💖 Един за друг 💖 Сезон 5 (тема 1)

  • 73 518
  • 1 176
  •   1
Отговори
# 75
  • SF
  • Мнения: 21 505
И на мене ми е все едно дали са участвали в други предавания или не. Ако са интересни и пасват на концепцията на сценаристите, по-добре "известни", отколкото неподходящи безизвестни, които пак може да не ни харесат. Миналата година участва едно семейство от Червена вода, които не ми допаднаха изобщо. По-миналата година имаше едни възрастни, даже 2 двойки възрастни, които въобще не харесах. Какво като бяха известни само на съседите си. Правеха нищо, показаха нищо, не успяха да се превърнат в майките и бащите на Вилата.

Каст агентите търсят типажи, които да противопоставят или да интегрират. Ивайло ми изглежда като участникът, който би покрил профила на Петър от миналия сезон. Футболистът пък може да представя Иван Асен и неговата по-възрастна мацка.
Оплюха ги жестоко тези хора. Запознали се на кастинга на Сървайвър, започнали бърза връзка, не знаел в какво се въвличал, увлечение било, не било любов, временно било, до никъде нямало да стигнат, щял да й бие шута. Е, още са заедно.
Каквото се е явило на кастинга и е паснало на идеята на продуцентите, това ще гледаме. Има вечните участващи, бродещи по студиата, има и случайно попаднали, омотали се, не показали нищо и хайде чао! Да влизат следващите, да им видим техните номера.
А темата е, за да се възмущаваме защо този и защо онзи участват. Ами защото с това разполагат.

Последна редакция: пт, 09 фев 2024, 10:09 от Esmee

# 76
  • София
  • Мнения: 23 093
За участниците не знам, но рекламата как Емо и Мария бягат е пълен потрес.

# 77
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 146




Това са следващите две двойки. Кристина и Емилиян от Добрич,  и София и Тихомир от Харманли. Май досега не са участвали никъде.

# 78
  • Мнения: 2 141
Преди малко са качили и нова двойка

# 79
  • Мнения: 2 028
Вече знам какво ще правя на 14 февруари Laughing

# 80
  • на село
  • Мнения: 3 965
Ау, харманлийци ги познавам Joy
Хубави, млади хора, дано не се изложат Grinning

Това за 6- те години Joy не знам, но са заедно от ученици, поне от както ги познавам.

Последна редакция: пт, 09 фев 2024, 12:43 от НелиСА

# 81
  • Мнения: 4 670
Пак ще има рекламиращи дрехите на Алеса Sweat Smile

# 82
  • Мнения: 183
За мен  няма значение дали са  участвали в други предавания.Условията са такива ,че това не им дава предимство  в играта.
Младата двойка  от Добрич ми харесва. Симпатични млади хора

# 83
  • Мнения: 802
И аз съм тук Grinning мислех да не гледам, но то няма и какво друго. Дано са позитивни, весели двойки и да се забавляват. Аз още от анонса се кефя на двойката с разликата във възрастта, хич не е лошо да си с младо гадже Grinning
Познатите муцуни не съм ги гледала, така че за мен ще са си обикновени и няма да съм предубедена.

# 84
  • Мнения: 590
Кристина и Емилиян имат снимка с Тина и Станимир от втори сезон. Като ги гледам същото излъчване имат.
https://www.instagram.com/p/CSwulNCKfUp/

# 85
  • Мнения: 1 939
В първи сезон също имаше едни Емо и Кики и ми бяха любимци. 😊 Тези наистина имат прилика с Тина и Станимир и изглеждат симпатяги.

# 86
  • SF
  • Мнения: 21 505
Денислава ще води подкаста. Даде интервю по Нова. Не умее да говори, да се изразява. Беше притеснена, помагаше си с ръце. Непрекъснато повтаряше  "Честно казано". Запъва се, повтаря след водещата. Използва и клишета: Мария и Емо са страхотен тандем  - това не са нейни мисли.
Косата й е унищожена. Да живеят екстеншъните, но са сложени лошо и нейната коса оформя каска върху тях.
Не мога да си спомня дали ми беше симпатична, когато участваше в нейния сезон заедно с тогавашния й партньор. В Игри на волята я видях и запомних като посредствена и не я харесах. Иначе е нахъсана като за спортно предаване. За предаване с говорене - не.

# 87
  • Мнения: 3 914
Защо ги слагат такива, които не могат да се изразяват?
В нейния сезон също беше надъхана, ама гаджето й Дени беше пълен мухльо и бъзльо. Само тя дърпаше двойката напред.

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 3 844
Денислава е посредствена и простовата, колкото и да се пъне не може да се надскочи. Каквато майката, такава и дъщерята. Интересно, кой движи презокеанския бизнес на двете "успешни" меринджейки?

# 89
  • SF
  • Мнения: 21 505
Защото е популярна в момента и става за реклама. Знаят, че подкастите се радват на изключително несериозна гледаемост. Тя е отракана, нахакана, въпреки посредствеността си и вероятно целта е да пребори и вече наложилите се подкастъри. В момента има някакви фенове и зрители, на които е интересна.
Мене повече ме е яд, че се е проскубала и сега се чудят как да й завъртят косата. Яко филър е набила в скулите си. На мене хич не ми допада, а подкастите й ще бъдат голяма мъка за слушателя.

Общи условия

Активация на акаунт