм доволна, втора година я имам, като я взех беше последният модел, има голяма вместимост, 6 програми, таймер и да я програмираш колко часа да работи и нещо др.което така и не ползвам и не помня, измива чудесно, никакви забележки нямам.Аз също я пускам на нощна тарифа, не зная дали има смисъл, но сигурно, все пак я пускам ежедневно.Модела на моята е ARISTON- LS 245 Мисля, че няма да сбъркаш, чувала съм от много места, че е добър избор.Не препоръчвт малките, не измивали добре и т.н., малко съдове събират, а повярвай има огромно значение.Моята хем е с най-голямата вместимост за битови цели и все не ми достига място за нещо, все пак 4-членно семейство, чинии, по няколко чаши всеки ползва и зарязва и се събират доста съдове на ден.За препарат ти препоръчвам на SOMAT в туба от 2,5 кг. със сода ефект и петте компоента, страшно добре измива, икономичен е, дозираш спрямо количеството съдове и цената е направо приказна.

# 26
  • София
  • Мнения: 384
Понеже и на нас ни предстои купуване на миялна,интересувам се в средните модели побират ли се нормално големи тави и тенджери?
На нас проблема ни е мястото и все още не съм решила каква миялна да си вземем.
Държа да не мия големите посъда на ръка.Това ми е най-омразното.Помагайте ,докато мъжът ми не се е отказал.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 181
Ние сме 2 човека и детето.С голяма миялна съм и си я пълня всеки ден или през ден.

# 28
  • в центъра
  • Мнения: 445
Понеже и на нас ни предстои купуване на миялна,интересувам се в средните модели побират ли се нормално големи тави и тенджери?
На нас проблема ни е мястото и все още не съм решила каква миялна да си вземем.
Държа да не мия големите посъда на ръка.Това ми е най-омразното.Помагайте ,докато мъжът ми не се е отказал.

Аз имам "средна" на Bosch. Вътрешните й размери са около 39/45 см (ширина/дълбочина - доколкото успях да ги премеря). Незнам колко са ти големи тавите и тенджерите. Аз не ползвам огромни тави, но тенджерата ми под налягане напр. е големичка и нямам проблем.  Laughing

# 29
  • Мнения: 279
Нашата е Ariston.От начало бях с резерви.Добре,че мъжът ми  ме завлече едва ли не насила да я купим.Сега съм много доволна.Моята е от 45см.Пускам я веднъж дневно и това не се е отразило по никакъв начин на сметките за водата и тока.Даже напротив-сега плащаме много по-малко топла вода,а като се има предвид,че цената за нашата абонатна е около 12лв. за 1куб.м...От препаратите най съм-доволна oт Somat 5в1 и Calgonit.Лично аз ползвам само таблетки и от време на време добавям сол и гланц.

Общи условия

Активация на акаунт