Лидл 181 - Февруарска романтична

• 66 781
  • 812
  •   1
Отговори
# 630
Вчера купих Сос бешамел от Италианската седмица. Преценено намален. Та освен на лазаня за спагети походяш ли е?
На какво мога да го сготвя?
Подходящ е и за макарони на фурна (солен вариант).

# 631
Аз снощи купих айсберг от филиала под Руски паметник-  с нормални размери беше. Боровинки нямаше, но попаднах на пил.дробчета на - 50% и това определи вечерята.

# 632
Вчера купих Сос бешамел от Италианската седмица. Преценено намален. Та освен на лазаня за спагети походяш ли е?
На какво мога да го сготвя?
Освен вече изброените ястия, ако обичате сандвичи от типа на Крок Мосю и Крок Мадам, за тях също може да влезе в работа.

# 633
  • Варна
Здравейте, аз днес си взех цитрусово дръвче Каламондин. Исках кумкуат, но нямаше.
Взимали ли сте преди от тия дръвчета, стават ли?

# 634
В почивните дни взех една тиква. Много е хубава.

# 635
  • онче бонче бонбонче
Ми дръвче. За какво да става?

# 636
  • Sofia
Раждат плодчета почти постоянно моите.

# 637
Моят кумкуат:

# 638
  • Буркина Фасо
тоя плод става ли за компот?

# 639
...за ракия евентуално...

# 640
да, сигурно, ама трябва няколко декара да имаш.
отиват на месо.

# 641
  • Варна
Ми дръвче. За какво да става?
Имам предвид дали не умират, тъй като аз лично имам само лош опит с цветята от тоя тип вериги магазини.

# 642
  • София
Е, не са открили безсмъртието, уви 🙃
Ако се стараеш да ги убиеш или аналогично не се стараеш да ги поддържаш живи, то едва ли и тези ще имат различен край.

# 643
  • СОФИЯ
Преди време си донесох дръвче кумкуат от Корфу. Отлично си вървеше повече от 2 години без особени грижи, вързваше плодчета, но го уморих с една течна тор от Лидл. Със сигурност грешката е при мен. Свежи плодчета продават във Ф. Прекалено кисели мандаринки са свежи. По тази причина в Гърция се предлагат захаросани.

Следобед в магазина на Сточна гара не открих кюфтета по средиземноморски, както и био смути. Утре сутринта ще отида в друг магазин.

# 644
  • Sofia
Те се ядат с кората, за да не са толкова кисели

Общи условия

Активация на акаунт