Възможно ли е да не разберете...............

  • 3 572
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 942
Абсурдно е.Ако все пак е истина,бих го отдала на ниска култура и пълно невежество по отношение на собственото здраве.
PeaceНа мен ми се струва невъзможно,ама.............

# 46
  • Мнения: 3 537
И аз не вярвам Shocked Айде  до 4-5 -тия месец може да не се разбере, възможно е ,ама по-късен месец, ми то това бебе се движи почти постоянно все пак.Айде има и по-кротки бебета,ама чак пък толкова  Stop

# 47
  • Мнения: 160
според мен това е пълно невежество и липса на усещане на собственото си тяло.звучи ми просто абсурдно една средно грамотна жена да не усети до 8 месец,че е бременна.ами те дори животните разбират.е не говорим за случаите на възрастни жени или много пълни,но и в тези случаи ми се вижда съмнително.ами движенията на бебо,коластрата,която при повечето жени протича преди раждането.дори и цветна бременност да е ,,цикълът,,не е същия.
мога да кажа само едно-фрапиращо е Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 510
Малко като виц ми звучи, ама знае ли човек, може и така да е. Вече малко неща могат да ме учудат.

# 49
  • Мнения: 252
И аз не мога да повярвам,че не е знаела ,че е бременна newsm78 Това е невъзможно.

# 50
  • Мнения: 150
И аз не мога да повярвам. Нали първите месеци ти се гади, после бебето започва да мърда, после да рита и да се обръща. Мен Мартин ме побъркваше от ритане, а вечер в 23,00 ч. почти всеки ден започваше да хълца. А Алекси си имаше едно "любимо" ребро и само него си го целеше, та дълго след като родих си ме приболяваше. Така че най-малкото мърдането на бебето трябва да те накара да се замислиш. newsm78

# 51
  • Мнения: 204
Имах един колега, който не беше разбрал, че жена му е бременна до 8-мия месец..., но самата жена да не разбере... На мен целият корем още от шестия месец ми се мести от ритници и мърдане, а в осмия да не говорим. И въпреки че напълнях 12 кг коремът ми  е доста голям, пък си и тежи.... newsm78

# 52
  • Мнения: 11 607
И все пак девер ти как реагира.......

# 53
  • Мнения: 7 640
За мен е абсурдно една нормална жена да не разбере толкова време, че е бременна. Колкото и да е пълна, не само тялото се променя, ами то бебето направо си рита, все пак е 8- ми месец. Има и ред други промени в организма. Цветната бременност също не е извинение, защото тя се различава от нормалния цикъл и не може да бъде объркана.
Иначе да, виждала съм няколко такива случаи от различни възрасти- усещат се чак като тръгнат да раждат, но са били все необразовани жени или с психически отклонения.

точно казано

# 54
  • Мнения: 476
Луда работа! Спомням си преди година или 2 беше, писаха даже по вестниците и по тв съобщиха, за тийнейджърка, която отишла на дискотека и получила силни болки. Приятелите й я закарали в болницата и там сладураната разбрала не само, че е бременна, но и че раждането е започнало. Много се коментираше този случай, но явно е възможно. Никой около нея не се е усъмнил, че е бременна, нито пък тя. Как стават тия фокуси - незнам! Явно и природата си прави шеги понякога....

# 55
  • Мнения: 2 173
Някои жени хитруват и не казват на приятелите си/мъжете си, че са бремени, за да не ги накарат да абортират - най-вече когато не вярват в човека до себе си и искат да го вържат с бебе - за това крият до към 4-тия/5-тия месец. Но до 8-мия месец ми се струва абсурдно. Най-малко девер ти трябваше да разбере.

# 56
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ай стига бе................

# 57
  • Мнения: 164
Всичко е възможно, но по-скоро се касае за невежество! Naughty

# 58
  • Мнения: 4 451
Аз пък имах съученичка, която забременя от женен мъж. Решило момичето да задържи бебето или късно се е усетила, незная. Но решила да не казва на никой, а живееше с родителите си, които така и не разбраха цели 9 месеца, че дъщеря им е бременна. Тя винаги си е била пълничка и корем не се забелязваше. Няма да забравя, беше едно лято. Всички тийнейджъри сме се събрали навън и играем карти. Тя игра с нас до късно. През нощта я хващат страшни болки (тя чудесно знае от какво), родителите и съответно се шашват от всякъде и викат бърза помощ. Вече в болницата те разбират, че дъщеря им ражда Shocked. Как са се почувствали, милите, незная. А тя имала изграден план. Мислила няколко дни преди термина да замине някъде на почивка (уж) и да роди без никой да разбере. После да остави детенцето за осиновяване и да си се прибере у дома все едно нищо не се е случило. Да, но раждането започва малко по-рано. Тя като си видяла бебчето, веднага се отказала от идеята си и си го прибраха у дома. Да и е жива и здрава Билянка, вече е в 4-ти клас. Майка и си я отгледа сама, е, с помощта на родителите си. А през това лято тя се омъжи и сега си има бебче. Grinning

# 59
  • Мнения: 6 461
Мисля,че е невъзможно една жена да не разбере ЗА СЕБЕ СИ ,че е бременна Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт