Възможно ли е да не разберете...............

  • 3 566
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз разбрах в третия месец, но чак в осмия... #Crazy Не мога да си го обясня по никакъв начин.

# 16
  • Русе
  • Мнения: 2 354
айде стига бе!!! аз не вярвам!  #Crazy тя даже е в деветия, не в осмия!!! Горкия й съпруг!!!

# 17
  • Мнения: 9 050
На мен друго ми е интересно. А девер ти как не е разбрал до сега, че приятелката му е бременна?

# 18
  • София
  • Мнения: 6 011
айде стига бе!!! аз не вярвам!  #Crazy тя даже е в деветия, не в осмия!!! Горкия й съпруг!!!
newsm10

# 19
  • Мнения: 5 026
Малко странно и нереално ми се вижда  Thinking

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Определено не ми се вижда нормално... Naughty

Ами тя да беше му звъннала от родилното, че току що е разбрала... Wink

# 22
  • Мнения: 27 524
Иначе да, виждала съм няколко такива случаи от различни възрасти- усещат се чак като тръгнат да раждат, но са били все необразовани жени или с психически отклонения.

Това изчерпва всичко по темата.  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 423
Изобщо не ми се вярва,или говорим за пълно невежество и немарливост към себе си NaughtyТа това бебе нали мърда,обръща се,дори да изключим промените в тялото,които дори да са малки все пак ги има.
Напълно подкрепям  Peace
Супер нереално

# 24
  • София
  • Мнения: 2 227
Не вярвам да не е разбрала цели 8 месеца, явно проблема е друг.... Laughing

# 25
  • Мнения: 683
Ама пък чак осем месеца, че и повече.....  ooooh! Не ми се струва много нормално.
И на мене. Ама никак!

# 26
  • Мнения: 2 577
Определено не ми се вижда нормално... Naughty

Ами тя да беше му звъннала от родилното, че току що е разбрала... Wink
  Peace
мдаааа
така щеше да е най-добре
Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 742
 #Shocked Не ми се вярва да е разбрала чак сега:thinking:

# 28
  • Мнения: 1 273
 Shocked Shocked Shocked Много странно.Просто ми е трудно да повярвам, че такова нещо се случва във времето, което живеем. И още нещо -това бебе не мърда ли? Моя юнак от 7 месец скачаше като луд и ми местеше корема както си иска-- това с газове ли се обяснява Shocked?

# 29
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
Божкеееее fight направо съм в потрес.Имам приятерка коята в края на 6-тия се е усетила.Тя е доста пълничка по принцип.
Често обаче да си кажа -ми не ми се вярва като гледам как рита това чедо от 5-тия айде повече в 6-тия ми осмия неща да си представям.Толкова ли пък няма да усетиш Sick

Общи условия

Активация на акаунт