Отговори
# 360
  • Мнения: 450
Специално за Кирилова, тук много млад, всяка прическа му отива.

# 361
  • Мнения: 2 333
Специално за Кирилова, тук много млад, всяка прическа му отива.


Тук е бебе още 😂😂
😍😍😍

# 362
  • Ямбол
  • Мнения: 255
Хайде и аз да се включа след като изгледах и с превод епизода.На мен ми хареса като цяло за разлика от последните 2-3 епизода.Вижда се,че има някакво раздвижване, ако може така да се каже.Много,ама много ми харесаха нашите хора така спокойно си говорят и обсъждат нещата,казаха си истините такива каквито са.Става ясно,че и двамата се обичат и това е.❤️❤️❤️Суна тя пък все за нещо завижда на Сейро тъй ли един път няма да се сравнява с нея.Искаше да живее в ялъто и да е снаха там ето ти,сега пък да живеела с другите в новата къща като семейство.В предишните теми имаше коментари,че Аби там не е подходящ,не ставал като мъж и т.н.Ама да ви кажа баш си е хиляда пъти по-добър от Суна.Поне никога той не е завиждал,не се е сравнявал с някой,не се е жалвал,че няма подкрепа,няма семейство,няма финансови възможности.Винаги е бил честен,спокоен,знае какво има и какво няма и каквото чувства сърцето му това и изразява душевно.На мен ми стана мъчно за него като го видях,че се разплака като видя Суна и Феро.Феро е прав обаче,че на нея и трябва по добра партия от Кая и Аби.Някой с много пари,тя да го командири,да е хубав и да я носи на ръце,че поне тогава поне малко да се почувства над Сейран.Глупачка такава...Колко мъже смени вярно е ,че някой бяха пълно Ку-ку.Но Кая и Аби са свестни мъже,но йок трябва и мъжа на сестра и,че разбираш ли врачката така каза за да се усмихне и да е щастлива.И какво търсеше в стаята на зет си.То голямо вайкане,голяма тревога давай сега трябва да е с Феро и тя.Пълна шматка.Жалва се на всички,само реве и тя като Пельо и после защо всички само я съжалявали.🤦Защо ли наистина?Иска да е като Сейран, ама няма как да стане тя е безхарактерна.Не може да стой здраво стъпила на земята като Сейро.Тази Пельо, то бива бива,ама вече ми писна от нея.Толкова я е страх,че наистина може да се окаже Сертер бащата на бебето,че дори не иска да си помисли за тест и заради това отказва глупачката.Ама кой какво си надроби това ще сърба Пелоджум.Хиляди пъти Феро я попита дали е имала нещо със Сертер.Само манипулации бие шамари,бременна не се чувства добре пък стаята я разтури толкова енергично машалах.Сейро остана на кафето понеже я помоли,а щом тръгна и дойде Феро започна да плюе Сейран на такъв човек какво се казва? 🤐 😠 .Гадина мръсна.Каквото и да и се случи въобще няма да се трогна.Дано само да се разбере кой е бащата на бебето поне да се изясни и да не тежи на съвестта на Феро.Жалко за бебчето само.Тя майката пази боже от нея.Чичи Шехмус е страхотен.Голям човек евала.Няма племенница,няма сестра,няма дъщеря ей тва е.😂Орхан до 58 епизод ще си е в затвора после си излиза от там.Него не го мисля само реве и той.Кязъм и той си продължава с изнудванията,няма да се промени този човек ей.Халис освен за богатството и за работата си става ясно,че за нищо и никой не му пука.Човека гледа себе си и това е.Тази Нерва и тя ще отмъщавала за какво за това,че не спа с нея ли.Феро дори не я целуна.И тя една 🐟 уж се дърпаше пък толкова бързо му се предложи.Мръсница.Акънчо изглежда възпитано момче дано не излезе някой луд в последствие.Мисля,че ще имат едно добро приятелство,нищо повече.Но още от този епизод стана ясно,че Феро ще си пази Сейро от него няма да си я даде.Та нали е неговото момиче.Не може да си затвори очите без нея ей.🥰😘
И като последно паралелите бяха топ.Много добре направени и музиката беше точно подбрана.И двамата се искат и двамата страдат заради останалите и не могат да се обичат заради тези пречки,които семействата им и създават.Но няма да е все така знам,ще има Сейфер нали в другия епизод ще имаме целувка.Нямам търпение 🥰☘️🧿❤️

Последна редакция: сб, 10 фев 2024, 16:25 от roxy94

# 363
  • Мнения: 9 475
Колаж колаж

Чек да мина аз с 🧿🧿🧿🧿

# 364
  • Мнения: 710
Да ви кажа, аз съвсем изтръпнах и загубих ентусиазъм за Рибатчето. Докато Пелин е в проекта, не виждам и отново да се появи....
Не виждам и смисъл 1010 човека да чакат хайверчето да се роди.
Винаги съм защитавала Ферит, но вече и Мерт не може да придаде блясък на този образ.
Сейран, добра, добра, че чак глупава......
А Суна , 100% трябва да посети психолог. Кая и предлага да замине за Англия , да я спаси от всичката лудница тук. Все ще се справи с майка му, тя иска да ходи в новата вила - ку- ку.....

# 365
  • Мнения: 22 208
Най-гледаната сцена от снощния епизод, дори сцените на СейФер са с по-малко гледания.



На никой не му пука за драмата на Пелин и неосъществените бащи Sunglasses

# 366
  • Мнения: 2 333
Мерт извадил бонбони от джоба си и ги дал на децата, които били на снимачната площадка днес.
Казал на едно от децата: “Да наистина съм аз” 😁😁

Афра пушела а той ѝ взел цигарата от ръката и я доизпушил 😂

Мога да си го представя как седи 😍😍😍😍

# 367
  • Мнения: 1 812
https://www.instagram.com/reel/C3JFU5nsECe/?igsh=MXd4d3V1OXJranp4dA==

Ох , Рамо е велик просто!Умирам с неговите физономии!😂❤🧿

# 368
  • Мнения: 2 333
От Гьозде


😍

# 369
  • Мнения: 1 041
Афра и Мерт 🤍


# 370
  • Мнения: 2 333

Цял ден пишат за тази пейка 😁😁😁
Най-накрая ги видяхме

# 371
# 372
# 373
  • Мнения: 8 596
Най-гледаната сцена от снощния епизод, дори сцените на СейФер са с по-малко гледания.

Скрит текст:


Ами глас фенски, глас Божи!

Сега остава Гюнгер го чуе и да има АкСей.

# 374
  • Мнения: 22 208
Еми не може само ПелФер и НевФер, нали Stuck Out Tongue Winking Eye
Трябва да има равновесие в природата Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт