Възможно ли е да не разберете...............

  • 3 586
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 379
И на мен са ми разказвали за такъв случай.
Но става дума за семейство, които живеят на село и, дето вика Lady Marmalade, малко или много са по-необразовани хора.
Жената - здрава българка и съответно не забелязва да пълнее много, много или пък не й пука.
Не знам как си е обяснявала липсата на менструация newsm78
Обаче в шести-седми месец явно вече е получила някакви по-странни усещания, след като отиват с мъжа й при селския ветеринар Laughing Той я прегледал и й казал, че май става нещо много сериозно, може би има тумор на стомаха Shocked
Притеснени, семейството отиват в София - градо големо. Там преглеждат жената и знаменитата реплика на доктора била: "Ми да, той този тумор след малко ще излезе на бял свят и ще проходи!" Joy

# 31
  • Мнения: 990
 Shocked  Sick Гинеколозите са затова ,да се ходи на преглед при тях.
 ooooh! ooooh! ooooh!

# 32
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
И на мен ми се вижда странно, но наскоро имаше случай в нашия град- жена 120 кг не знае ,че е бременна, отива с болки в стомаха и ражда. Странно ми е, но при по-дебели хора и нередовен цикъл- може и да е вярно. Но ако си е слабичко момичето, не е възможно да не знае до осми месец.

# 33
  • Мнения: 1 243
Една моя позната също разбра че е бременна чак в 8-мия месец ,ходи на доктор и и казали че имало нещо на стомаха и затова не и бил идвал цикъла и тя решила да отидена в 8-мия месец на гинеколог и се указало че била бременна чак не ми се вярва на такова нещо да ти расте корема и да не разбере че е бременна изглежда като на някой филм Joy

# 34
  • Мнения: 2 818
За корема както и да е... има жени, на които изобщо не им личи до 7-8-9 месец... за липсата на менструация... айде, може да е била с много нередовна... Но ритничетата на бебето според мен няма как да се сбъркат, особено след 7 месец ooooh!

# 35
  • Мнения: 11 607
За корема както и да е... има жени, на които изобщо не им личи до 7-8-9 месец... за липсата на менструация... айде, може да е била с много нередовна... Но ритничетата на бебето според мен няма как да се сбъркат, особено след 7 месец ooooh!

 Peace Peace

За мен проблема е друг в този случай, въпреки,че все пак има някаква вероятност все пак да е истина! Но наистина както попита една мама преди - къде е бил девер ти през цялото време, той не е ли усетил нещо все пак??? Колкото единия, толкова и другия трябва да се замислят върху ситуацията..... Дано се роди живо и здраво детенце!

# 36
  • Мнения: 817
Иначе да, виждала съм няколко такива случаи от различни възрасти- усещат се чак като тръгнат да раждат, но са били все необразовани жени или с психически отклонения.

Това изчерпва всичко по темата.  Peace
newsm10

# 37
  • Мнения: 8 505
Абсурдно е.Ако все пак е истина,бих го отдала на ниска култура и пълно невежество по отношение на собственото здраве.

# 38
  • Мнения: 2 040
За мен е абсурдно, една жена да не разбере че е бременна, но в нашия блок има такъв случай .. Отишли със съпруга й на ресторант и както си яли я прерязал корема, закарал я веднага в болницата и тя родила ... Тази история ми е разказвана от свекърва ми, а жената й е била колежка от работата ... Може би се е дължало на факта, че жената е доста пълничка, знам ли ..

# 39
  • Мнения: 173
Абсурдно е.Ако все пак е истина,бих го отдала на ниска култура и пълно невежество по отношение на собственото здраве.

 Peace

# 40
  • Мнения: 4 546
За корема както и да е... има жени, на които изобщо не им личи до 7-8-9 месец... за липсата на менструация... айде, може да е била с много нередовна... Но ритничетата на бебето според мен няма как да се сбъркат, особено след 7 месец ooooh!
баба ми едно време така разбирала, че е бременна- когато бебето започнело да раздава ритници. ама това все пак е било едно време и явно не се е говорело за цикли и прочее  Laughing

# 41
  • Мнения: 4 621
Абсурд. И аз съм чувала за такива случаи, но нищо не може да ме убеди, че една жена няма да разбере, че е бременна 9 месеца Naughty

# 42
  • Мнения: 1 104
Стрева ми се навъзможно, но знае ли човек?! #Crazy

# 43
  • Варна
  • Мнения: 134
Едва ли тя не е разбрала, може би просто не е трябвало никой друг да не разбира.

# 44
  • Мнения: 999
Може пък и да е вярно newsm78. Каква и е ползата от това да крие почти до последно.

Общи условия

Активация на акаунт